Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
    Кво става с тоя " модифициран " бе ,Кольо уплаши всички ???
    Шшшт, това ми е шанса за стълбичка...

    Майтапа настрана, ама я Стоян да каже откъде се купува ключ маса дето да гаси и двигателя?
    Че моята си е обикновен ключ, може да се ползва като прекъсвач на (+), ама двигателя пак няма да гасне.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

      Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
      Стояне,усещам наличие на някакво лансиране от твоя страна ?
      Ако не е така,може да ме убедиш!
      Аз пък продължавам да твърдя, че и един съветски болт да има по машината ти, те предава.
      На сърбела майката му е чесането.
      Борислав Борисов Русе О885 О37815

      Коментар


      • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Шшшт, това ми е шанса за стълбичка...

        Майтапа настрана, ама я Стоян да каже откъде се купува ключ маса дето да гаси и двигателя?
        Че моята си е обикновен ключ, може да се ползва като прекъсвач на (+), ама двигателя пак няма да гасне.
        Кольо трябва ти ключ който прекъсва две вериги.Иначе със обикновен ключ който е сложен на плюса ще ти изпуши компа.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

          Може и с обикновена ключ маса да се гаси мотора . Трябва едно реле и малко творчество . През товарните контакти на релето се прекъсва + които идва от контактния ключ другите два единия на + другия на ключ масата . Нещо такова направих на Краза и работи . Сложих истинска камионска ключ маса , лебедки стартер всичко ми минава през нея и не ми се рискува с некви китайци от Зрънчо .

          Коментар


          • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

            Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
            Кольо трябва ти ключ който прекъсва две вериги.Иначе със обикновен ключ който е сложен на плюса ще ти изпуши компа.
            Добри съвети даваш ама няма ли да пуснеш "Владимировеца" - обещавам да ти стана навигатор
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

              Ние от отбора шампион за миналата година нямаме такава ключмаса и ще пропуснем старта.

              Коментар


              • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                Обърнатия екипаж които визирах по горе бяхте вие на Лазарово когато се обърна и изтичаше бензин навсякъде, бях подсигурил 3 пожарогаситела и в същото време в зоната на Бакалов до мен се подпали друга машина,та ти си прецени трябва ли или е наша прищявка.

                Коментар


                • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                  Нали дадох какво да напишете в Гугъл: "ключ маса с 6 полюса" и първият резултат е за 30 лв.

                  Коментар


                  • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                    Първоначално публикуван от Gadat.T Преглед на мнение
                    Ние от отбора шампион за миналата година нямаме такава ключмаса и ще пропуснем старта.
                    Никой не идва насила, а сам си решава. Ако въпросът опира до 30-те лева и 1-я час са монтаж, хората също могат да си направят изводите.

                    Правилата са това и няма да се променят.

                    Коментар


                    • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                      Първоначално публикуван от georgipetkov64 Преглед на мнение
                      Има ли актуален списък,на записалите се до момента участници във всички класове?
                      На първа страница в темата.

                      Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; АСК Зверино 4х4 Екстрийм

                      Коментар


                      • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                        Таксите ще бъдат стандартните,а именно-

                        50 лв -платени до 15 април
                        60 лв -платени до 22 април
                        70 лв -платени на място на 23 април

                        Изпращайте по Еконт Сливен ,офис кв"Българка" , за Емил Георгиев ,тел.0888 710 280
                        0887/400121 Антон Донев

                        Коментар


                        • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                          Здравейте и от мен, нямам търпение да дойде откриването на траялния шампионат. Посетих трофито в Сърбия миналата година с 8-годишната си дъщеря, на края на първия ден, след 5 часа разходка в колона 60 джипки тя ме погледна с пълни със сълзи очи и каза "тате каква е тази скука, тук няма екшън", малката се срещна за пръв път с офф-роуда на Разград 2015 (едва я намирах по траялните зони). Едва ли "няма екшън" по трофитата но това с е нейното мнение. Та по същество - представям наградите за Сливен 4х4 Еxtreme 2016 клас "Стандартен" осигурени от POWERWINCH:

                          Първа награда: Последния модел лебедка PowerWinch PW12000PS PERFORMANCE SERIES:
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:pw12ps-2-Kopiowanie.jpg
Прегледи:1
Размер:64.4 КБ
ID:5707816

                          Втора награда - кинетично въже PowrLine;
                          Трета награда - полиспаст PowerWinch made in Poland;
                          Четвърта награда - ролков водач SuperWinch;
                          Пета награда - ръкавици и калъф за лебедка PowerWinch. (така е в живота - пъвите получават награди, последните.....калъфи)

                          Поздрави на всички! Успешна, безаварийна и спорна година!
                          PowerWinchBulgaria
                          TOYOTA 4RUNNER
                          0899727443

                          Коментар


                          • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                            Наградите са доста привлекателни,благодарим за подкрепата !

                            Още един претендент за лебедката -

                            Андрей Андреев -Иван Иванов /Лада Нива -Гавраилово
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                              Първоначално публикуван от denny_mir Преглед на мнение
                              "тате каква е тази скука, тук няма екшън"
                              Дени, ако щерка ти е с теб в Сливен-обади ми се-ще я повозя на Франко, ще минем през някое дере, ще я спусна от някое високо място, ще го изкачим обратно, абе ще и осигуря екшън който ще помни доживот.
                              Отвътре нещата са доста по-сериозни отколкото да ги снимаш отвън с телефона.

                              И теб мога да те повозя, даже и ако искаш ще ти дам кръгче
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Сливен 4х4 Еxtreme 2016 /23 -24 април /

                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                Дени, ако щерка ти е с теб в Сливен-обади ми се-ще я повозя на Франко, ще минем през някое дере, ще я спусна от някое високо място, ще го изкачим обратно, абе ще и осигуря екшън който ще помни доживот.
                                Отвътре нещата са доста по-сериозни отколкото да ги снимаш отвън с телефона.

                                И теб мога да те повозя, даже и ако искаш ще ти дам кръгче
                                На Сливен ще караш,или разходки ще правим?
                                Извинявам се за спама!
                                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                                Киа спортаж2000тди 98г
                                Ауди А3 1.9ТДИ
                                Каравана Аdria 390Q

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X