Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

    Първоначално публикуван от madshpic Преглед на мнение
    Стояне ако може и за мен една чашка да пийвам облачето като се видим в Стара Загора ще плащам!Благодаря
    А за лебедката в клас "Стандарт" няма ли да се пробваш ?
    Гледам,че от вашата група няма записани състезатели за последният кръг от Шампионата на България по офроуд-траял.
    Смолянската група е сериозена и вече има призови класации на офроуд тим,който се бори за класиране в Шампионата.
    Очакваме по-вече представители на Смолян в Разград на финала !

    Коментар


    • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

      Там ще съм [emoji6]
      Христо Георгиев-0889022988
      Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

      Коментар


      • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

        Чичо Пацо има абонамент за най-малката купа от Прототипите, пък аз ще помисля.....

        Коментар


        • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

          Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
          Чичо Пацо има абонамент за най-малката купа от Прототипите, пък аз ще помисля.....
          Ще си говорим на 11.10. след 14 ч.

          Коментар


          • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

            И без фалшиви бакноти........

            Коментар


            • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

              А ще има ли палатков лагер
              Да знам дали да резервирам стая
              Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

              www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

              Коментар


              • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                Ако се сбъднат сегашните прогнози-състезанието може пак да стане еднодневно!!!
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                  Наистина ще е много неприятно ако се сбьднат прогнозите но все пак е закриване на Шампионата и ще се борим докрай с времето

                  Коментар


                  • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                    Па миналата година зле ли ви беше?

                    Прибиванье! Врачанските миньоне.

                    Коментар


                    • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                      Па миналата година зле ли ви беше?

                      Прибиванье! Врачанските миньоне.
                      Като прегледах снимките от миналата година от купона, не личи да е имало недоволни.....
                      Така че, може пак да го направим еднодневно ...... с цел да не счупим дрегерът на Стоян ..... и да се отдадем на СПА процедурите в Неделя
                      Последно редактирано от ico_net; 03-10-15, 20:09.
                      Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                      Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                      Mercedes Benz ML55 AMG
                      Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                      Коментар


                      • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                        Първоначално публикуван от ico_net Преглед на мнение
                        Като прегледах снимките от миналата година от купона, не личи да е имало недоволни.....
                        Така че, може пак да го направим еднодневно ...... с цел да не счупим дрегерът на Стоян ..... и да се отдадем на СПА процедурите в Неделя
                        Няма да се противим.Чуха се предложения за този формат,но не знаехме Шефа дали ще разреши.

                        Коментар


                        • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                          Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                          Няма да се противим.Чуха се предложения за този формат,но не знаехме Шефа дали ще разреши.
                          Едва ли,ще е против,изпитахме го отново на RFC-то,кеф си е.
                          Но трябваше да го решите по рано,че да не се трепят хората,да правят зони за двата дни!!!
                          Последно редактирано от Валентин Исаев; 03-10-15, 21:32.
                          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                          0885 660 613

                          Коментар


                          • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                            Аз се нагърбих с отговорността да съм главен съдия на състезанието.

                            Предвид последните промени по прогнозите за времето нещата се подобриха. Очакват се леки валежи в събота и по-добро време в неделя.
                            Затова взехме решение състезанието да си остане двудневно и ще се кара по следната схема:

                            по 4 зони в клас събота сутринта, по 3 зони в клас събота следобяд
                            по 4 зони неделя сутринта.

                            При евентуална ситуация подобна на миналогодишната си запазваме правото да преразгледаме решението си.

                            Програма

                            Петък - 09.10.2015
                            17:00 - 20:00 - записване и технически преглед в комплекс Островче


                            Събота - 10.10.2015
                            08:30 - 9:30 - записване на закъснелите (на трасето)
                            09:30 - 10:00 - теглене на жребий за стартирал първи в зона и откриване на състезанието, брифинг състезатели
                            10:00 - 14:00 - отваряне на траялни зони за сутрешна сесия
                            14:00 - 14:20 - почивка
                            14:20 - 14:30 - теглене на жребий за следобедна сесия
                            14:30 - 18:30 - отваряне на трялни зони

                            20:00 - забавна програма в ресторанта на комплекс Островче

                            Неделя - 11.10.2015
                            09:30 - 10:00 теглене на жребий, брифинг състезатели
                            10:00 - 14:00 отваряне на траялни зони
                            14:30 - обявяване на класирането за ден 2
                            15:00 - награждаване на победителите в състезането и в генералното класиране; закриване на Траялен шампионат 2015

                            Коментар


                            • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                              Началник,пуснете старта за Неделя по-късно че няма сме в кондиция след купона вечерта
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                                Добър вечер!
                                Може ли да попитам къде са траялните зони?
                                о897ч87о3о

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X