Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

    Относно застраховките, да напомня да ми изпращате 3 имена и ЕГН.

    И ако има желаещи за съдии, с които не съм се свързал да ми се обадят. Все още нямаме запълнена бройка от потвърдили съдии.

    За съдиите ще има и специална изненада на края на състезанието по случай края на Траялния шампионат за 2015.

    Коментар


    • #92
      От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

      Франко отново вьзкрьсна готов е да влезе вбой

      Коментар


      • #93
        От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

        Добър вечер !
        Ние със съпругата също се записваме предполагам трябва да звънна по телефонът . Искам да попитам във този хотел със домашни любимци може ли че аз не си оствям палето само. Е ако се наложи но не ми се иска. За 2ма със включен куверт за (веселата част) къде и колко да заплатя?
        о897ч87о3о

        Коментар


        • #94
          От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

          И за мисля да присъствам но за съжаление като зрител така ,че ако може да съм полезен с нещо насреща съм

          Коментар


          • #95
            От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

            чичо Митко да запише един русенски екипаж Емил Методиев Георги Капранджиев Сузуки Витара THERMO KING RACING Русе клас Стандартен

            Коментар


            • #96
              От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              И ако има желаещи за съдии, с които не съм се свързал да ми се обадят. Все още нямаме запълнена бройка от потвърдили съдии.
              Ако прецениш, че имаш нужда, се обади.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • #97
                От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                Първоначално публикуван от krackman Преглед на мнение
                Добър вечер !
                Ние със съпругата също се записваме предполагам трябва да звънна по телефонът . Искам да попитам във този хотел със домашни любимци може ли че аз не си оствям палето само. Е ако се наложи но не ми се иска. За 2ма със включен куверт за (веселата част) къде и колко да заплатя?
                За домашния любимец се обадете по телефона на Ицо. Ако ще се състезавете в някой от класовете - записването е тук във форума.

                В първия пост има информация за Островче. Ето я пак.

                Преди да изпращате се обадете по телефоните. Останали са 6-7 свободни стаи. Който иска да бъде в бивака трябва да побърза.

                За настаняване в Островче.
                Домакин на събитието е СПА комплекс”Островче” http://ostrovche.com/ с GPSкоординати N 43 ̊ 26.776 E 26 ̊ 31.151

                Договорена цена за нощувка на човек в двойна стая – 25 лв, на допълнително легло в стята - 15 лв - в цената е включена закуска, ползване на SPA център (парна баня, турска баня, финландска сауна, инфрачервена сауна, контрастен душ, зала за релакс), паркинг, интернет, курортна такса, застраховка, фитнес зала, футболно, волейболно игрище и детски кът.

                КУВЕРТ за ВЕСЕЛАТА ЧАСТ - 20лв

                Важно : За запазена/резервирана стая се счита когато е платена !

                Заплащането на сумите за нощувки и стартови такси ще се извършва
                през “Еконт” – Разград - офис "Автогара" , до поискване на името на Мирослав Минчев О899862О96
                Моля, като се изпращат сумите, да се впише колко стаи и за колко човека желаете. Комплекса разполага със стая за двама, трима и четирима.
                За Въпроси пишете в темата или на hristo.panov.panov@gmail.com ...... може и на 0888Ч6Ч6Ч6 - Ицо

                След запълване на Островче, ще ви напомня и за другия хотел. Но моля състезателите да побързат за да са заедно с останалите
                Последно редактирано от Стоян Францов; 30-09-15, 05:57.

                Коментар


                • #98
                  От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                  Мислех да е изненада, но толкова ми хареса, че реших да споделя с вас:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:metal1.jpg
Прегледи:1
Размер:206.0 КБ
ID:5683821

                  За всеки съдия ще има по една такава термо чаша, да може да си пие топло кафе или чай от нея и да си спомня сезон 2015 от Траялния шампионат.

                  Коментар


                  • #99
                    От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                    Мислех да е изненада, но толкова ми хареса, че реших да споделя с вас:

                    [ATTACH=CONFIG]829252[/ATTACH]

                    За всеки съдия ще има по една такава термо чаша, да може да си пие топло кафе или чай от нея и да си спомня сезон 2015 от Траялния шампионат.
                    А за състезателите?
                    Ще си ги платим,ако има възможност да се поръчат.

                    Коментар


                    • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                      Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                      А за състезателите?
                      Ще си ги платим,ако има възможност да се поръчат.
                      За състезателите няма бюджет. Но ако има желаещи мога да поръчам още. Цената на бройка е 15 лв. (малко висока за съжаление)

                      Коментар


                      • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                        За победителите в отделните класове ще има и специални награди от Никон и Фотосинтезис:

                        Nikon Prostaff 5 12x50
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:456203157025_14943.jpg
Прегледи:1
Размер:22.7 КБ
ID:5683822

                        Nikon A211 Aculon 10x50
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:456203050009_14014.jpg
Прегледи:1
Размер:27.0 КБ
ID:5683823

                        Nikon Sport Lite 10x25DCF
                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:450201030151_1175.jpg
Прегледи:1
Размер:22.5 КБ
ID:5683824

                        Коментар


                        • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                          Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                          Мислех да е изненада, но толкова ми хареса, че реших да споделя с вас:

                          [ATTACH=CONFIG]829252[/ATTACH]

                          За всеки съдия ще има по една такава термо чаша, да може да си пие топло кафе или чай от нея и да си спомня сезон 2015 от Траялния шампионат.

                          Много са хубави. Стояне, ако можеш поръчай за мен, ще си платя като се видим, защото най-вероятно ще пропуснем закриването на траялния шампионат... благодарение на някои "приятели".

                          Коментар


                          • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                            ДАНИИ защо така бе човек, остави не им се впрягаи на такива приятели ,важното е че нашия ОРГА ТРИМ е все от супер готини хора,ние сме едно цяло и в това ни е силата , ти си част от нас и винаги ще си ,ТРАЯЛНАТА ВЕРИГА си е наша тя е над всички личностни отношения ,сигурно и мен някои хора не ме харесват но ако си мислят че заради тях няма да си видя приятелите с които ми е супер са се объркали .така че не си го и помисляите с БОРКО да не идвате,не им доставяите това удоволствие.ако някои от нас липсва СЪСТЕЗАНИЕТО НЕ Е ИСТИНСКО.

                            Коментар


                            • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                              Ето това чака най-добрите за сезона.
                              Натиснете снимката за да я уголемите

Име:12063380_10153663371518699_9086283842960040362_n.jpg
Прегледи:1
Размер:110.8 КБ
ID:5683937

                              Коментар


                              • От: Разград 4х4 Екстрийм - 10 - 11 Октомври 2015

                                Стояне ако може и за мен една чашка да пийвам облачето като се видим в Стара Загора ще плащам!Благодаря
                                Христо Георгиев-0889022988
                                Jeep Wrangler YJ 4.0l 1995г

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X