Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

    Никой никога не ходи да се състезава против волята му,ако на някои му е било трудно,то не задължително да участва пак.Ако има препоръки и критика,то моля това да е от участниците.Далеч съм от мисълта,че всичко е било на ниво,но без грешки не става.Ако някой не му е харесало,то има и други формати във офроуда да ходи да гледа там,като не може да кара.Желанието на спонсора да превърне състезанието в празник за всички е много добро и нека все повече хора да спосрират този спорт.Моля Ви не превръщайте темата в жълта преса.

    Коментар


    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

      банио чуи сега нямам спомен да съм те виждал във състезателните списъци на таряла в Русе ,нямам спомен и да си минал тех преглед при мен на състезанието ,нямам спомен и да съм те виждал по трасето АБЕ ТИ ДА НЕ СИ ОБЪРКАЛ ФОРУМА БРЕ ТУИ НАШЕТО ПАНАИР ТРАЯЛ БРЕ НЕ ТРОФИ КОРИГИРАИ СЕ .ааааааа разказвали ти са БРАВО.ЧУИ сега на живо НЕ СИ ТИ ЧОВЕКА КОИТО ЩЕ ДАВА ОЦЕНКА ЗА ДАДЕНО ТРАЯЛНО СЪСТЕЗАНИЕ ИМАМЕ СИ ДОСТАТЪЧНО ГРАМОТНИ ХОРА КОИТО СМЕ НАПРАВИЛИ АНАЛИЗ НА СЪСТЕЗАНИЕТО В РУСЕ ТИ НЕ СИ ОТ ТЯХ И НИКОГА НЯМА ДА БЪДЕШ, ВЕРИГАТА НИ Е СКЪПА.А за НАСКО само ще ти кажа че ти си на светлинни години от него ,и като човек и като организатор и като състезател ,бил съм ти съдия на доста състезания и не съм забелязал да блестиш със състезателни умения но забелязвам че после компенсираш във форума.а за ОРГА ТИМА ПРОСТО НЕ ГОВОРИ, ПИЧОВЕТЕ СА НАПРАВИЛИ ЧУДО ДА НАПРАВЯТ 27 ЗОНИ В ТАЯ ЖЕГА ,ДОБРИ ИЛИ НЕ НЕ Е ТВОИ ПРОБЛЕМ А НАШ.НЕ ТИ ПРАВИ ЧЕСТ АКО ОЩЕ ИМАШ ТАКАВА ДЕ ДОСТА СЕ СЪМНЯВАМ ДА ПЛЮЕШ ЗА СЪСТЕЗАНИЕ В КОЕТО ТИ СИ НИКОИ, ТА КОИ БЕШЕ ТИ банио.

      Коментар


      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Факт е че Герман които живее точно в Бабово ми каза че състезанието не му е харесало и си е тръгнал на бързо понеже му е било безинтересно. .
        Кажи му на Герман догодина да мине, да му дам 50 лева, изобщо да не идва. Боли ме пишката за Някой местен , който нищо не разбира от траял, а е решил да дойде за два часа, данеби жена му да го накара да изтупа някоя черга, или пък да затваря буркани.
        В интерес на истинате ме кефиш- технически грамотен си, но бъди сигурен, че няма да си сложа черно затова, че не си дошъл , да ми уважиш труда. За мен е важно мнението на хората, които си тръгнаха доволни в неделя след обяд- видях го в погледите им, като се разделяхме. Е верно, имаше и двама ревльовци, които ми вдигнаха леко кръвното в събота вечер, но за къде сме без тях.
        На сърбела майката му е чесането.
        Борислав Борисов Русе О885 О37815

        Коментар


        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

          Хора, хора...

          Недейте да се дърляте като деца или унтерменши, а се опитайте да вникнете кой какво иска да каже.

          Най-лесното и първосигнално е когато някой те критикува да му се озъбиш. Така правят вълците, жирафите, поповите лъжички, шимпанзетата, и прочие фауна.
          Ние нали сме можели да мислим, използвайте тази ни привилегия.

          Не съм адвокат на Благой, но се вслушайте какво иска да ви каже, може пък да има нещо ценно.

          Иначе аз бях доволен от зоните,и от кулинарната част. Танците не са ми в интересите, ама както...
          А кой знае-може би някъде по света ни завиждат за това, че състезанията у нас са малки празници, а не само сухо състезание.
          Има ли желание-има и начин!

          Коментар


          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
            Хора, хора...

            Недейте да се дърляте като деца или унтерменши, а се опитайте да вникнете кой какво иска да каже.

            Най-лесното и първосигнално е когато някой те критикува да му се озъбиш. Така правят вълците, жирафите, поповите лъжички, шимпанзетата, и прочие фауна.
            Ние нали сме можели да мислим, използвайте тази ни привилегия.

            Не съм адвокат на Благой, но се вслушайте какво иска да ви каже, може пък да има нещо ценно.

            Иначе аз бях доволен от зоните,и от кулинарната част. Танците не са ми в интересите, ама както...
            А кой знае-може би някъде по света ни завиждат за това, че състезанията у нас са малки празници, а не само сухо състезание.

            Ще те питам отново какво иска да каже Благой, когато някой похвали дроб-сърмата ти на панаира в Ивански....

            Коментар


            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

              ЩЕ говори за ТРАЯЛ когато се нареди с машината за траял до колегите си АМАТЬОРИ както тои ги нарича, сега само ще чете и гледа ХОБИ ТВ,

              Коментар


              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Не съм адвокат на Благой, но се вслушайте какво иска да ви каже, може пък да има нещо ценно.
                По принцип уважавам мнението на Благой, но той напоследък плюе по всичко и по всички
                /май корекомската думичка беше ''хейтър''/ Ако има конкретни предложения и критики- О.К. , но...
                -този казал...
                -онзи видял, или не баш, някой му казал по телефона...
                Коле, извинявай, Приятелю, ама не е сериозно.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                  Така.Да се изхвърля и аз.Герман не го познавам,Още на място споделих,че няма публика /за прототипите/защото няма движение на машините.
                  Така стана с първите две зони в събота.Публиката иска нещо да се случва,а не да стоиш на едно място 15 минути.
                  Зоните бяха добри но прекалено тесни.
                  Не знам за Вас,но за нас публиката е жизнено важна.От кетъринга ни идва финансирането.
                  Последно редактирано от Пламен Исаев; 25-07-15, 22:12.

                  Коментар


                  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                    Така.Да се изхвърля и аз.Герман не го познавам,Още на място споделих,че няма публика /за прототипите/защото няма движение на машините.
                    Така стана с първите две зони в събота.Публиката иска нещо да се случва,а не да стоиш на едно място 15 минути.
                    Зоните бяха добри но прекалено тесни.
                    Не знам за Вас,но за нас публиката е жизнено важна.От кетъринга ни идва финансирането.
                    Точно казано!
                    Състезанието си беше супер организирано и може само да им завидим на организацията!Проблема, както казва Пламен Исаев,беше в тесните зони и трудноста на вратите.Имахме няколко зони с взети 1,2врати за 15минути и много помощни средства, а накрая излизахме с нула точки.Просто нямаше динамика и движение на няколко от зоните,но другите си бяха супер.
                    Както каза бай Матьо толкова си можеме....
                    Поздрави за всички допринесли за да се получи Русе 4х4!Проблеми винаги ще има,но те постепенно ще се отстраняват.
                    ГАЗ69,Fiat Dukato maxi бордово 3,40м.Omai4x4 тристранен самосвал и Витара в проект!

                    Коментар


                    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение


                      ....Не съм адвокат на Благой, но се вслушайте какво иска да ви каже, може пък да има нещо ценно....
                      Когато имаше нещо ценно, се вслушвах... Вече не.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                        Ама наистина не ви разбирам , защо въобще се занимавате с негативната оценка на човек , който дори не е посетил мероприятието Най добре ще е да не се главоболите въобще с подобни индивиди Той човека си има право на собствено мнение , вие пък си имате право да го пренебрегвате и така всичко ще си бъде наред
                        Поздравления за организацията , и съм напълно съгласен с последното мнение на другаря Исаев , малко бяха пресилени зоните на експерта в събота което наистина доведе до отлив на зрители
                        2012 GL350 Bluetec & 2012 Audi A6 Quattro 3.0T & 2013 Audi S6 Quattro 4.0 Biturbo
                        ex-Toyota Land Cruiser FZJ-80 Triple Locked 4.5EFI 1FZ-FE petrol/lpg

                        Коментар


                        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                          Банжо ли си Манжо ли си слушай сега;думата СТАНДАРТ не значи че с автомовила си 4х4 използван за всекиднивно ползване или с които ходиш за ТАРАНКИ можеш до дойдеш да караш в клас стандарт и да не го счупиш като искаш да не го чупиш отиваш на състезание по маисторско шьофиране където пак има колчета и врати и съдий защото това е ТРАЯЛ! ТРАЯЛ! ТРАЯЛО състезание извинявай ПАНАИР?ЗОНИТЕ НА РУСЕ ЗА СТАНДАРТ БЯХА ПЕРФЕКТНИ ЗА ТРАЯЛНО СЪТЕЗАНИЕ ЕДИНИЯ ДЕН ПО ЛЕКИ А ДРУГИЯ ПО ТЕЖКИ да не се повтарям но със добри пътеки и джак 90%от трудните врати щеха да са лесни,но като гледам ти си ПРОФЕСИОНАЛЕН СЪСТЕЗАТЕЛ ЗА ТЕБ МОЖЕ ДА НЕ Е ТАКА НО ЗА МЕН АМАТЬОРЧЕТО Е ТАКА. ТРАЯЛНИТЕ ПАНАИРИ СА ЕДНИ ОТ МАЛКОТО МЕСТА С ЛИПСА ОТ НЕГАТИВНО НАСТРОЕНИ И ЧЕРНОГЛЕДИ ПРОФЕСИОНАЛИСТИ МОЛЯТЕ ДАЙ ДА ГИ ОПАЗИМ ОТ ТАКИВА.
                          ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
                          0879 86 85 87
                          ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

                          Коментар


                          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                            Проблемът на всеки организатор е, че е изключително трудно да направи еднакво трудни зони и за Илиян, и за Асен. И все пак, в останалите класове движение имаше, който иска да гледа, имаше си за гледане Публиката избяга от жегата
                            Последно редактирано от Даниела Борисова; 26-07-15, 06:30.

                            Коментар


                            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                              Хора, хора...

                              Недейте да се дърляте като деца или унтерменши, а се опитайте да вникнете кой какво иска да каже.

                              Най-лесното и първосигнално е когато някой те критикува да му се озъбиш.
                              Ние нали сме можели да мислим, използвайте тази ни привилегия.

                              Не съм адвокат на Благой, но се вслушайте какво иска да ви каже, може пък да има нещо ценно.
                              Каквото съм искал да кажа го казах. Който ,както го интерпретира си е негова работа и право. На неграмотниците които незнаят как се чете ника ми ......... . Ще се повторя че нямам нищо против организаторите и това как организират самия бивак и как посрещат гости но е в противовес с това което се пише тук в този раздел. Ако аз съм Хейтър то всички други са Спамъри , достатъчно ли ви е. Нито имам против Даниела която пуска невероятни снимки от състезанията , нито се съмнявам в уменията на Борко и Наско и другите забъркани в състезанията. Всички тях си ги харесвам достатъчно като близки приятели.
                              Имам против това в тема за дадено състезание с автомобили да се пише за кулинарни изтъпления и питиета. Ако са от спонсори надявам се да са били споменати достатъчно много там на място и присъстващите да им използват продуктите.
                              Това кога ще участвам в състезания и от какъв формат си е моя работа. Имам афинитет към Трофи и Траял а най много ми харесва формата Изгубени.
                              Тук почна да се споменава професионализъм, изхранване на семействата и други глупости -спрете се бре хора. Ако някой в България ми покаже трудовата си книжка и докаже че е професионален пилот по офроуд тогава ще си говорим. Ако състезанията са по Кулинария ще си обсъждаме рецепти.
                              Състезанията били "СУХИ" , и за това ли в темите ги поливате с течности от буренца.
                              Засрамете се това ще кажа.
                              Когато Борко пристигне тези дни във Варна ще го почерпя едни миди и сафрид с бира но това ще си е извън темата на СЪСТЕЗАНИЯТА
                              Приятен ден на всички.
                              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                              Дий Снайдер

                              Коментар


                              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                                Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
                                Мислех да не пиша, ама тенденциозното четене на това, което изнася между редовете дразни. Лично на мен, критиките са ми много ценни, за да не се допускат и повтарят за напред грешките. Как не видя тези постове, а видя само двата поста, в които хората са споделили впечатленията си от битовите условия.
                                Когато се организира такова мероприятие- състезание, или както ти искаш го наричай (панаир), то не е само трасе. Като събереш толкова хора от всички краища на страната, на една поляна за два дни и половина, ти си длъжен да им осигуриш поне елементарни битови условия- ток, вода, баня, тоалетна, и ако може да ги нахраниш една вечер благодарение на спонсори. Повечето хора имат семейства и те идват с тях. За тях това е едно развлечение.
                                Но, това само ако си широко скроен и имаш още дузина такива хора около себе си. Ако си сухар- правиш трасето, пускаш ги да карат и не ги мислиш. Нищо, че двата дни беше 36 градуса. Няма смисъл да изкупиш всичката минерална вода в околията, включително и от кетъринга на продажни цени и да е раздадеш на състезатели, съдии и публика.
                                Ноо, ние не разбираме от състезания, а само от панаири, затова успяхме да сътворим само 27 зони предимно много леки до средно тежки. Пък и аз съм ралиджия, какво разбирам от траял. През последния месец съм забил едно- две колчета, не повече.
                                Наско, прочел съм всеки един пост по темата но не знам дали някой е прочел какво съм писал и какво съм се опитал да кажа.
                                Последно редактирано от banjo; 26-07-15, 10:06.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X