Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

    А ето и кратък репортаж в новините на Хоби ТВ:
    "АСК ЗАГОРА 4х4"
    0897937797....по всяко време!

    Коментар


    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

      Първоначално публикуван от Milen Dechev Преглед на мнение
      Мероприятието в с.Бабово бе едно от най-добре организираните на които съм присъствал.Поздравления на Организаторите Борко и Наско както и на целия им екип!Бяха се погрижили за нищо да не ни липсва.Като започнем с това че бяха осигурили 3 хладилни витрини които се зареждаха постоянно с минерална вода,минем през страхотното шоу което изнесоха с народните танци и стигнем до превъзходната рибена чорба и сочните печени прасенца!
      Всичко бе на ниво и изпипано до най-малката подробност!
      Ето и една забавна снимка от мен: един налива....друг точи
      Или аз разбирам грешно състезанията или другите. Къде в похвалите имаше нещо за трасето за препятствията? Все едно сме в темите за разходки с барбекю и културна програма. Това е поредното състезание с подобни похвали. Защо изобщо се хабите да мъкнете и да трошите автомобили като купона е на друго място. Наско беше казал "Понаучихме се да правим състезания" - дали е така.
      Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
      Дий Снайдер

      Коментар


      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Или аз разбирам грешно състезанията или другите. Къде в похвалите имаше нещо за трасето за препятствията? Все едно сме в темите за разходки с барбекю и културна програма. Това е поредното състезание с подобни похвали. Защо изобщо се хабите да мъкнете и да трошите автомобили като купона е на друго място. Наско беше казал "Понаучихме се да правим състезания" - дали е така.
        Когато почнем да си храним семействата от състезанията тогава ще обръщаме повече внимание за трасета и правелници....за сега всеки един състезател не е финансово зависим от мероприятията които правим ....И ВСИЧКИ СЕ КЕФЯТ....когато стане професионален офроуд тогава нещата ще са съвсем други.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          Когато почнем да си храним семействата от състезанията тогава ще обръщаме повече внимание за трасета и правелници....за сега всеки един състезател не е финансово зависим от мероприятията които правим ....И ВСИЧКИ СЕ КЕФЯТ....когато стане професионален офроуд тогава нещата ще са съвсем други.
          ??????? Какво общо има храненето на семействата, финансовата независимост,състезанията и професионален офроуд? Състезания са това а не панаир където да заведеш семейството на културно масово мероприятие.
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

            Точно това е в момента -панаир-или както искаш го назови- където да отидеш да с забавляваш и да покараш нещото което си го замъкнал там.Когато един състезател почне да кара -повтарям -професионално -тогава ще си прав ....ама за сега всичко се крепи на добрата воля и на кефа да се пробаш колко ти стиска ...или най-малкото виждаш нещото което си го събрал от тук от там колко ще издържи.
            ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

            Коментар


            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

              Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
              Точно това е в момента -панаир-или както искаш го назови- където да отидеш да с забавляваш и да покараш нещото което си го замъкнал там.Когато един състезател почне да кара -повтарям -професионално -тогава ще си прав ....ама за сега всичко се крепи на добрата воля и на кефа да се пробаш колко ти стиска ...или най-малкото виждаш нещото което си го събрал от тук от там колко ще издържи.
              Ясно разбрах за какво иде реч. Значи искривеното мислене все пак не е в мен. Само да кажа че думата "професионално "няма място в аматьорския спорт. Грешно тълкуваш нещата. Професионален пилот е този който гони професионална кариера. Професионално състезание е онова в което участват професионалисти.
              Значи нека тогава от тук на татък след твоите думи назоваваме нещата както трябва - Панаира в Бабово, Панаира в Нова черна , панаира във Варна, Панаира в Стара Загора и т.н.
              Та бях се запътил към панаира в Бабово но закъснях заради работа. Мой познат който живее там ми звънна и ми казва , "Не си прави труда да идваш , състезанието няма нищо общо с миналогодишното. Колкото возила влязаха в ямата всичките ги вадиха с трактора".
              Та за това исках да разбера отзивите за трасето а вместо това чета колко хубава е рибената чорба , хладилниците с вода и т.н. Това е поредния "панаир" с такива похвали.
              Последно редактирано от banjo; 25-07-15, 13:54.
              Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
              Дий Снайдер

              Коментар


              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                Ясно разбрах за какво иде реч. Значи искривеното мислене все пак не е в мен. Само да кажа че думата "професионално "няма място в аматьорския спорт. Грешно тълкуваш нещата. Професионален пилот е този който гони професионална кариера. Професионално състезание е онова в което участват професионалисти.
                Значи нека тогава от тук на татък след твоите думи назоваваме нещата както трябва - Панаира в Бабово, Панаира в Нова черна , панаира във Варна, Панаира в Стара Загора и т.н.
                Та бях се запътил към панаира в Бабово но закъснях заради работа. Мой познат който живее там ми звънна и ми казва , "Не си прави труда да идваш , състезанието няма нищо общо с миналогодишното. Колкото возила влязаха в ямата всичките ги вадиха с трактора".
                Та за това исках да разбера отзивите за трасето а вместо това чета колко хубава е рибената чорба , хладилниците с вода и т.н. Това е поредния "панаир" с такива похвали.
                Един се похвалил,че било много вкусно да ядеш мляко с ориз.Друг го попитал:
                -А ти кога яде?
                Отговор:
                -Не съм ял,ама бати гледал едни като ядат!

                Та и твоята работа,ама тя вече я знаем всички.Жив и здрав!
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Ясно разбрах за какво иде реч. Значи искривеното мислене все пак не е в мен. Само да кажа че думата "професионално "няма място в аматьорския спорт. Грешно тълкуваш нещата. Професионален пилот е този който гони професионална кариера. Професионално състезание е онова в което участват професионалисти.
                  Значи нека тогава от тук на татък след твоите думи назоваваме нещата както трябва - Панаира в Бабово, Панаира в Нова черна , панаира във Варна, Панаира в Стара Загора и т.н.
                  Та бях се запътил към панаира в Бабово но закъснях заради работа. Мой познат който живее там ми звънна и ми казва , "Не си прави труда да идваш , състезанието няма нищо общо с миналогодишното. Колкото возила влязаха в ямата всичките ги вадиха с трактора".
                  Та за това исках да разбера отзивите за трасето а вместо това чета колко хубава е рибената чорба , хладилниците с вода и т.н. Това е поредния "панаир" с такива похвали.

                  Добре си направил, че не си бил път до Бабово. Не си е заслужавал панаира твоето присъствие.

                  Коментар


                  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                    Даниела, много добре разбираш за какво става дума. Състезанията не са по надяждане и надпиване, не е конкурс за народни танци и не е кулинарен конкурс. Това е автомобилно състезание по дяволите. Факт е че Герман които живее точно в Бабово ми каза че състезанието не му е харесало и си е тръгнал на бързо понеже му е било безинтересно.
                    Даниела, не се прави на сърдита, нямам нищо против вас като организатори, участниците в "панаира" (немога да ги нарека състезатели) не се държат подобаващо. Вие с Борко и Наско сте направили каквото сте направили но явно сте наблегнали на удобствата. След вашето състезание се заговори за по-леки екстреми. Ужас на къде отиват нещата.
                    Миналата година се бях замислил да си правя автомобил за траял защото в трофито нещата затъват но като гледам тая кулинарна идилия която се шири и тук се замислям много. Чаро ме кара да "хапвам" СУТЛЯЖ, абе хора имам си достатъчно килограми и искам да отслабвам. С прочетеното тук няма как да ме привлечете към каузата за панаира. На състезание като на състезание.
                    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                    Дий Снайдер

                    Коментар


                    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                      След като ралито и трофито загубиха , сега е на път и траяла да загуби ценен състезател.
                      Не бива!
                      Спрете се с тези кулинарни истъпления !!!
                      Garage 31 Ltd - Classic Land Cruisers restoration

                      Коментар


                      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                        Русев, я кажи какво общо има мусакичката и рибената чорбица със състезателните зони?
                        В ралито никога не съм имал интерес за твое сведение
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                          Иииии пак се повтарям този шампионат или както казвате панаир е първо за кефа на състезателите и после за кефа на публиката....вземаме се твърде навътре...ама чифт пищови на голо дупе не се слагат.Това че някой не е харесал препядствията си е негово право ....право има и да не участва в мероприятието.Аз винаги съм участвал за моя кеф ...когато почна да си изхранвам семейството от състезания вярвайте ми друга песен ще запея...
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                            Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                            Даниела, много добре разбираш за какво става дума. Състезанията не са по надяждане и надпиване, не е конкурс за народни танци и не е кулинарен конкурс. Това е автомобилно състезание по дяволите. Факт е че Герман които живее точно в Бабово ми каза че състезанието не му е харесало и си е тръгнал на бързо понеже му е било безинтересно.
                            Даниела, не се прави на сърдита, нямам нищо против вас като организатори, участниците в "панаира" (немога да ги нарека състезатели) не се държат подобаващо. Вие с Борко и Наско сте направили каквото сте направили но явно сте наблегнали на удобствата. След вашето състезание се заговори за по-леки екстреми. Ужас на къде отиват нещата.
                            Миналата година се бях замислил да си правя автомобил за траял защото в трофито нещата затъват но като гледам тая кулинарна идилия която се шири и тук се замислям много. Чаро ме кара да "хапвам" СУТЛЯЖ, абе хора имам си достатъчно килограми и искам да отслабвам. С прочетеното тук няма как да ме привлечете към каузата за панаира. На състезание като на състезание.
                            Изобщо даже не съм обидена. Това, че на Герман не е харесало - това си е негов проблем, спокойно може да ходи да гледа фигурно пързаляне примерно. Състезателите са казали на място кое им харесва и кое не, който е бил е разбрал. Организаторите на следващите състезания също.В това, че даден спонсор е решил да почерпи състезателите, не виждам нищо лошо. Явно и състезателите. Това, че някой е имал рожден ден и е черпил с нещо друго - също няма нищо лошо. Не видях насилени хора да ядат и пият. Който си е на диета, не е ял.
                            При 40 градусова жега студената вода не е удобство, а необходимост. Банята също.

                            Доколкото скоро съм те чела, и на състезания не си ходил тази година, защото все нещо не ти харесва. Към каузата "панаир" не виждам някой да се натиска да те привлича, тъй че, споко. Не си длъжен във всяка тема да вкарваш негативизъм.

                            Коментар


                            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Русев, я кажи какво общо има мусакичката и рибената чорбица със състезателните зони?
                              В ралито никога не съм имал интерес за твое сведение
                              Ми няма нищо общо .Сътезанието или панаира се провежда и след това се сяда и се хапва ...виждаш се със приятели обменяш идеии...абе не се тикваш кът темерут в палатката и не те интересува нищо друго освен как НА ВСЯКА ЦЕНА АМА НА ВСЯКО ЦЕНА да си на стълбичката щото ще ти е под егото да си примерно на 10 място.
                              ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                              Коментар


                              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                                Благодарности на организаторите от нашия екипаж! Браво!
                                Имам една забележка - ако е възможно за следващите състезания зоните за Стандартен да запазват целостта си колкото може по-дълго време. За да караме при сравнително еднакви условия. Например пясъчната зона от неделя - за първите три екипажа беше непревземаема. След като разбихме баластрата, последните я преминаваха за половин минута, че и по-малко. Ние пък карахме последни на "слонските стъпки", и май дадохме най-добро време. Докато Гемакса там е успял да вземе само една врата, понеже е бил от първите.
                                Разберете ме правилно - не коментирам сложността на зоните.
                                Първоначално публикуван от dany.1 Преглед на мнение
                                Благодарности от екипаж 209 .
                                Всичко ни хареса!!!
                                Първоначално публикуван от Krasimir Danailov Преглед на мнение
                                Браво за все по-високото ниво на организация и професионализъм при провеждането на кръговете от този шампионат - Благодаря за което!!!
                                Относно трасето и зоните за клас Прототип, предполагам, че ще има доста коментари, но според мен беше вложено доста желание и инженерна мисъл - прекрасно, но само за гледане! За каране просто не ставаше - много пресилени врати и доста тесни зони, не позволяващи маневриране и правилен подход! Все пак се получи борба - покарахме, поремонтирахме се, побоксувахме, подърпаха ни асистиращи машини, повечко попихме и хапнахме от рибената чорбичка и гуците! Абе имаше си от всичко, както подобава за тъкъв тип мероприятие! Вдигнахте летвата на МАКС и ще видим какво ще сторят останалите организатори от следващите два кръга!
                                Още един път Благодаря на всички и се извинявам ако съм обидил някой, аз лично съм доволен - нали Мехата не ме победи, трето място си е трето!!!
                                Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                                Получи се много интересно и трудно състезание.Благодаря на орга тима за вложения труд .Всяка минута стоене на слънце си заслужаваше.Някои зони бяха извън възможностите на рокито затова просто влизах и излизах от изхода което се оказа доста добра стратегия ха ха ха ха .Купона беше на макс.Вече може и аз да се похваля че емен-емен се обърнах за което благодаря на навигатора си Тошко.Пък Краси може да го победим на Зверино....знае ли човек ко го чака...ха ха ха .
                                Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                                Въпреки непоносимата жега и трудните зони,състезанието в Русе си беше на ниво !
                                Мога да кажа с чиста съвест,че оргатима си беше свървил работата много добре.Поздрави на всичи които дадоха от себеси по нещо зада се състои това състезание от състезатели и организатори и не напоследно място съдииски състав !
                                Поздрави !
                                Първоначално публикуван от Иван Жоров Преглед на мнение
                                Подкрепям г-н Донев! 2-те зони(особено долната) бяха чист пясък и се променяха много бързо. Трябваше да са по-нагоре по склона на по-малко песъчлив терен. Бяха много хубави зони, макар и тежички за първите.

                                Като цяло състезанието много ми хареса! Благодаря на всички виновни за осъществяването на това събитие!
                                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                                Абе кой ти иска бетон и камъни? Няма такова нещо. Може би трябва
                                на пясъчните места да не се дълбае. На твърдата почва изкуствени дупки също не трябват. Защото и те се променят много бързо. Според моите скромни наблюдения
                                природата е създала достатъчно места, които без външна намеса са достойни за зони. Имаше една много хубава, изцяло естествена, карахме я в събота, нямам забележки.
                                Това е моето нескромно мнение, опитвам се да помогна, с цел по-голяма справедливост.

                                И имам втора сериозна забележка, надявам се това повече да не се допуска на никое състезание: На пясъчната зона долу, дето неофициално е на моето име, имаше врата, която е непреодолима за автомобил с размерите на Нисан Патрол - тая зад дървото. Широчината беше достатъчна, но височината на дървото не позволяваше преминаване без удар отгоре. Като резултат - таванът ми е хлътнал 5-8 см, на дължина около метър и широчина 15 см. На колата ми, която до вчера беше без драскотина...
                                Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                                Благодарности към всички потрудили се за това уникално състезание!

                                Гордея се с младите момчета от ямболската група:Краси,Милен и Жоро. Много се радвам за първите места в двата класа,Стандарт и Модифициран!
                                Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
                                А сега привет и от мен.Поздравявам всички екипажи и орга тима за участието и добрата подготовка за русе 4х4 екстрийм.Относно зоните за Стандарт икам да кажа че баха много добри особено тези от неделя това че нито един екипаж нямаше пътеки е друг въпрос защото със пътеки 99% от вратите щяха да бъдат взети без проблем все пак е траял а не шахПримерно в неделя се паднах 1 да стартирам в зона 4 и 1-вата врата ми струва скъсани 2 задни полуоски и 2 предни карета + смъкната 4 килограма телесна маса за подмяната им на време да влезем в другите 2 зони все пак КЕФА цена няма а и забравих събота на идната зона 2 -пъти през таванЕдин друг много тънак момент се изпуска ТАКА НАРЕЧЕНИТЕ ИЗВРАТЕНИ ЗОНИ тотално разбъркаха подреждането на екипажите от събота което вдига адреналина и екшана макс.Единствения минус според мен е че се започва едно изчакване на екипажите кои да мине последен и накря последните 1,2-ма 99%печелят.И да не забравяме че всеки кръг от 4х4 екстрийм си има своите + и - няма как да бъдат еднакви.И друго нещо ми направи положително впечатление съдийте стават все по обективни и точни.ОЩЕ ВЕДНЪЖ БРАВО
                                Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                                Поздрави за всички ревльовци който дойдоха и уважиха състезанието в Русе 4x4.
                                Първоначално публикуван от valerisuper Преглед на мнение
                                Привет и от мен,мислех само да чета и да не вземам отношение но Немога то е по силно от мен. Първо БРАВО на организаторите,Наско,Борко,Даниела,Свилен Баи Матьо,и целия местен орга тим, бяхте невероятни,всяка наша молба беше изпълнена на момента, хладилник на разположение,асистиращата машина идваше преди да я повикаш,никакъв проблем с публиката БРАВО,и сега по темата,значи щом първите в класовете са състезатели с напълно посредсвени машини и без да блестят с конски сили и окачване а със много уникално грамотни екипажи. . Малката количка на МИЛЕН нашляпа уникални машини а абсолютния дебютант нашляпа целия модифициран клас значи трасето е било перфектно.по повод че се променят зоните да така е но и да не забравяме че които е стартирал първи в гадна зона, миналия ден е гледал сеира на колегите си които са били първи,но мисля че първи стартирал в зона не е достатъчно и ще дам предложение и ще се опитам да го наложа да са по два или три екипажа в зависимост от участниците да стартират един след друг в зона така и публиката ще има какво да гледа а не да се мести постоянно.и сега малко негативизъм,недопустимо е състезател да иска обяснение и изказва мнение по адрес на друг състезател и обяснение на съдия за взето решение.това не е местно състезание на полянката а кръг от национален шампионат.вече два екипажа са с официално предупреждение и при последващо бурно изказване и уронване престижа на шампионата ще бъдат наказани ,жалко за пилотите на екипажите те са сърце и душа в оф роуда и аз много ги уважавам но нека си контролират навигаторите и агитките. И малко хубави неща ГОРДЕЯ се с клас СТАНДАРТЕН изпитвам истинско удоволствие да работя с тях и да им помагам във всичко което е по силите ми.ОГРОМЕН КЕФ МИ ДОСТАВИХА КАТО СЕ ПРИДВИЖВАХА В ПАКЕТ ПО НЯКОЛКО ЕКИПАЖА, ПОМАГАХА СИ С ПЪТЕКИ,ЖАКОВЕ КОЛАНИ СЪВТИ ,НЕ ОСТАВИХМЕ НИТО ЕДИН ЕКИПАЖ ДА СТАРТИРА В ПЕНТАГОНА БЕЗ ПЪТЕКИ ,тая зона беше доста трудна но не невъзможна дори МИЛЕНЧО с леката кола хвърли неколко пътеки и жакове НО ДУМИЧКА НЕ ПРОРОНИ ЧЕ Е НЕВЪЗМОЖНА.Привърженик съм на трудни но превземаеми зони НО КАТЕГОРИЧНО ЗАСТАВАМ ЗАД СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА И ДА СЕ ДОПУСКА ЗОНА ТРОШАЧКА ,И ЗОНА КОЯТО ДА ЗАСТРАШАВА ЖИВОТА И ЗДРАВЕТО НА ЕКИПАЖА .ВСИЧКИ ЗНАЕМ КОЛКО КОЛКО СРЕДСТВА И РАБОТА КОСТВА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ДА СИ ПОДГОТВЯТ МАШИНИТЕ УВАЖАВИТЕ ТРУДА ИМ ПРАВЕТЕ ТРУДНИ НО ПРЕВЗЕМАЕМИ ЗОНИ А НЕ ЗОНИ С КОИТО ПУБЛИКАТА ДА СЕ КЕФИ НА ЗВЕРСКО ОБРЪШАНЕ ,НА СЧУПВАНЕ НА МОТОР.НА ИЗПАДАНЕ НА СКОРОСТИ / НА ПОТЪВАНЕ НА МАШИНАТА ДО ТАВАН В КАЛТА И ТЕМ ПОДОБНИ.УСПЕХ НА ВСИЧКИ БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА И ПАК БРАВО НА ОРГА ТИМА БЯХТЕ ФАНТАСТИЧНИ РАДВАМ СЪМ ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ ВАС .
                                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                                На бебето му повторих най-малко 4-5 пъти да си извади куката на лебедката преди да атакува първа врата в тази зона. Обяснявах му, че съм имал десетки такива ситуации, и знам какво го съветвам, да ползва опита наготово, вместо го открива на свой гръб, но младостта не слуша. Бухна се като първия човек в дълбокото, а после се плашеше от водната змия, и не искаше да бръкне и да си откачи куката.
                                Иначе ми хареса меракът който има за кал и състезание, ама трябва и да се вслушва в съветите дадени от по-опитни хора. Офроуда е преди всичко мислене и знаене, а не раздване на безумна газ.

                                В общ план:
                                Ако не беше жегата, това щеше да бъде едно от добре прекараните мероприятия в живота ми. Е, преборихме се някак, с помощ и от организаторите разбира се(за което големи благодарности), но толкова слънце ми дойде много.

                                И последно-да знаете, че Жоро Донев не е педераст.
                                И Борко не е
                                Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                                Или аз разбирам грешно състезанията или другите. Къде в похвалите имаше нещо за трасето за препятствията? Все едно сме в темите за разходки с барбекю и културна програма. Това е поредното състезание с подобни похвали. Защо изобщо се хабите да мъкнете и да трошите автомобили като купона е на друго място. Наско беше казал "Понаучихме се да правим състезания" - дали е така.
                                Мислех да не пиша, ама тенденциозното четене на това, което изнася между редовете дразни. По нагоре съм ти цитирал няколко мнения с критики точно за трасето и състезанието. Лично на мен, критиките са ми много ценни, за да не се допускат и повтарят за напред грешките. Как не видя тези постове, а видя само двата поста, в които хората са споделили впечатленията си от битовите условия.
                                Когато се организира такова мероприятие- състезание, или както ти искаш го наричай (панаир), то не е само трасе. Като събереш толкова хора от всички краища на страната, на една поляна за два дни и половина, ти си длъжен да им осигуриш поне елементарни битови условия- ток, вода, баня, тоалетна, и ако може да ги нахраниш една вечер благодарение на спонсори. Повечето хора имат семейства и те идват с тях. За тях това е едно развлечение.
                                Но, това само ако си широко скроен и имаш още дузина такива хора около себе си. Ако си сухар- правиш трасето, пускаш ги да карат и не ги мислиш. Нищо, че двата дни беше 36 градуса. Няма смисъл да изкупиш всичката минерална вода в околията, включително и от кетъринга на продажни цени и да е раздадеш на състезатели, съдии и публика.
                                Ноо, ние не разбираме от състезания, а само от панаири, затова успяхме да сътворим само 27 зони предимно много леки до средно тежки. Пък и аз съм ралиджия, какво разбирам от траял. През последния месец съм забил едно- две колчета, не повече.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X