Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

    Някакво повторение е станало на два поста, модераторът да изтрие едното, моля.

    Коментар


    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

      Поздрави за всички ревльовци който дойдоха и уважиха състезанието в Русе 4x4.

      Коментар


      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

        Привет и от мен,мислех само да чета и да не вземам отношение но Немога то е по силно от мен. Първо БРАВО на организаторите,Наско,Борко,Даниела,Свилен Баи Матьо,и целия местен орга тим, бяхте невероятни,всяка наша молба беше изпълнена на момента, хладилник на разположение,асистиращата машина идваше преди да я повикаш,никакъв проблем с публиката БРАВО,и сега по темата,значи щом първите в класовете са състезатели с напълно посредсвени машини и без да блестят с конски сили и окачване а със много уникално грамотни екипажи. . Малката количка на МИЛЕН нашляпа уникални машини а абсолютния дебютант нашляпа целия модифициран клас значи трасето е било перфектно.по повод че се променят зоните да така е но и да не забравяме че които е стартирал първи в гадна зона, миналия ден е гледал сеира на колегите си които са били първи,но мисля че първи стартирал в зона не е достатъчно и ще дам предложение и ще се опитам да го наложа да са по два или три екипажа в зависимост от участниците да стартират един след друг в зона така и публиката ще има какво да гледа а не да се мести постоянно.и сега малко негативизъм,недопустимо е състезател да иска обяснение и изказва мнение по адрес на друг състезател и обяснение на съдия за взето решение.това не е местно състезание на полянката а кръг от национален шампионат.вече два екипажа са с официално предупреждение и при последващо бурно изказване и уронване престижа на шампионата ще бъдат наказани ,жалко за пилотите на екипажите те са сърце и душа в оф роуда и аз много ги уважавам но нека си контролират навигаторите и агитките. И малко хубави неща ГОРДЕЯ се с клас СТАНДАРТЕН изпитвам истинско удоволствие да работя с тях и да им помагам във всичко което е по силите ми.ОГРОМЕН КЕФ МИ ДОСТАВИХА КАТО СЕ ПРИДВИЖВАХА В ПАКЕТ ПО НЯКОЛКО ЕКИПАЖА, ПОМАГАХА СИ С ПЪТЕКИ,ЖАКОВЕ КОЛАНИ СЪВТИ ,НЕ ОСТАВИХМЕ НИТО ЕДИН ЕКИПАЖ ДА СТАРТИРА В ПЕНТАГОНА БЕЗ ПЪТЕКИ ,тая зона беше доста трудна но не невъзможна дори МИЛЕНЧО с леката кола хвърли неколко пътеки и жакове НО ДУМИЧКА НЕ ПРОРОНИ ЧЕ Е НЕВЪЗМОЖНА.Привърженик съм на трудни но превземаеми зони НО КАТЕГОРИЧНО ЗАСТАВАМ ЗАД СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ЧЕ НЕ ТРЯБВА ДА ИМА И ДА СЕ ДОПУСКА ЗОНА ТРОШАЧКА ,И ЗОНА КОЯТО ДА ЗАСТРАШАВА ЖИВОТА И ЗДРАВЕТО НА ЕКИПАЖА .ВСИЧКИ ЗНАЕМ КОЛКО КОЛКО СРЕДСТВА И РАБОТА КОСТВА НА СЪСТЕЗАТЕЛИТЕ ДА СИ ПОДГОТВЯТ МАШИНИТЕ УВАЖАВИТЕ ТРУДА ИМ ПРАВЕТЕ ТРУДНИ НО ПРЕВЗЕМАЕМИ ЗОНИ А НЕ ЗОНИ С КОИТО ПУБЛИКАТА ДА СЕ КЕФИ НА ЗВЕРСКО ОБРЪШАНЕ ,НА СЧУПВАНЕ НА МОТОР.НА ИЗПАДАНЕ НА СКОРОСТИ / НА ПОТЪВАНЕ НА МАШИНАТА ДО ТАВАН В КАЛТА И ТЕМ ПОДОБНИ.УСПЕХ НА ВСИЧКИ БЛАГОДАРЯ ЧЕ ВИ ИМА И ПАК БРАВО НА ОРГА ТИМА БЯХТЕ ФАНТАСТИЧНИ РАДВАМ СЪМ ЧЕ СЪМ ЧАСТ ОТ ВАС .

        Коментар


        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0112.jpg
Прегледи:2
Размер:253.0 КБ
ID:5671819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0034.jpg
Прегледи:2
Размер:270.4 КБ
ID:5671820Натиснете снимката за да я уголемите

Име:IMG_0025.jpg
Прегледи:2
Размер:271.6 КБ
ID:5671821

          И още 139 снимки в нашата галерия:
          http://www.rallypulse.com/gallery/in...p?/category/59
          Rally Sport - News and Video - www.RallyPulse.com/Bulgaria

          Коментар


          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

            Честито на победителите ,ще подавам молба за ямболско жителство !!!
            Благодаря на организаторите ,че ни направиха част от това състезание ,прекарахме си страхотно !
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

              Първоначално публикуван от nikkei Преглед на мнение
              [ATTACH=CONFIG]814724[/ATTACH]
              На бебето му повторих най-малко 4-5 пъти да си извади куката на лебедката преди да атакува първа врата в тази зона. Обяснявах му, че съм имал десетки такива ситуации, и знам какво го съветвам, да ползва опита наготово, вместо го открива на свой гръб, но младостта не слуша. Бухна се като първия човек в дълбокото, а после се плашеше от водната змия, и не искаше да бръкне и да си откачи куката.
              Иначе ми хареса меракът който има за кал и състезание, ама трябва и да се вслушва в съветите дадени от по-опитни хора. Офроуда е преди всичко мислене и знаене, а не раздване на безумна газ.

              В общ план:
              Ако не беше жегата, това щеше да бъде едно от добре прекараните мероприятия в живота ми. Е, преборихме се някак, с помощ и от организаторите разбира се(за което големи благодарности), но толкова слънце ми дойде много.

              И последно-да знаете, че Жоро Донев не е педераст.
              И Борко не е
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                Само тия с оранжевите ...... са.

                Тениски, не джипове.

                Коментар


                • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                  Първоначално публикуван от the twin Преглед на мнение
                  Поздрави за всички ревльовци който дойдоха и уважиха състезанието в Русе 4x4.
                  Ми да те поздравя тогаз-карданите ти и двата дългите са криви -малкия е разлопан и трябва да изфърлим гуменото каре .Разглобих предния мост от ляво -честито полуоската е със замазани шлици...карето е смляно до неузнаваемост -семеринга скъсан -задна лява джанта крива ....сагата продължава.
                  ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                  Коментар


                  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                    Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                    Ми да те поздравя тогаз-карданите ти и двата дългите са криви -малкия е разлопан и трябва да изфърлим гуменото каре .Разглобих предния мост от ляво -честито полуоската е със замазани шлици...карето е смляно до неузнаваемост -семеринга скъсан -задна лява джанта крива ....сагата продължава.
                    Аз да попитам.
                    Как карате тези "джимнита" ???
                    Карадните криви,полуоската свърши шлиците,карето смляно,...... !
                    И това са "потролски" мостове, на сузуки "джимни" !!!!
                    На къде върви този Свят ?

                    Коментар


                    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                      Всичко е от адреналина, колкото е по-вече толкова е по-дълъг списъка на далите фира части

                      Коментар


                      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                        Първоначално публикуван от georgi_hristov.1961 Преглед на мнение
                        Всичко е от адреналина, колкото е по-вече толкова е по-дълъг списъка на далите фира части
                        Кузманов и адреналин.Не мога да повярвам.

                        Коментар


                        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                          Въобще няма адренлин на полуоската...
                          Прикачени файлове
                          ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                          Коментар


                          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                            Искам да изкажа и моите благодарности към организаторите на това състезание и като цяло за организацията на шампионата
                            Мого ми допадна тази практика с хладилните ветрини които бяха на разположение за състезателите и съдиите (кофти е да се редиш на опашката на кетъринга за една вода докато си на състезание)
                            Банята също е един прекрасен сукс които вече стана традиция за състезанията през топлите месеци.
                            Благодарности на всички приятели за хубавите думи по Ямболски адрес дано да продължаваме да ви радваме так
                            Благодарности най вече на Чаро за ресора без които нямаше да стигна до никуде
                            АА и много бира имам за черпя момчетата от Зверино(първото място си е за тях)
                            ЕВАЛА момчета страхотни сте
                            Suzuki samurai sj 413 jx gsm.0897876505 Ямбол

                            www.youtube.com /ASK Yambol 4x4 extreme

                            Коментар


                            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                              Това да няма един клип,не е нормално бе хора.
                              Не може никой да не е снимал,или аз не виждам.
                              .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                              Киа спортаж2000тди 98г
                              Ауди А3 1.9ТДИ
                              Каравана Аdria 390Q

                              Коментар


                              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                                Мероприятието в с.Бабово бе едно от най-добре организираните на които съм присъствал.Поздравления на Организаторите Борко и Наско както и на целия им екип!Бяха се погрижили за нищо да не ни липсва.Като започнем с това че бяха осигурили 3 хладилни витрини които се зареждаха постоянно с минерална вода,минем през страхотното шоу което изнесоха с народните танци и стигнем до превъзходната рибена чорба и сочните печени прасенца!
                                Всичко бе на ниво и изпипано до най-малката подробност!
                                Ето и една забавна снимка от мен: един налива....друг точи Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150717_214004.jpg
Прегледи:2
Размер:102.1 КБ
ID:5673039
                                "АСК ЗАГОРА 4х4"
                                0897937797....по всяко време!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X