Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

    Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
    Извинявам се,ако съм Ви причинил някакви неудобства,или съм Ви засегнал по някакъв начин.
    Не се притеснявай, чичко, всичко е наред
    А и на ВАШАТА възраст холестерола не е препоръчителен
    Затова пък мога да почерпя когато и каквото кажеш
    На сърбела майката му е чесането.
    Борислав Борисов Русе О885 О37815

    Коментар


    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

      Радвам се че бях част от събитието. И аз и семейството ми си изкарахме чудесно. Видях се с много ценни за мен хора. Всичко беше перфектно, атмосферата изключително приятелска. Респектиран съм от местния оргатим. Поздравления за готвача на рибената чорба.

      Коментар


      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

        Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
        Не се притеснявай, чичко, всичко е наред
        А и на ВАШАТА възраст холестерола не е препоръчителен
        Затова пък мога да почерпя когато и каквото кажеш
        Торта?Утре?В.Търново?Аз ще дойда за съдия!
        Чавдар Владимиров
        0887/912075
        Ленд Ровър Диско 1
        Самуад в проект

        Коментар


        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

          Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
          Торта?Утре?В.Търново?Аз ще дойда за съдия!
          Колко му е. Кажи колко часа и къде и ми пробвай акъла. Знаеш, че държа на думата си.
          На сърбела майката му е чесането.
          Борислав Борисов Русе О885 О37815

          Коментар


          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
            Благодарности на организаторите от нашия екипаж! Браво!
            Имам една забележка - ако е възможно за следващите състезания зоните за Стандартен да запазват целостта си колкото може по-дълго време. За да караме при сравнително еднакви условия. Например пясъчната зона от неделя - за първите три екипажа беше непревземаема. След като разбихме баластрата, последните я преминаваха за половин минута, че и по-малко. Ние пък карахме последни на "слонските стъпки", и май дадохме най-добро време. Докато Гемакса там е успял да вземе само една врата, понеже е бил от първите.
            Разберете ме правилно - не коментирам сложността на зоните.
            Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
            По принцип това е много хубаво, и то не само за стандартен, а за всички класове. Обаче за да се постигне това, трябва препятствията да са бетон или камък, което лично мен не ме кефи, понеже предполага повече трошене. Почвата в района е много мека и се променя при всяко превъртане на гума. А в долната част на трасето си е чист пясък.
            Подкрепям г-н Донев! 2-те зони(особено долната) бяха чист пясък и се променяха много бързо. Трябваше да са по-нагоре по склона на по-малко песъчлив терен. Бяха много хубави зони, макар и тежички за първите.

            Като цяло състезанието много ми хареса! Благодаря на всички виновни за осъществяването на това събитие!
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
              По принцип това е много хубаво, и то не само за стандартен, а за всички класове. Обаче за да се постигне това, трябва препятствията да са бетон или камък, което лично мен не ме кефи, понеже предполага повече трошене. Почвата в района е много мека и се променя при всяко превъртане на гума. А в долната част на трасето си е чист пясък.

              Абе кой ти иска бетон и камъни? Няма такова нещо. Може би трябва
              на пясъчните места да не се дълбае. На твърдата почва изкуствени дупки също не трябват. Защото и те се променят много бързо. Според моите скромни наблюдения
              природата е създала достатъчно места, които без външна намеса са достойни за зони. Имаше една много хубава, изцяло естествена, карахме я в събота, нямам забележки.
              Това е моето нескромно мнение, опитвам се да помогна, с цел по-голяма справедливост.

              И имам втора сериозна забележка, надявам се това повече да не се допуска на никое състезание: На пясъчната зона долу, дето неофициално е на моето име, имаше врата, която е непреодолима за автомобил с размерите на Нисан Патрол - тая зад дървото. Широчината беше достатъчна, но височината на дървото не позволяваше преминаване без удар отгоре. Като резултат - таванът ми е хлътнал 5-8 см, на дължина около метър и широчина 15 см. На колата ми, която до вчера беше без драскотина...
              Георги Донев, 0889 437 687
              Nissan Patrol Y60

              Коментар


              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                Чакаме клипове и снимки с нетърпение.
                .Карам бавно стигам бързо. А...ма не всеки път.
                Киа спортаж2000тди 98г
                Ауди А3 1.9ТДИ
                Каравана Аdria 390Q

                Коментар


                • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                  Някой ще трябва да черпи:

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:гем.jpg
Прегледи:1
Размер:98.9 КБ
ID:5671644

                  Коментар


                  • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                    Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение

                    И имам втора сериозна забележка, надявам се това повече да не се допуска на никое състезание: На пясъчната зона долу, дето неофициално е на моето име, имаше врата, която е непреодолима за автомобил с размерите на Нисан Патрол - тая зад дървото. Широчината беше достатъчна, но височината на дървото не позволяваше преминаване без удар отгоре. Като резултат - таванът ми е хлътнал 5-8 см, на дължина около метър и широчина 15 см. На колата ми, която до вчера беше без драскотина...
                    Предната седмица бях нагласил резачка да режа въпросните клони. Обаче точно тогава се появи един турист с патрул, последва четиричасова спасителна операция, да го извадим от блатото и всичко пропадна...
                    На сърбела майката му е чесането.
                    Борислав Борисов Русе О885 О37815

                    Коментар


                    • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                      Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                      Предната седмица бях нагласил резачка да режа въпросните клони. Обаче точно тогава се появи един турист с патрул, последва четиричасова спасителна операция, да го извадим от блатото и всичко пропадна...
                      Боре, клоните бяха премахнати в събота сутринта, така, че пораженията са следствие на пилотска грешка. Просто е трябвало да премине малко по на ляво на страничния наклон. Дърветата не прощават.
                      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                      SSang Yong Kyron 2.0xdi
                      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                      Коментар


                      • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                        Благодарности към всички потрудили се за това уникално състезание!

                        Гордея се с младите момчета от ямболската група:Краси,Милен и Жоро. Много се радвам за първите места в двата класа,Стандарт и Модифициран!
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                          Печка ,,Раховец ,, от стария модел , си беше за мен като помощник съдия състезанието в с. Бабово . Тава с мусака си се готви два дена и картофчетата си се борят кой да е първия изяден , лукчетата гледат стриктно от страни кой какви ги върши , Каймичката (смес) Борко, Наско и Бай М...дурко месили, месили месили и сготвили гозбата под горния реотан на ,,Раховеца,, с температура 36 градуса на бавно печене . Добре , че има хора като Свилен ,кметовете и местните хорица които помогнаха МУСАКАТА да е вкусна . Бях там от съмото начало , до самия край и ми хареса МУСАКАТА.
                          ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                          тел. 0889 017703
                          0897 516030

                          Коментар


                          • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                            Първоначално публикуван от Николай Колев-64 Преглед на мнение
                            Благодарности към всички потрудили се за това уникално състезание!

                            Гордея се с младите момчета от ямболската група:Краси,Милен и Жоро. Много се радвам за първите места в двата класа,Стандарт и Модифициран!
                            На Милен и Жоро всички много им се радваме. Заслужават си мястото момчетата. Много сработен екипаж и се борят мъжки. Честито първо място и на дебютанта. Явно си добър навигатор.

                            Коментар


                            • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                              Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
                              Печка ,,Раховец ,, от стария модел , си беше за мен като помощник съдия състезанието в с. Бабово . Тава с мусака си се готви два дена и картофчетата си се борят кой да е първия изяден , лукчетата гледат стриктно от страни кой какви ги върши , Каймичката (смес) Борко, Наско и Бай М...дурко месили, месили месили и сготвили гозбата под горния реотан на ,,Раховеца,, с температура 36 градуса на бавно печене . Добре , че има хора като Свилен ,кметовете и местните хорица които помогнаха МУСАКАТА да е вкусна . Бях там от съмото начало , до самия край и ми хареса МУСАКАТА.
                              Ти във Франция на кулинарен курс ли ходи?

                              И ние ти благодарим, че остана с нас до днес и помогна за опразването на поляната. Помощта от приятели е незаменима

                              Коментар


                              • От: Русе 4х4 Екстрийм 2015 /18-19 юли/

                                Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                                Ти във Франция на кулинарен курс ли ходи?

                                И ние ти благодарим, че остана с нас до днес и помогна за опразването на поляната. Помощта от приятели е незаменима
                                За да има празници са нужни приятели ( криви , леви, десни и каквито си искат ) но щастливи .
                                ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                                тел. 0889 017703
                                0897 516030

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X