Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

    Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
    Много си прав. Имам бутонки които ще се вместят във височината за стандартен, ама са бутонки... Имам Силвърстони 35-ци, ама не стават... Имам и асфалтови гуми, ама с тях съм за никъде... Сега се моля на някой, да му дам 1000 лева за Силвърстони 33-ки, защото нови в момента няма. А пък нямало състезатели в стандартен, ами как да има .... Толкова чифта гуми съм натрупал, че ако ги пусна във форума за продажба, ще вляза в графа ТЪРГОВСКИ ПАРТНЬОРИ ... А трябва да купувам други ...
    Колега в Румъния има 33 до 3-4 ще ходя да си взема 350 лв на парче
    ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
    0879 86 85 87
    ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

    Коментар


    • #77
      От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

      Първоначално публикуван от Z_I_P_O Преглед на мнение
      Колега в Румъния има 33 до 3-4 ще ходя да си взема 350 лв на парче
      Че тук са по евтини.
      Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
      Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
      0885 660 613

      Коментар


      • #78
        От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

        Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
        Че тук са по евтини.
        Че кажи каде ги има налични да си взема пак после бирата от мен
        ОФРОУД 4Х4 СЕВЛИЕВО
        0879 86 85 87
        ТРОФИ БЕЗ КАЛ Е КОТО ЖЕНА С МАЛКИ ЦИЦИ,ДОСТАВЯ УДОВОЛСТВИЕ НО НЕ ПЪЛНО....

        Коментар


        • #79
          От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

          Спокойно в Стандартен може да се кара и с регенерати. Какво им е на Малатеста и Инса Турбо? Аз от Инсата съм много доволен и цената е добра.

          Силвърстон 35/10.5/16 влиза в ограничението 85 см. Имам такива и съм ги мерил.

          Който иска бутонки и тракторки, с една клетка може да иде в Модифициран.

          Коментар


          • #80
            От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
            Спокойно в Стандартен може да се кара и с регенерати. Какво им е на Малатеста и Инса Турбо? Аз от Инсата съм много доволен и цената е добра.

            Силвърстон 35/10.5/16 влиза в ограничението 85 см. Имам такива и съм ги мерил.
            На Кайманите и Инсата лошото им е че са тежки.
            Силвърстоун 35/10,5/16 влиза в ограничението от 85 см,защото не си отговаря на размера.VULKAN има 35/11,5/15,които са 88 см и заради тези 3 см ще трябва да влизаме в един филм да сваляме моите
            Силвърстоуни 33/10,5/15 /83см/ от Патрола,да ги сложим на Тойотата за да може да участваме в Лазарово.
            Най-добре щеше да е ако и в клас стандартен ограничението беше 90 см....Патроли ,Тойоти /истинските джипове/ си ги събират и въртят спокойно.Не всеки харесва Сузуки и всякакви извращения около тази марка
            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

            Коментар


            • #81
              От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

              Инсата не са толкова тежки. Стандартен джип с 90 см. гуми не е ли вече прекалено?

              Има Лерма Гоме, които са 93 см. Тогава пък 90 ще се окаже проблем. Затова трябва да има лимит и той е 85 см. за Стандартен.

              В клас Стандартен най-успешните екипажи карат с малки гумета.
              Последно редактирано от Стоян Францов; 30-04-15, 06:10.

              Коментар


              • #82
                От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                Стандартно Сузуки и стандартен Патрол са две различни неща, и по килограми и по ширина и по дължина и по височина, но и двата автомобила са стандартни ... Сега ако участвам с гуми 88 сантиметра - не може, щото е по-висока с 3 см, а за да участвам с 83 см (Силвърстон 33) може, като това ,,удоволствие" ще ми струва 1200 лева за гуми и още 450 лева за джанти. Излиза, че ще изхарча около 1700 лева за да сляза с два сантиметра под стандарта. Къде е Киро на кирия?
                Последно редактирано от VULKAN; 30-04-15, 06:27.
                Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                Стефан Арзатов

                Коментар


                • #83
                  От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                  Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                  Спокойно ...

                  Който иска бутонки и тракторки, с една клетка може да иде в Модифициран.
                  Стояне, на стандартните джипки не можеш да ги накараш да си боядисат куките в червено, а ти чак клетка искаш да им сложиш. Нали с тези коли се возят ежедневно, ходят на работа, карат децата на училище и тн. На някои това е единственото превозно средство и те разчитат на него и след самото състезание. И пак въпроса ми е ЗАЩО ? забранявате бутонка и тракторка? След края на сезона пак се чудете защо намаляват участниците.
                  0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                  Коментар


                  • #84
                    От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                    Хора, стига сте се правили на ударени.

                    Това го няма никъде по света-да се мрънка защо са такива или онакива изискванията и правилата на дадено състезания.
                    Ами такива са си, те се определят от организатора.

                    ​И който иска да участва-се съобразява с тях. Или си привежда машината във вид отговарящ на правилата, или чопли семки и коментира карането.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #85
                      От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                      Не мрънкам! Дискутирам!
                      Въпрос към Стоян: Ако изпусна гумите до 85 сантиметра височина, става ли?
                      Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                      Стефан Арзатов

                      Коментар


                      • #86
                        От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                        Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                        Стояне, на стандартните джипки не можеш да ги накараш да си боядисат куките в червено, а ти чак клетка искаш да им сложиш. Нали с тези коли се возят ежедневно, ходят на работа, карат децата на училище и тн. На някои това е единственото превозно средство и те разчитат на него и след самото състезание. И пак въпроса ми е ЗАЩО ? забранявате бутонка и тракторка? След края на сезона пак се чудете защо намаляват участниците.
                        Тракторките и бутонките не са им ежедневните гуми.

                        Тракторките и бутонките в този клас са забранени защото едните не са за автомобили, а другите са само за състезателна употреба. Всички останали гуми могат да се карат и ежедневно, от това са разсъжденията. Организаторите на всички състезания са гласували за това да не се позволяват и това са правилата, с плюсовете и минусите си.

                        Коментар


                        • #87
                          От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                          Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                          Не мрънкам! Дискутирам!
                          Въпрос към Стоян: Ако изпусна гумите до 85 сантиметра височина, става ли?
                          За съжаление се мерят хоризонтално и като ги изпуснеш пак няма да станат . При теб вариант е да вземеш гумите от Жоро. Не ми е приятно, че така се получава с теб, но такива са правилата и трябва да ги спазваме.

                          Коментар


                          • #88
                            От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Хора, стига сте се правили на ударени.

                            Това го няма никъде по света-да се мрънка защо са такива или онакива изискванията и правилата на дадено състезания.
                            Ами такива са си, те се определят от организатора.

                            ​И който иска да участва-се съобразява с тях. Или си привежда машината във вид отговарящ на правилата, или чопли семки и коментира карането.
                            ......................
                            P.S. Щях да ти пиша нещо ама нека не е в тази тема.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #89
                              От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                              Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                              Не мрънкам! Дискутирам!
                              Въпрос към Стоян: Ако изпусна гумите до 85 сантиметра височина, става ли?
                              Като намаляваш налягането, може би външния диаметър /измерено по хоризонтала/, ще се намали. Аз искам да го пробвам, ама съм далече от гумите си...

                              Иначе в дългосрочна перспектива е добре правилата да не се променят, особено по отношение на техническите спесификации на колите. Защото подготовката във всички класове струва пари. Вече съм инвестирал в гуми и джанти за "Стандартен". Обмислям инвестиция в "Модифициран", според сега действащите изисквания. Ако има промени, то на практика се обезмислят голяма част от разходите на колегите, каращи в момента.
                              Георги Донев, 0889 437 687
                              Nissan Patrol Y60

                              Коментар


                              • #90
                                От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                                Като намаляваш налягането, може би външния диаметър /измерено по хоризонтала/, ще се намали. Аз искам да го пробвам, ама съм далече от гумите си...

                                Иначе в дългосрочна перспектива е добре правилата да не се променят, особено по отношение на техническите спесификации на колите. Защото подготовката във всички класове струва пари. Вече съм инвестирал в гуми и джанти за "Стандартен". Обмислям инвестиция в "Модифициран", според сега действащите изисквания. Ако има промени, то на практика се обезмислят голяма част от разходите на колегите, каращи в момента.
                                Не се предвиждат съществени промени в скоро време по класовете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X