Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

    Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
    Поздрави и адмирации към Всички организатори, съдии, състезатели и публика. Специално и към Кмета. Мен единствено ме притесни инцидента в неделя с подпалването на Витарата на Йонко и Георги ....... Оказа се, че съдията на зоната нямаше пожарогасител и я загасихме с подръчни средства - кока кола подхвърлена от публиката.
    Пожарогасител имаш до съседната зона и колегата съдия го донесе веднага щом стана нужда от това / не можем да мъкнем пожарогасител на гръб през цялото време / . А това че конкретния автомобил нямаше пожарогасител макар и правилника изрично да не го изисква , си е за негова сметка щом не държи на собствената си и на автомобила безопасност ...
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

      Да така е за зоната на Бакалов не достигна пожарогасител покривахме зоната с нашия и на Тони и на 30 секунда пожарогаситела беше при вас браво че се справихте и без нас а за ГЕмакса явно още си е бил другаде на състезание щом и видеото се манипулира браво Краси хакер си

      Коментар


      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

        Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
        Ясно виждам само, че от видеото липсва преминаването, може да е изрязано умишлено. Както и да е, да се представя това видео като доказателство е все едно да се повярва, че Астор си е отрязал главата в телевизията.
        А сега сериозно ! За да се избягнат занапред такива ситуации предлагам 2 много важни неща да се променят в правилника неотложно - 1. ВРАТИТЕ ДА СЕ ПРЕМИНАВАТ ПОРЕД НА НОМЕРАТА ! 2. Колчетата на вратите да са високи 2 метра , като навсякъде по сериозните състезания, за да са видими от всички и като се съборят да няма претенции. Поне да има някаква полза от целият този спор, защото е имало много такива и може би ще продължава да се случва. Извинявам се на всички.
        За ред на вратите се разбрахме да няма.По добре е и за екипажи и за съдий.За височина ти ги набивай след това тези 2 метра.
        https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

        Коментар


        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

          Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
          За височина ти ги набивай след това тези 2 метра.
          Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
          Стефан Арзатов

          Коментар


          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

            Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
            Поздрави и адмирации към Всички организатори, съдии, състезатели и публика. Специално и към Кмета. Мен единствено ме притесни инцидента в неделя с подпалването на Витарата на Йонко и Георги ....... Оказа се, че съдията на зоната нямаше пожарогасител и я загасихме с подръчни средства - кока кола подхвърлена от публиката.
            Да неприятно. Имаше пожарогасители осигурени за всяка зона. Съдиите трябваше да си ги занесат до зоните, заедно с чук и колчета. Ще наблегнем специално отново на това за да не се повтаря.

            3 броя бях донесъл аз, от кметството взехме 4 броя, Зари донесе 3 броя и ти би трябвало да си оставил още 4. Занчи трябва да е имало достатъчно.
            Последно редактирано от Стоян Францов; 13-05-15, 09:58.

            Коментар


            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              Да неприятно. Имаше пожарогасители осигурени за всяка зона. Съдиите трябваше да си ги занесат до зоните, заедно с чук и колчета. Ще наблегнем специално отново на това за да не се повтаря.

              3 броя бях донесъл аз, от кметството взехме 4 броя, Зари донесе 3 броя и ти би трябвало да си оставил още 4. Занчи трябва да е имало достатъчно.
              Пожарогасителя не беше проблем , беше на мястото за 30 секунди - по бързо ако аз бях тичал да го донеса от началото на зоната , така че не виждам проблем .
              VEREYA MOTORSPORT TEAM

              Коментар


              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                Пожарогасителя не беше проблем , беше на мястото за 30 секунди - по бързо ако аз бях тичал да го донеса от началото на зоната , така че не виждам проблем .
                Значи сме реагирали адекватно !


                Относно колчетата и вратите, на всяка зона вече има по двама съдии. Всеки гледа по 3 врати.
                Последно редактирано от Стоян Францов; 13-05-15, 11:29.

                Коментар


                • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                  Само питам:
                  - Не може ли да се изисква наличието на пожарогасител още на техническия преглед?
                  Когато помагаш на другите, помагаш на себе си.
                  Стефан Арзатов

                  Коментар


                  • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                    Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                    Само питам:
                    - Не може ли да се изисква наличието на пожарогасител още на техническия преглед?
                    Взехме решение да осигуряваме ние пожарогасители. Състезателите естествено могат да си носят и в колата. На всяка зона си имаме пожарогасител, който сме сигурни, че работи.

                    Коментар


                    • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
                      Ясно виждам само, че от видеото липсва преминаването, може да е изрязано умишлено. Както и да е, да се представя това видео като доказателство е все едно да се повярва, че Астор си е отрязал главата в телевизията.
                      А сега сериозно ! За да се избягнат занапред такива ситуации предлагам 2 много важни неща да се променят в правилника неотложно - 1. ВРАТИТЕ ДА СЕ ПРЕМИНАВАТ ПОРЕД НА НОМЕРАТА ! 2. Колчетата на вратите да са високи 2 метра , като навсякъде по сериозните състезания, за да са видими от всички и като се съборят да няма претенции. Поне да има някаква полза от целият този спор, защото е имало много такива и може би ще продължава да се случва. Извинявам се на всички.
                      Това с поредноста на вратите,не е далеч този момент.Ще има още спорни ситоации,които ще окажат влияние на вземането на такова решение от организаторите,но кога ще стане това !!!!!!!!!!!!!
                      Но това с колчетат е трудна работа,и най-малкото е свързано с пари.Защото едно колче около 1,5м. е една цена,а 2,5м. ще е друга и като го х400бр.
                      Един ден всичко ще си дойде на мястото,а за сега продължаваме на пред .

                      Коментар


                      • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                        Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                        Значи сме реагирали адекватно.
                        Да ама за съжаление НЕ. Не споменах зоната и съдията, но той сам се похвали. Да аз донесох 4-ри броя и можех да донеса и още, но ме уверихте, че са напълно достатъчни. След като втория ден зоните са по-малко, значи и пожарогасителите трябва да са предостатъчни . За мен поведението на съдията беше неотговорно и неадекватно. Как можеш,когато колата гори и всички викат на Гошан да излезе и да бяга от нея съдията да ми отговаря, че при него няма пожарогасител и да не прави нищо??? За донесения в последствие от другата зона такъв не ми се мисли ако колата с тази и температура в момента се беше разгоряла. И пожарна няма да може да я угаси.
                        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

                        Коментар


                        • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                          Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                          Това с поредноста на вратите,не е далеч този момент.Ще има още спорни ситоации,които ще окажат влияние на вземането на такова решение от организаторите,но кога ще стане това !!!!!!!!!!!!!
                          Но това с колчетат е трудна работа,и най-малкото е свързано с пари.Защото едно колче около 1,5м. е една цена,а 2,5м. ще е друга и като го х400бр.
                          Един ден всичко ще си дойде на мястото,а за сега продължаваме на пред .
                          Илияна поредноста на вратите не дава възможност на по слаби коли за по-добро представяне.Нали гледаш и от тази страна или всичко е да се найграваме.На зверино имаше и се видя че не е начина.
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                            Снимки на Веселин Русев-Vesur oт състезанието

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1484034_969935186364235_3620335784681854798_o.jpg
Прегледи:1
Размер:135.4 КБ
ID:5660390

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10828141_969929913031429_8476093213456373003_o.jpg
Прегледи:1
Размер:140.4 КБ
ID:5660391

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11118486_969935049697582_1424675108653350949_o.jpg
Прегледи:2
Размер:245.3 КБ
ID:5660392

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11165098_969934256364328_6671637960615401171_o.jpg
Прегледи:1
Размер:210.7 КБ
ID:5660393

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11194417_969940673030353_4292454485210303012_o.jpg
Прегледи:2
Размер:258.2 КБ
ID:5660394

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11200906_970372172987203_5800451982228691052_o.jpg
Прегледи:1
Размер:219.6 КБ
ID:5660395

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11216526_969942166363537_154509986703221767_o.jpg
Прегледи:1
Размер:142.6 КБ
ID:5660396

                            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11263029_969940669697020_3738543334404478997_o.jpg
Прегледи:1
Размер:230.7 КБ
ID:5660397
                            NISSAN PATROL Y60 2,8TD DOBINSONS+3" SILVERSTONE X-TREME 33X10,5X15
                            ГЕОРГИ ГЕОРГИЕВ 0887/69-50-11 0898/780-418

                            Коментар


                            • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                              Първоначално публикуван от VULKAN Преглед на мнение
                              Само питам:
                              - Не може ли да се изисква наличието на пожарогасител още на техническия преглед?
                              Може, така беше миналата година в състезанията от веригата и участниците бяха свикнали. Защо организаторите направиха тази година крачка назад в сферата на безопасността за мен е загадка?
                              Ние със Стоян сме се палили на състезание и се загасихме със собствен пожарогасител за 10-ина секунди. Според мен 30с. е много време за пожар в автомобил.
                              Едно е да действаш със собствено оборудване, друго е да чакаш някой да ти го донесе отвън.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: Лазарово 4х4 Екстрийм 2015 /9-10 май/

                                Защото масово караха с неработещи пожарогасители - чичо Оги се запали на Сливен и пожарогасиетят му се оказа, че не работи, на зоната нямаше друг и гасиха джипа с кал. Така че и тогава и сега нещо се е объркало. Може би трябва да има двойно подсигуряване - и на зоната и в колата.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X