Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

    Имам въпрос - предното стъкло, когато е сваляемо оригинално, може ли да се махне с оглед на голямата кал и евентуалната невъзможност чистачките да смогнат да чистят стъклото. Ще има ли проблем с техническия преглед ? Също, ако се постави предпазна мрежа вместо стъкло ?
    Samurai Gemax

    Коментар


    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

      Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
      Имам въпрос - предното стъкло, когато е сваляемо оригинално, може ли да се махне с оглед на голямата кал и евентуалната невъзможност чистачките да смогнат да чистят стъклото. Ще има ли проблем с техническия преглед ? Също, ако се постави предпазна мрежа вместо стъкло ?
      За стъклата нищо не сме писали в изискванията. Предното стъкло може да се сваля, но рамката трябва да си е оригиналната. Мрежа може да се сложи.

      Предното стъкло и без това само си пада доста често, поне при мен.

      Коментар


      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

        Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
        "Голям камък премести,голяма дума не казвай" е казал мъдреца другарю Донев ! Помисли, и не се оправдавай с първото оправдание което ти дойде на ум.
        Имаш време да се подготвиш и да запишеш участие ( сефте ) с новата придобивка ,освен това си имаш и правилните гуми,лебедка,колани даже и нужният ентусиазъм .
        Не е свързано с подготовката на колата, и не е оправдание. Изгарям от желание да забия Патрола в дерето. Ама трябва да съм на друго място в събота, това е планирано от една година, и аз съм организатора...
        Георги Донев, 0889 437 687
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

          Вече официално записани!!!
          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11026318_420562304781917_3909640262947594918_n.jpg
Прегледи:1
Размер:172.4 КБ
ID:5649116


          Важна информация. Прехвърлям запазените стаи от Арена в други хотели.


          За момента са ми потвърдили прехвърляне:

          Асенчо
          Гърците
          Групата от Своге
          Пламен Исаев
          Сашо и Вини
          Краси Данаилов
          Анжела Боянова

          За следните участници, нямам информация и ще ги помоля да се свържат с мен, ако са си правили резервация в хотел Арена за да ги прехвърля.

          102. Любомир Малинов / Мартин Величков; Сузуки Витара; София
          103. Милен Златев/...; Сузуки Самурай; Ямбол
          104. Мирослав Иванов / Виктор Боев; Сузуки Самураи; Севлиево
          110. Цветомир Райчев / Велислав Крумов; Опел Фронтера; София

          212. Данаил Костадинов / Мариян Петков; Сузуки Самурай; Плевен

          305. Светлин Димитров / Николай Петков; OFFROAD TALASYM TEAM; Видин

          Има промяна и в програмата на състезанието за петък 27.03

          Ще има официално откриване на сезона от кмета на Самоков г-н Владимир Георгиев пред Т-Маркет от 17:00. Канят се всички участници със състезателните джипова да минат пред имповизиран старт на състезанието и кратка обиколка със състезателните джипове.
          Последно редактирано от Стоян Францов; 18-03-15, 18:01.

          Коментар


          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

            Още една важна инфомация - всички участници да ми изпратят 3-те имена и ЕГН на stoyan@4x4extreme.bg за да подготвим застраховка.

            Краен срок за изпращане 20:00 на 26.03. Който не е изпратил данни за застраховка ще трябва да си направи и предостави валидна полица по време на записването !!!

            Коментар


            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

              Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
              Благодаря !
              Самоковци да вземат пример за организация на веселата част от мероприятието ..........= ????????????
              Илияне който е бил в Самоков знае че става супер купон.Друго кал ще има ама толкова много колкото някой немогат да си представят.Смятам че ще бъде голям купон.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                Бил съм не веднъж в Самоков !

                Коментар


                • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                  По ред причини нашият екипаж няма да участва.
                  Освобождаваме и три стаи в хотел"Бистрица"
                  Успех на всички участници!
                  Последно редактирано от Пламен Исаев; 19-03-15, 14:53.

                  Коментар


                  • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                    Само ако може да промените датата навсякъде ,че долу на предстоящи събития е 21-22 ! Има ли нужда от помощ за подготовка на трасето ?

                    Коментар


                    • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                      Как е времето в Самоков ? Каква е прогнозата за идната седмица,ще го бъде ли за състезание ?

                      Коментар


                      • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                        Първоначално публикуван от rock crawler Преглед на мнение
                        Как е времето в Самоков ? Каква е прогнозата за идната седмица,ще го бъде ли за състезание ?
                        От утре ще е 10 градуса дневната температура. Ще го бъде.

                        Коментар


                        • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                          От хотелите, с който сме разговаряли останаха стаи само в Зодиак - 7 броя. Ако някой желае да си запази да се свърже с мен до понеделник. След това ще осовбодя стаите и ще трябва директно с хотелите да се свързвате.

                          Коментар


                          • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                            Колеги,ние нещо закъсахме с гумите.Някой да продава Силвърстоун 33/12,5/15.
                            Последно редактирано от Явор Б; 22-03-15, 17:02.

                            Коментар


                            • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                              Здравейте франсето е прав днес се върнах пак от маркуджиците и минах покрай трасето направо няма нищо общо с предната неделя кал до ушите който му стиска да идва дано купона е готин в торфа.......

                              Коментар


                              • От: Самоков 4х4 Екстрийм 2015 /28-29 март/

                                А ние бяхме в трасето и тествахме зоните ,всичко е в кръга на допустимото нямаше сериозни затъвания,проблем евентуално за публиката че ще има малко кал и на места сняг но пълно щастие няма стягаите багажа и машините и ви чакаме във петък ,успех на всички.
                                ,.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X