Първоначално публикуван от rock crawler
Преглед на мнение
Правилниците за трите класа, както и изискванията за безопасност,
които ще важат за Разград 4х4 Екстрийм се намират на:
http://4x4extreme.bg/competitions/rules/
Времето за преминаване на зоната е 15мин.
* Малко допълнителна информация за състезателите !
В Петък 24.10.20014, от 18:00 до 20:00 - Регистрация на участниците в фоето на Хотел "Централ" / С 43*31,715` И 26*31,297`/
В Събота 25.10.20014, от 08:00 до 09:30 - Регистрация на участниците в щаба на състезанието (на трасето) - / С 43*28,051` И 26*26,079`/
Предвидено е охраняемо мястото за къмпинг, паркинг и бивак на трасето !
Ето и хотела, в които може да правите резервации. = > http://www.hotelrazgrad.com/
Уточнете, че сте за състезанието, за да ползвате преференциалните цени !
Договорена цена за нощувка на човек в единична стая – 30 лв
Договорена цена за нощувка на човек в двойна стая – 20 лв
Хотел Централ
Ул. Бели Лом 40/ срещу БИЛЛА
Град Разград
Телефони за резервация:
+359 (0) 84 612 121
+359 884 511 023
е-mail: hotelcentralrz@mail.bg
*До дата: 20.10.2014г. целия хотел е запазен за нас ! След тази дата незаетите стаи се освобождават за свободно заемане !
КАПАЦИТЕТА НА ХОТЕЛ"ЦЕНТРАЛ" Е ЗАПЪЛНЕН !
За други хотели моля проверете тук =>http://www.razgrad.bg/index.php?opti...lang=bg#hotels
Относно "Веселата част" - ресторант/механа "Майстор Манол" / С 43*31,432` И 26*31,377`/ - куверт 20лв /голяма салата, предястие, основно ястие(пилешко + свинско), вода, безалкохолно и десерт/
Първоначално публикуван от rock crawler
Преглед на мнение
Таксaта за участие е както и на останалите състезания от веригата:
платена до 20.10.2014 - 50 лв.
платена до 24.10.2014 - 60 лв
платена на място - 70 лв.
Таксата може да платите през “Еконт” – Разград - офис Бели Лом , до поискване на името на Мирослав Грънчаров /0888326415/.
Важно !!!
Първоначално публикуван от Стоян Францов
Преглед на мнение
За Въпроси пишете в темата или на orga@offroad-mania.com ...... може и на 0888Ч6Ч6Ч6 - Ицо
Програма
Петък 24.10
18:00 - 20:00 - Регистрация на участниците
21:00 - Брифинг за съдииския състав
Събота 25.10
08:00 - 09:30 - Регистрация на участниците и технически преглед
09:30 - Брифинг за състезателите
10:00 - Официално откриване на състезанието, отваряне на зоните
13:30 -14:00 - Обедна пауза
14:00 - Отваряне на зоните
17:00 - Затваряне на зоните
17:15 - Краен срок за предаване на картоните
20:00 - Весела част
Неделя 26.10
09:30 - Кратък брифинг
10:00 - Отваряне на зоните
14:00 - Затваряне на зоните
14:30 - Класиране на победителите в "Разград 4х4 Екстрийм" и награждаване !
15:00 - Обявяване на победителите в "Траялен шампионат 4х4 Екстрийм" и награждаване !
Записани участници:
клас Стандартен
1. Милен Златев / Велик Казаков; Сузуки Самурай; Ямбол
2. Георги Георгиев / Борислав Борисов; Нисан Патрол Y60; Варна
3. Георги Иванов / Николай Славков; Сузуки Витара; Велико Търново
4. Данаил Кънчев / ....; Диско 1; гр . Шумен
5. Красимир Данаилов /..........; Сузуки Витара; Зверино,
6. Георги Радев / Милен Дечев; Сузуки Витара; "Бакшиш Тийм" Ст.Загора
7. Камен Каменов / Ивайло Дамянов; Сузуки Витара; Зверино - без такса
8. Стефан Христов / Теодор Илиев; Нисан Патрол; гара Елин Пелин
9. Румен Андреев / Явор Борисов; Нисан Парол; гара Елин Пелин
10. Недялко Неделчев / Г.Илиев; УАЗ 469; Разград
11. Цветомир Райчев / Ивайло Дамянов; Опел Фронтера; София
клас Модифициран
1. Стоян Францов / Константин Кирилов; Сузуки Самурай - Малкото тракторче 2; София
2. Антон Донев / Иван Еленков; Витара Танк; Сливен/Бургас
3. Георги Донев / Емил Комаровски; Сузуки Витара; Разград
4. Павел Павлов / Георги Вълчев; Сузуки Краз; Рашково
5. Николай Колев / Иван Жоров, АСК "Стари столици" Шумен, Сузуки феникс
6. Данаил Йорданов / Тихомир Асенов; Витара; Чипровци
7. Данаил Костадинов / Мариян Петков; Сузуки Самурай; Плевен - без такса
8. Красен Ковачев / Ивелин Стоянов; Сузуки Тракторче; АСК"Боляри 4х4
9. Никола Кузманов / ....; Джимни; the Twin offroad team Павликени
10. Horaticio Biske /Aндрей Качаунов; Mерцедес Г; Португалия/Разград
11. Пиер Петров / ....; Сузуки Самурай; Силистра
клас Прототип
302. Асен Иванов /...; Сузуки Картинг Heavy Bone Racing; София - без такса
303. Пламен Исаев / Йордан Йорданов; Прототип; АСК"Боляри 4х4"
304. Светослав Христов / Георги Митрев; Вobcat team; София
305. Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов; Роки; Нова Черна/Кубрат
312. Красимир Данаилов /..........; VAMP Proto от Пирогов; Зверино
П.С : В списъците с кафяво са учасниците платили своето участие !
Коментар