Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
    Дано да са приятелски настроени.

    По отношение на лагеруването на палатки, освен зелени поляни, синьо небе и време според сезона ще има ли някакви удобства или всичко да си носим?
    Естествено, че са приятелски настроени. Ще пусна сина да играе с тях!
    Носете си. В близост до къщичката има вода и ток. Токът през деня е резервиран за уредбата и кетъринга, но вечерта мисля, че може да се ползва.
    Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

    Коментар


    • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

      Едно отписване.Асен Иванов Видин Христов.Тази година за съжаление отпадам.Съвпадение в календара.Успех на всички.
      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

      Коментар


      • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

        Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
        Едно отписване.Асен Иванов Видин Христов.Тази година за съжаление отпадам.Съвпадение в календара.Успех на всички.
        Асенчо какво стана?Преди някой месец даваше зор да платиш за всички състезания напред а сега сменяш дисциплината ли?

        Коментар


        • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

          Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
          Асенчо какво стана?Преди някой месец даваше зор да платиш за всички състезания напред а сега сменяш дисциплината ли?
          Да се стягаш Асене!И аз мислех ,че няма да карам на Лазарово,но сега ще ходим!
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

            Асенчо стана дрифтаджия , все пак аз се надявам да размисли и да дойде, пък ако ще само и в неделя.

            Ето какво изпуска, първата схема на трасето:

            Натиснете снимката за да я уголемите

Име:CCF06052014_00001.jpg
Прегледи:1
Размер:98.5 КБ
ID:5585056

            Коментар


            • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

              Фирма Косер и тази година ще осигури предметни награди за трите класа, за което сърдечно благодарим!
              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

              Коментар


              • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                Жорка честит празник!Благодаря ти ,че толкова години не се спираш пред нищо и правиш състезанието все по- добро и по-добро.

                Коментар


                • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                  Честит празник Жорка.Да си жив и здрав и все тъка неуморим.Поздрави ОГИ.

                  Коментар


                  • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                    Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                    Днес се разхождах из архива ми от снимки и ето на какво попаднах:



                    Към морския вълк - открий разликите
                    А кой ти каза, че ще има разлика в купето. Аз разликите ги знам, а и ти ще ги разбереш на Лазарово!
                    Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                    0888 20 93 63

                    Коментар


                    • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                      Честити имен ден на Жоро Василев и на всички колеги които носят името Георги! Пожелавам на всички весел празник, щастие и много здраве!
                      Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                      0888 20 93 63

                      Коментар


                      • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                        Първоначално публикуван от SEA_WOLF Преглед на мнение
                        А кой ти каза, че ще има разлика в купето. Аз разликите ги знам, а и ти ще ги разбереш на Лазарово!
                        Това беше само заигравка с клавиатурата. Тази машина ми харесва и ще се радвам да я видя по-отблизо. Остават 2-3 дни и сме там.
                        Приятели не се печелят - губят се завинаги.
                        УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
                        Времето е ценно, само ако не бързаш.
                        0889623098

                        Коментар


                        • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                          Как е Лазарово, има ли кал? Дано да не вали повече. Утре Тръгваме с Бай Иван, и Владко с Фронтерата. Имаме запазени стай в хотел, и събота сутрин сме на бойното поле! Успех на организаторите!
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                            Асенчо стана дрифтаджия , все пак аз се надявам да размисли и да дойде, пък ако ще само и в неделя.

                            Ако е вярно,че е станал въртигъз да знаете,че Борко от Русе е виновен,защото той му докара на Сливен едно БМВ!

                            Сега да върви да го връща в правия път!
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                              Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                              Как е Лазарово, има ли кал? Дано да не вали повече. Утре Тръгваме с Бай Иван, и Владко с Фронтерата. Имаме запазени стай в хотел, и събота сутрин сме на бойното поле! Успех на организаторите!
                              Вече три дни не е валял дъжд и времето е слънчево.
                              ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
                              Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

                              Коментар


                              • От: Лазарово 4Х4 Екстрийм 2014, 10-11 май

                                Момчета ,карайте атрактивно!Ще има наградка за най-атрактивен екипаж в клас Стандарт, която ще изглежда така:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10322705_729674077055312_2299727965644655651_n.jpg
Прегледи:1
Размер:77.6 КБ
ID:5585718

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X