Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #31
    От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

    г-н Францов беше даден срок 27-ми след като подадох заявка снимка 8 да отпадне снимките подред са 7; 3; 1
    едно допълнение явно след като започнаха коментарите са гласували доста други хора които са регистрирани отдавна, при следващ конкурс можеби трябва да се помисли за по голяма гласност сред потребителите на форума.
    Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
    Калоян Кирилов
    LZ2ZGT

    Коментар


    • #32
      От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

      Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
      г-н Францов беше даден срок 27-ми след като подадох заявка снимка 8 да отпадне снимките подред са 7; 3; 1
      едно допълнение явно след като започнаха коментарите са гласували доста други хора които са регистрирани отдавна, при следващ конкурс можеби трябва да се помисли за по голяма гласност сред потребителите на форума.
      Срокът беше ако има достатъчно гласували. Но предвид обстоятелствата, а и жена ми заля ваучера с кафе и го съсипа и т.н., реших че времето за гласуване не е достатъчно, пък и лошите се надявам да им омръзне. То лошотия всеки ден на мен би ми омръзнала доста бързо. Няма нужда да отпада снимка 8, просто е нужно повече хора да видят темата и да дадат гласа си безпристрастно

      Коментар


      • #33
        От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

        Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
        г-н Францов беше даден срок 27-ми след като подадох заявка снимка 8 да отпадне снимките подред са 7; 3; 1
        едно допълнение явно след като започнаха коментарите са гласували доста други хора които са регистрирани отдавна, при следващ конкурс можеби трябва да се помисли за по голяма гласност сред потребителите на форума.
        Да бе, айде сега заради една.... (ще си спестя епитета) труда ти да отиде на вятъра. За това ли бяга по баирите да снимаш? Щом са избрали снимката следва да остане.

        Коментар


        • #34
          От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

          Дойде време да определим и победителите в конкурса. Както знаете имаше определени съмнения за гласуването, освен това не може еднознaчо да се определи кои гласове са фалшиви, за което благодаря сърдечно на нашия приятел Витан.

          По тази причина със Светозар Стеев решихме да има 2 първи места - единият ще получи ваучер на стойност 150 лв., а другият ще получи 150 лв. от Зверино 4х4 Екстрийм.

          И така:

          Победители в конкурса са:

          1-во място:

          Снимка N8 "Укротяване на Звярът" на Калоян Кирилов и Снимка N7 "Голямото разкрачване" на Даниел Борисова

          3-то място:

          Снимка N3 "Пламен и трупите" Цветан Неделков


          Клаоян ще получи 150 лв. от Зверино 4х4 Екстрийм и тениска, а Даниела ваучера от Никон и тениска.
          Цветан Неделков ще получи тениска на Зверино 4х4 Екстрийм.

          Благодаря на всички участвали в конкурса.

          За тях също ще има по една тениска:

          Даниела Стоичкова, Цветан Захариев, Дениза Арнаудова, Елена Димитрова, Вали Велкова, Ники от Лозен, Борис Кръстев, Тодор Маринов и Илиян Димов

          Моля, всички да се свържат с мен за да им изпратя наградите.
          Последно редактирано от Стоян Францов; 03-11-13, 10:10.

          Коментар

          Активност за темата

          Свий

          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

          Зареждам...
          X