Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

    Е сега някой иска да противопостави колегите, направили въпросните снимки -един път ,и втори път колегите с ПЛ И тези без!
    И що да му правим кефа на този някой!
    Предлагам темата да заключи за мнения, да остане само за гласуване.
    Въпросният ник си има фейс профил ,който иска да си беседва там с него!
    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
    Пламен Златарев 0888 66 03 18

    Коментар


    • #17
      От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

      А аз предлагам да се разкара цялата тема, защото така или иначе е опорочена.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • #18
        От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

        Варианти много.. Просто този е уникален..Аз от 2010, от как съм се регнал, такова животно не бях виждал, кърлежа бяга от него.. След ядрена атака оцелява само витан..

        Коментар


        • #19
          От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

          За да се сложи край на спора...
          ИСКАМ снимка номер 8 да бъде премахната от конкурса, това мисля, че имам право да го направя след като съм автора на тази спорна снимка.
          Не съм правил никакви регистрации и дори забраних на колежката ми която снима вчера и днес да гласува за някоя от снимките. Както съм писал по-горе дори и да бях на първо място нямаше да използвам ваучера а тениска си имам. На мен ми стига това, че от толкова силна конкуренция и толкова снимки Весо без да знае коя снимка на кого е е пуснал две мои снимки. За мен това ми е достатъчно да знам, че снимките ми не са идеално гадни.
          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
          Калоян Кирилов
          LZ2ZGT

          Коментар


          • #20
            От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

            Досега бях зает с Разград, но днес ще прегледам подробно всички гласували и ще взема решение. От видяното набързо видях, че Витан има нещо против форума и иска да докаже, че не може да се получи безпристрастно гласуване във форума, при недобронамерени хора, като него, очевидно е възможно.

            За човек, чиято основната цел е да разваля удоволствието на хората няма какво да се говори.

            Коментар


            • #21
              От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

              Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
              За да се сложи край на спора...
              ИСКАМ снимка номер 8 да бъде премахната от конкурса, това мисля, че имам право да го направя след като съм автора на тази спорна снимка.
              Не съм правил никакви регистрации и дори забраних на колежката ми която снима вчера и днес да гласува за някоя от снимките. Както съм писал по-горе дори и да бях на първо място нямаше да използвам ваучера а тениска си имам. На мен ми стига това, че от толкова силна конкуренция и толкова снимки Весо без да знае коя снимка на кого е е пуснал две мои снимки. За мен това ми е достатъчно да знам, че снимките ми не са идеално гадни.
              Сигурна съм, че си станал невинна жертва на споменатото "зло". Доколкото схванах и от разни публикации във фейса, целта е не коя снимка ще спечели, а коя да не спечели. Може и умишлено да е нахвърлял/а гласовете така, че да създаде допълнителен конфликт. Както каза Русев някъде, "интелигентен+хейтър е убийствена комбинация". Ще добавя - с твърде много свободно време вече е напаст.
              The Flat Earth Society has members all around the globe.

              Коментар


              • #22
                От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                Предлагам в анкетите да участват съфорумници със статут минимум "утвърден участник",за да се отсеят разни доброжелатели със по едно мнение или няколко,все тая,ако се дънят модовете си знаят работата.Не всички си имат+ПЛ.
                Вива: Което само доказва, че земята е била плоска, преди да я намотаят на глобус...

                Коментар


                • #23
                  От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                  Първоначално публикуван от ckaytss Преглед на мнение
                  За да се сложи край на спора...
                  ИСКАМ снимка номер 8 да бъде премахната от конкурса, това мисля, че имам право да го направя след като съм автора на тази спорна снимка.
                  Не съм правил никакви регистрации и дори забраних на колежката ми която снима вчера и днес да гласува за някоя от снимките. Както съм писал по-горе дори и да бях на първо място нямаше да използвам ваучера а тениска си имам. На мен ми стига това, че от толкова силна конкуренция и толкова снимки Весо без да знае коя снимка на кого е е пуснал две мои снимки. За мен това ми е достатъчно да знам, че снимките ми не са идеално гадни.
                  Калояне, излишно е да се оправдаваш. Всички знаят, че не ти си правил регистрациите и всички знаем кой е въпросния кърлеж . Щеше да е хубаво конкурса да обхване цялата верига, има просто страшни снимки, докато на Зверино ми се струва, че беше малко бедно откъм снимков материал. Аз също се радвам, че Веско е избрал моя снимка от всички публикувани, въпреки че аз друга си харесвам, но набитото око явно си има нещо предвид. И също ще се радвам, ако някой организатор за догодина си избере моя снимка за плакат, това ще ми е повече от награда. А кърлежите...., има препарати за тях, само трябва да изберем подходящия.

                  Коментар


                  • #24
                    От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                    Първоначално публикуван от Вива (Liebherr4eto) Преглед на мнение
                    Доколкото схванах и от разни публикации във фейса, целта е не коя снимка ще спечели, а коя да не спечели. Може и умишлено да е нахвърлял/а гласовете така, че да създаде допълнителен конфликт.
                    Ей това е истината. "Харесва ме" госпожицата (чувствата ни са взаимни) , може би защото Борко й сипва на дебело, пък и аз твърде не й мълча. Но конфликт между мен и Калоян или останалите и Калоян няма как да докара. Колкото и да се опитва една комплексирана жена да съсипе всичко, оффроуд обществото си живее прекрасно, весели се, състезава се и създава приятелства. И ще продължи да е така въпреки нейното паразитно присъствие.

                    Коментар


                    • #25
                      От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                      Първоначално публикуван от Даниела Борисова Преглед на мнение
                      Щеше да е хубаво конкурса да обхване цялата верига, има просто страшни снимки, докато на Зверино ми се струва, че беше малко бедно откъм снимков материал.
                      За следващото издание ще направим точно такъв конкурс, ако продължим сътрудничеството си с Фотосинтезис и Никон. Аз виждам в такъв конкурс много позитивни неща и ще се постараем и следващата година да го има и да е доста по-голям и с по-големи награди.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                        Предлагам темата да се заключи и да се видят гласовете за снимките. Няма смисъл да се играе да се гледат IP-та и други подобни.
                        За следващ конкурс да се помисли как да се избегнат такива проблеми за да не се ядосваме, честно казано не ми се и снимаше в Разград с тези ядове. Затова и не се опъвах като ми "краднаха" щраклото.
                        Ние си ходим и снимаме заради купона а не за конкурси.
                        А отностно тоя/тая само да я науча кои/я надявам се да е с тясно д* и да няма възелин, че му/и напълня свещника.
                        Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
                        Калоян Кирилов
                        LZ2ZGT

                        Коментар


                        • #27
                          От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                          Ненапразно миналия век не са допускали жени на корабите за далечни плавания , а и не само за далечни.Дори и да няма защо винаги ще създадат проблем. Ей така само за спорта.

                          Коментар


                          • #28
                            От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                            Аз пък предлагам, както има индекс за репутация, така да се въведе и индекс "трол", "спам" , "хейт" или както ида се казва и всеки да може да оценява публикация в тези аспекти.Нещо като отрицателно гласуване, да видим "всенародната" любов каква посока ще вземе!
                            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                            Пламен Златарев 0888 66 03 18

                            Коментар


                            • #29
                              От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                              Имайте в предвид, че не всички акаунти регистрирани тези дни са фалшиви. Има поне един човек за който аз гарантирам че се е регистрирал и гласувал и няма нищо общо с тези интриги.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Гласуване за "Офроуд звяр в Зверино" за наградата на Nikon

                                И аз говорих с администратора на форума Даниел и той ми каза, че не може еднозначно да определи кой какъв е. Засега гласуването остава отворено поне още две седмици. Тези дето са баннати ще ги изключим от гласовете.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X