Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

    Браво бре.Само така.Един организатор да покаже и проби на трасе.Само уважение.
    Аз лично имам молба към всички каквото и да става дайте в темата да се говори само за самото състезание и записвания.Без Витан и подобия.Както казаха хората да спориш с някой най-добре е лице в лице.Роботи не ни трябват.
    Нямам търпение да дойде.
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

      Точно така и затова да напомня най-важното и актуален списък със записаните участници досега:

      Правилниците за трите класа, както и изискванията за безопасност, които ще важат за Зверино 4х4 Екстрийм се намират на:

      http://4x4extreme.bg/competitions/rules/

      Моля, всички да се запознаят с тях.

      Клас Ентусиаст както писах и преди ще кара по правилника за Хоби, като няма да има екстреми по трасето и съответно няма да може да се заобикалят части от трасето.

      Таксите за участие са както и на останалите състезания от веригата:

      платени до 20.09.2013 - 35 лв.
      платени след 20.09.2013 - 45 лв.
      платени на място - 55 лв.

      Регистрация може да направите през официалния сайт нa веригата: http://4x4extreme.bg/competitions/register/ или тук във форума.

      Актуална информация за състезанието може да видите винаги на: http://4x4extreme.bg/competitions/zverino/

      Скоро ще публикуваме и условията за настаняване. Състезателите ще бъдат настанени в Комплекс Оазис, партньор на състезанието, на преференциални цени. При желание ще има и палатков лагер.

      Наградният фонд за сега е 3000 лева. Разпределен е по следния начин:

      клас Експерт
      1 място – 800 лв.
      2 място – 600 лв.
      3 място – 400 лв.

      клас Хоби
      1 място – 600 лв.
      2 място – 400 лв.
      3 място – 200 лв.

      Два ваучера за участие в Разград 4х4 Екстрийм 2013 без такса – един за клас Хоби и един за клас Експерт.
      Ваучерите ще се дават на класираните на 4-то място в двата класа.

      За който проявява интерес за спонсорство и реклама на състезанието: http://4x4extreme.bg/ads/

      Търсим и фирми и хора съпричастни с идеята, които да помогнат с финансирането на предметни награди за 3-те класа и най-вече за клас Ентусиаст.

      Записани участници:

      клас Експерт:

      1. Асен Иванов / Видин Христов, Heavy Bone Racing Team Сузуки Картинг, София
      2.
      Светлин Димитров / Николай Петков, OFFROAD TALASYM TEAM, Видин
      3. Илиян Илиев / Мирослав Минчев, Team Green Magic, Разград
      4.
      Чавдар Владимиров / Мехмед Мехмедов, Дайхатцу Роки прототип, Нова Черна/Кубрат
      5.
      Пламен Исаев / Валентин Димитров, Вранглер прототип, Велико Търново
      6. Костадин Георгиев / Мартин Манов, ГАЗ-69 прототип - Звярът, София
      7. Владимир Велков / Георги Петров, УАЗ 469 - Йосиф прототип, Своге
      8. Павел Павлов / неизвестен, Самурай прототип, Ботевград
      9.
      Калин Митов / Красимир Илиевски, VITARA VAMP прототип, Враца
      10. Светослав Христов / Георги Митрев, Самурай, София
      11. Красимир Митрушев / неизвестен, Prototype, Казанлък


      клас Хоби:

      1.
      Огнян Георгиев / Ангел Попов, ГАЗ 69, Самоков
      2.
      Калоян Тотев / Тихомир Тотев, УАЗ ТУРБО "Fallen Angels ", Стара Загора
      3.
      Васил Тодоров / Георги Георгиев, ГАЗ 69, Ботевград
      4. Кирил Цветанов / Митко Митков, ГАЗ 69, Видин
      5. Николай Узунов / Илия Колев, Сузуки Джимни, Силистра
      6.
      Владимир Раденков / неизвестен, Нисан Патрол, Нови Искър
      7. Иван Калпачки / Васил Калпачки, Сузуки Джимни, Говедарци
      8. Николай Колев / Стефан Казаков, Самурай, Ямбол
      9. Никола Кузманов / Александър Кузманов, Сузуки Джимни, Twin Offroad Team - Павликени

      клас Ентусиаст:

      1.
      Недялко Неделчев / Емил Комаровски, УАЗ 469, Разград
      2. Любомир Първанов / Гергана Кръстева , УАЗ 469, София



      Последно редактирано от Стоян Францов; 08-10-13, 14:43.

      Коментар


      • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

        Здравейте колеги. Запишете и Иван Калпачки Васил Калпачки Сузуки Джимни Говедарци клас Хоби.Поздрави Оги.

        Коментар


        • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

          Чичо Оги, понеже офроуд-фамилията Калпачки е голяма, а Иван-овците в нея са много и не можем да им хванем края, моля те дай презиме на Иван.
          Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

          Коментар


          • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            Браво бре.Само така.Един организатор да покаже и проби на трасе.Само уважение.
            Аз лично имам молба към всички каквото и да става дайте в темата да се говори само за самото състезание и записвания.Без Витан и подобия.Както казаха хората да спориш с някой най-добре е лице в лице.Роботи не ни трябват.
            Нямам търпение да дойде.
            СЯ ще се заяждаме ли?Ако ми осигуриш транспорта,ще дойда да карам на Зверино,не само на проби
            0887/400121 Антон Донев

            Коментар


            • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

              Запишете ни и нас Светослав Христов – Георги Митрев -Самурай -Експерт

              Коментар


              • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                Николай Колев - Стефан Казаков, Самурай-Ямбол - хоби
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                  Здравей Жорка.Това са братята Калпачки и само те карат с Джимнита.

                  Коментар


                  • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                    Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                    СЯ ще се заяждаме ли?Ако ми осигуриш транспорта,ще дойда да карам на Зверино,не само на проби
                    А ти няма ли да присъстваш поне.Иначе тони едно нейзвинено отсъствие.На следващото с родител.
                    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                    Коментар


                    • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                      E как няма,нали ще съм наблюдател и ще пиша големи двойки
                      Иначе и на мен много ми се кара и машината ми е почти готова и ако Витан разреши,може да карам на някое състезание от веригата
                      0887/400121 Антон Донев

                      Коментар


                      • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                        Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                        E как няма,нали ще съм наблюдател и ще пиша големи двойки
                        Иначе и на мен много ми се кара и машината ми е почти готова и ако Витан разреши,може да карам на някое състезание от веригата
                        Ама разбира се, логично е брътвежите да продължат - какво по-нормално от това организатор на веригата да се състезава в същата тая верига... Грабвай Стеев за навигатор и нека трейлът бъде с вас...

                        Коментар


                        • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          E как няма,нали ще съм наблюдател и ще пиша големи двойки
                          Иначе и на мен много ми се кара и машината ми е почти готова и ако Витан разреши,може да карам на някое състезание от веригата
                          А защо не (извън класирането-невиждам проблем)дори тогава оценката ще е по точна.

                          Коментар


                          • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                            А дали ще е удобно да се качат и няколко снимки за трасето "Ентусиаст"?

                            Коментар


                            • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                              Първоначално публикуван от Байчето Преглед на мнение
                              А дали ще е удобно да се качат и няколко снимки за трасето "Ентусиаст"?
                              Да ще качим скоро снимки и от трасето на Ентусиаст. Ако имаш желание да участваш с ГАЗ-ката от аватара ти, трасето ще ти пасне екстра.

                              Коментар


                              • От: Зверино 4х4 Екстрийм -2013 /5-6 октомври/

                                Понеже днес коментирахме с колеги правилата за безопасност и стана дума за спортните седалки и колани.

                                В клас Експерт на Зверино ще се позволява само шофьорската седалка да бъде спортна и само на нея да има спортен колан. При това положение навигатора ще трябва да навигира само отвън и няма да има право да сяда вътре в джипа в зоната.

                                Това не противоречи на правилата, с които пак напомням че може да се запознаете ето от този линк: http://4x4extreme.bg/competitions/rules/

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X