От: "Разград 4х4 Екстрийм" на 26 и 27 Октомври 2013
http://www.youtube.com/watch?v=lSPeZ...ature=youtu.be
Още малко
http://www.youtube.com/watch?v=lSPeZ...ature=youtu.be
Още малко
. Ами в тая посока ще се развиват трасетата, колкото повече каране толкова по-добре
. Ами в тая посока ще се развиват трасетата, колкото повече каране толкова по-добре 
Тук са 5 потребители онлайн. 0 потребители и 5 гости.
Най-много потребители онлайн 117,215 в 10:38 на 20-06-26.
Коментар