Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

    Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
    Много хубаво състезание! Жалко, че заваля едва след края на състезателния ден! Щеше да стане мноого интересно....
    Догодина пожелавам по-дълги и по-трудни трасета! Навигацията нека си остане същата, защото затрудни немалка част от екипажите и неочаквано "преподреждаше" класирането и в двата дни.
    Ние в общи линии сме доволни от представянето си макар, че първия ден "ходихме за гъби" 20-30 минути, а втория пропуснахме няколко точки и "отнесохме" 2 часа. Важното е, че машината издържа и имаме финал и трите дни. Щом бихме Бакалов значи сме добре!
    Благодаря че ни имаш като критерий за ниво , но ако не беше се наложило да караме трасето един път в обратната посока и един път в правилната заради азимута с антената и заради това да не се вместим в контролното време само със 8 минути ( оттам 2 часа наказание върху времето на Оги от 7.15 ч ) щеше да ни биеш на кукуво лято ...
    Поздравления на Орга тима за перфектното състезание - това е истинското трофи и то от най високо ниво . Въпреки че първия ден се представихме доста добре , в събота си беше каръшки ден отвсякъде - най напред не можахме да намерим пътя към първия азимут , след това за да го хванем се наложи да минем цялото трасе в обратна посока (няма да ви описвам учудените физиономии на колегите които катериха улея на втория азимут , а ние заедно с гърка с голямото Паджеро се спускахме срещу тях ) . Там скъсахме въжето на лебедката , преди това в опита си да намерим път към азимута се спуснахме по един улей който завърши с римски мост който беше пропаднал и беше останала само една тясна пътечка ... а GPS-са показваше само 380 метра до края на азимута и чувахме форсирането на двигателите на колегите ... при обратния път нагоре строших предния прозорец на две места точно пред мен и видимостта ми беше доста намалена . Вследствие на това на един път приличащ корито се покатерих с предна лява гума върху ръба , минах през едно по тънко дръвче , но второто вече доста по дебело дърво ме хвърли нагоре и джипа се приземи на дясната си врата ... Висяхме си на коланите и първата ми мисъл беше , че не как да се изправим щото въжето на лебедката беше скъсано . Излязохме кота танкисти през прозореца , помъчихме с джака да се изправим но не стана и тогава влязох в джипа , развих останалото въже на лебедката , възел , шегел и през полиспас почнахме да изправяме джипа . В това време пристигна един гръцки екипаж , помогнаха с тяхната лебедка и вече бяхме на колела . Оттам газ по трасето , камъни , изкачвания , Гега без предно дясно колело , помощ на Боян да напомпи гумата си с нашия компресор ( СПЕЦИАЛНО ЗА ГОСПОДИН ДЕЛЕВ - ТАМ ЗАГУБИХМЕ 10 , ПОВТАРЯМ 10 МИНУТИ !!! ) и си хванахме азимута . Обратен завой , газ по трасето , улей , азимути , Тетевенския кмет само на заден мост , екстрем и финал , НО на 8 минути извън контролното време . В неделя направихме добро каране но не можеше да заличим негатива от 5 часа и останахме 16-ти .
    Поздрави на победителите !!!
    VEREYA MOTORSPORT TEAM

    Коментар


    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

      Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение

      По-добре качете още снимки и клипове, ако може и с моя УАЗ, че аз пострадах нелепо и за мен сезонът приключи, поне да има какво да гледам
      какво стана с крака ти , явно проблема е сериозен ...
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        какво стана с крака ти , явно проблема е сериозен ...
        Скъсани предни коленни връзки, утре ще ида все пак на ЯМР за потвърждение и след това операция, месец и половина с шина и после 4 месеца раздвижване. Това ми казаха днес за съжаление.

        Коментар


        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

          А някой знае ли какво стана с Митко Паунов , който също като Стоян пострада в неделя ?
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

            Коментар


            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

              Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
              Скъсани предни коленни връзки, утре ще ида все пак на ЯМР за потвърждение и след това операция, месец и половина с шина и после 4 месеца раздвижване. Това ми казаха днес за съжаление.
              Стоянчо обади ми се утре да направим връзка с добър доктор който да те възтанови като хората бързо и да си напълно здрав.
              Найстина нека някой каже как е митко защото беше зле повреме на състезанието.Ако трябва да помагаме с нещо.
              https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

              Коментар


              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                А някой знае ли какво стана с Митко Паунов , който също като Стоян пострада в неделя ?
                Mитко е с със скъсани връзки на коляното. В четвъртък е пак на преглед и следва операция-кофти работа!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                  Първоначално публикуван от Владимир Раденков(vladyas) Преглед на мнение
                  Mитко е с със скъсани връзки на коляното. В четвъртък е пак на преглед и следва операция-кофти работа!
                  Егати късмета - двама за отрицателно време, ще си куцукаме явно с него като публика със семки.

                  Коментар


                  • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                    Благодаря че ни имаш като критерий за ниво , но ако не беше се наложило да караме трасето един път в обратната посока и един път в правилната заради азимута с антената и заради това да не се вместим в контролното време само със 8 минути ( оттам 2 часа наказание върху времето на Оги от 7.15 ч ) щеше да ни биеш на кукуво лято ...
                    Поздравления на Орга тима за перфектното състезание - това е истинското трофи и то от най високо ниво . Въпреки че първия ден се представихме доста добре , в събота си беше каръшки ден отвсякъде - най напред не можахме да намерим пътя към първия азимут , след това за да го хванем се наложи да минем цялото трасе в обратна посока (няма да ви описвам учудените физиономии на колегите които катериха улея на втория азимут , а ние заедно с гърка с голямото Паджеро се спускахме срещу тях ) . Там скъсахме въжето на лебедката , преди това в опита си да намерим път към азимута се спуснахме по един улей който завърши с римски мост който беше пропаднал и беше останала само една тясна пътечка ... а GPS-са показваше само 380 метра до края на азимута и чувахме форсирането на двигателите на колегите ... при обратния път нагоре строших предния прозорец на две места точно пред мен и видимостта ми беше доста намалена . Вследствие на това на един път приличащ корито се покатерих с предна лява гума върху ръба , минах през едно по тънко дръвче , но второто вече доста по дебело дърво ме хвърли нагоре и джипа се приземи на дясната си врата ... Висяхме си на коланите и първата ми мисъл беше , че не как да се изправим щото въжето на лебедката беше скъсано . Излязохме кота танкисти през прозореца , помъчихме с джака да се изправим но не стана и тогава влязох в джипа , развих останалото въже на лебедката , възел , шегел и през полиспас почнахме да изправяме джипа . В това време пристигна един гръцки екипаж , помогнаха с тяхната лебедка и вече бяхме на колела . Оттам газ по трасето , камъни , изкачвания , Гега без предно дясно колело , помощ на Боян да напомпи гумата си с нашия компресор ( СПЕЦИАЛНО ЗА ГОСПОДИН ДЕЛЕВ - ТАМ ЗАГУБИХМЕ 10 , ПОВТАРЯМ 10 МИНУТИ !!! ) и си хванахме азимута . Обратен завой , газ по трасето , улей , азимути , Тетевенския кмет само на заден мост , екстрем и финал , НО на 8 минути извън контролното време . В неделя направихме добро каране но не можеше да заличим негатива от 5 часа и останахме 16-ти .
                    Поздрави на победителите !!!
                    Браво !
                    Не ми казвай какво да правя... За да не ти кажа къде да идеш...!
                    Suzuki Grand Vitara 2.5 V6
                    Mercedes Benz ML55 AMG
                    Ицо - 0888Ч6Ч6Ч6

                    Коментар


                    • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                      Специално заради Бакалов догодина ще пуснем трасето през Римския мост. Аз и тази година щях от там да Ви прекарам, но... Отчитам го като пропуск.

                      Дайте някоя критика, че много ще се възгордеем.

                      Честито на победителите!
                      Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                      Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                      Коментар


                      • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                        Няма ли още снимки?
                        OFFROAD CLUB STARA ZAGORA

                        Коментар


                        • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                          Ето как изглежда мястото:

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090620131594.jpg
Прегледи:1
Размер:241.3 КБ
ID:5498240Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090620131595.jpg
Прегледи:1
Размер:229.5 КБ
ID:5498241Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090620131596.jpg
Прегледи:1
Размер:221.1 КБ
ID:5498242Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090620131597.jpg
Прегледи:1
Размер:187.6 КБ
ID:5498243Натиснете снимката за да я уголемите

Име:090620131598.jpg
Прегледи:1
Размер:252.4 КБ
ID:5498244
                          Росен Спасов (0+) LZ1SMY 0878110730
                          Най-добрите ми спомени са предстоящите!

                          Коментар


                          • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                            Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
                            Егати късмета - двама за отрицателно време, ще си куцукаме явно с него като публика със семки.
                            Ще се изтрепете бе хора,скорошно оздравяване !
                            А как се случи ?
                            0887/400121 Антон Донев

                            Коментар


                            • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                              Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                              Ще се изтрепете бе хора,скорошно оздравяване !
                              А как се случи ?
                              Нелепо! След финала при слизане от джипа. Мокра степенка....
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • От: ТРОФИ БЪЛГАРИЯ 2013: 28-30.06.2013

                                Относно лентата, всички очевидци са единодушни, че е скъсана от клон натиснат от колата. Наказание няма да се дава. Това не е траялно състезание, лентите бяха достатъчно широки и поставени с цел да очертаят трасето. В случая умишлено вързах тази лента високо, защото очаквах подобни маневри.
                                Заявявам отново официално, че в бъдеще скъсана лента ще бъде санкционирана само ако това е направено от автомобил или член от екипажа! Въжетона лебедката също не се наказва.
                                Снощи късно Саша от Сърбия (който е пети) ме помоли да не разискваме повече темата около лентата. Както сам каза и всички знаем отдавна, за него е важно участието, да кара добре и да намери нови приятели. В продължение на това искам да кажа, че всички участници от чужбина са доволни и заявиха ще следващата година пак ще дойдат.

                                Искрено се надявам догодина икономическата обстановка в страната ни да е по различна за да има и трето издание на BULGARIA TROPHY. За тогава са планирани 2 класа. Трофи (степен на трудност както до сега или малко повече) и Екстрем /Прото/ - степен на трудност Трофи х2
                                BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X