Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Има река, на 400-500 метра от терена. Ако на някого му дойде малко-може да иде да си смаже грайфера.
    Мислил съм как да я вкарам в състезанието, но в този формат не е възможно.
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • #17
      От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Има река, на 400-500 метра от терена. Ако на някого му дойде малко-може да иде да си смаже грайфера.
      Мислил съм как да я вкарам в състезанието, но в този формат не е възможно.
      Ако няма река,не мога да карам и да спя спокойно.Не се ли намокря,кожата ми ще изсъхне и ще се сбръчка.
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • #18
        От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        Ако няма река,не мога да карам и да спя спокойно.Не се ли намокря,кожата ми ще изсъхне и ще се сбръчка.
        Има си река и то каква......Камчия и викат а и Иванченския балкан си е добра дестинация,можеш спокойно да се изгубиш и да се озовеш чак в Бургаско.....
        driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

        Коментар


        • #19
          От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Записваме се: Георги Донев, Андрей Дамянов, Сузуки Витара.

          Коле, сега ще се види, каква кола си ми направил... /Дано да издържи до тогава де.../
          Георги Донев, 0889 437 687
          Nissan Patrol Y60

          Коментар


          • #20
            От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            ами и аз да се запиша Ивайло Митев ИВАКА Шумен

            Коментар


            • #21
              От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Първоначално публикуван от Гробаря Преглед на мнение
              Има си река и то каква......Камчия и викат а и Иванченския балкан си е добра дестинация,можеш спокойно да се изгубиш и да се озовеш чак в Бургаско.....
              Абе то и Камчия е на 500 метра, ама аз говорех за Боклуджа. Съвсем близо е вливането и в Камчия.

              Ако някой не му стигне траяла-ще го заведа до реката, там скоро правиха корекция на коритото и има струпани едни камънаци, има си блатце, реката е сравнително проходима, ще си дочупи джипа на воля.

              Вчера забравих да пиша, че на 200-300 метра от трасето има бензиностанция, всякакви горива с проверено качество.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #22
                От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                Абе то и Камчия е на 500 метра, ама аз говорех за Боклуджа. Съвсем близо е вливането и в Камчия.Ако някой не му стигне траяла-ще го заведа до реката, там скоро правиха корекция на коритото и има струпани едни камънаци, има си блатце, реката е сравнително проходима, ще си дочупи джипа на воля.Вчера забравих да пиша, че на 200-300 метра от трасето има бензиностанция, всякакви горива с проверено качество.
                Еее боклуджата ли бре...недей тъй ще отровим хората! После много ракия ще трябва за дезинфекция!
                driving Offroad .. IPSC shooting and hunting

                Коментар


                • #23
                  От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Точно на мястото на траяла ми беше първото офроуд каране,благодарение на бъгитата на Кольо и Данчо.Още тогава се прокрадна идеята за организиране на състезание на това място.Сега виждам,че тази идея ще се превърне в реалност благодарение на Кольо и хората около него.
                  П.П. Адаш,ако мога да помогна с нещо,насреща съм...

                  Коментар


                  • #24
                    От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Ровя си тука и там и хоп състезанийце на един ...такова ... място ... Да попитам:
                    Защо не съм уведомен надлежно???
                    Пишете ме - Данаил Кънчев - Diskovery - Гризли оффроуд тим
                    П.С: Ако трябват асистиращи машини (трактори и тем подобни) обадете ми се бе ... камъка си тежи на мястото.Мисля че мога да измисля нещо
                    rusev : Най-обичам заводските решения. В една автомобилна фирма има достатъчно високоплатени умни глави. Единствено в offroad-bulgaria.com има повече и по-подготвени специалисти.
                    0898 51 31 46

                    Коментар


                    • #25
                      От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      Мога да дойда да го играя котва...Дедо Поп веднъж го вадих от блатото там...Не мога да намеря клипчето обаче...
                      Виден столичен ихтиолог

                      Коментар


                      • #26
                        От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Шъ тъ уважим Коле......непременно.

                        Коментар


                        • #27
                          От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Някой се беше притеснил, че няма вода



                          Да пожелаем успех на Кольо
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • #28
                            От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Я какво има тук, някой ще организира състезание. Ако няма да карам или да ме возят , бройте ме за вечеринката около лагерния огън.
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Браво, тази година в България се наблюдава бум на траяла! Успех!
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #30
                                От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Жоре, траял се организира много по лесно от всички други видове състезания, та затова. Ама моят траял в савнение с вашите ще бъде като игра за деца. Но като за начало е добре.
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X