Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Траял Ивански 14-15 Юни 2014

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

    Първоначално публикуван от Стоян Францов Преглед на мнение
    Голяма мешаница стана с имената на класовете и изискванията.



    На състезанието в Ивански клас Стандартен е по-добре да се казва клас Оригинален, че и аз се обърках вече за къде какви изисквания има. Също така е по-добре да се позволява наличието на лебедка, за да не откажете участници, но да се забранява или наказва използването и. Стандартният клас би трябвало да позволява лек тунинг. В шампионата Оригинален и Стандартен в момента са обединени в един клас.

    За клас Модифициран, доста от джиповете, които са подготвени за този клас при нас са направили повече от позволеното - сложили са мостове от УАЗ, преместили са радиаторите си отзад, а голяма част от тях са рязали части от рамата и купето. С тези изисквания, по скоро името му би трябвало да е "Стандартен". Модифициран предполага доста повече промени.

    За про-модифицирания, какво да кажа ние ги набутахме част от тях в модифициран и част в прото, което не е най-правилното, но се определя от ограничения брой участници. В Ивански всички отиват само в Прото, което пак си е добър вариант.

    Да се запиша и аз:

    Стоян Францов / Георги Василев; Сузуки Самурай; София - клас Модифициран
    Общо взето си ми доразвил мисълта. Кольо, да се сменят имената на класовете на Оригинален, Стандартен и Прото за да не стават обърквания?
    Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
    Телефон - в профила!

    Коментар


    • #62
      От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

      Много се задълбочавате с тези имена.
      За мен най-лесно се определят като "Малък" "Среден" и "Голям". Как точно ще се казват няма значение.
      Като порасна и стана част от веригата ще се съобразявам с онези имена, засега нека да са както са си, не пречи на никого.

      Замислям се относно лебедките за малкия клас, то и без това техните зони или трасета няма да са изобщо за лебедки, ще го помислим.

      Стояне, радвам се, че човек с твоя опит ще дойде по нашите трапове и баири, та се надявам след финала да споделиш впечатления и критики.
      За пръв път ми е, накрая може и някой бой да отнеса
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #63
        От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
        Много се задълбочавате с тези имена.
        За мен най-лесно се определят като "Малък" "Среден" и "Голям". Как точно ще се казват няма значение.
        Като порасна и стана част от веригата ще се съобразявам с онези имена, засега нека да са както са си, не пречи на никого.

        Замислям се относно лебедките за малкия клас, то и без това техните зони или трасета няма да са изобщо за лебедки, ще го помислим.

        Стояне, радвам се, че човек с твоя опит ще дойде по нашите трапове и баири, та се надявам след финала да споделиш впечатления и критики.
        За пръв път ми е, накрая може и някой бой да отнеса
        Ще те уредим ...ако не почерпиш
        0887/400121 Антон Донев

        Коментар


        • #64
          От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

          Коле,ако пуснеш някоя снимка на мястото което си избрал за играта ще ме надъхаш още повече. Борко как пусна ,бъди мъж поснимай
          Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
          Дий Снайдер

          Коментар


          • #65
            От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

            Нека първо да се справя с тазгодишната организация, че колкото по наближава-повече ме хваща страх, ама мазохистично продължавам да наливам масло в темата.
            Ако видя, че може да се справям-ще мисля и за шампионат, засега ще сме тип "селска кушия", но с претенции.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #66
              От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
              Коле,ако пуснеш някоя снимка на мястото което си избрал за играта ще ме надъхаш още повече. Борко как пусна ,бъди мъж поснимай
              В темата за бъгито: http://www.offroad-bulgaria.com/show...=50192&page=15
              Всички снимки и клипове са на мястото на състезанието. То оттам ми е идеята за траял на това място де, ама чак сега се заех.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • #67
                От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                засега ще сме тип "селска кушия", но с претенции.

                Е, значи специално.
                ТЛК-120 Николай Колев
                0898521295

                Коментар


                • #68
                  От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                  Коле, аз пък мисля, че ще се справиш на ниво и ще крадат от тебе идеи!

                  Коментар


                  • #69
                    От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                    Първоначално публикуван от Десислав Добрев Преглед на мнение
                    Коле, аз пък мисля, че ще се справиш на ниво и ще крадат от тебе идеи!



                    Прав си Десо, аз за това пръв се записах при адаша.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #70
                      От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                      За идеите голямо участие им Косьо, даже ме накара да си хвърля измисления от мен правилник, и да сложа този от RFC, но му се доверявам напълно, знам че има много опит в организацията на състезания и правенето на трасета.

                      Предстои да идем на място и да огледаме с критично око даденостите, за да видим как ще се направят зоните, да измисли по-гадни препятствия( и двамата сме хард гадняри), ще има и снимки та ще подклаждам интереса.
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • #71
                        От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                        Състезанието ще се получи успех в организацията.

                        Коментар


                        • #72
                          От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          Ще те уредим ...ако не почерпиш
                          С тези думи директно му казваш, че ще яде бой. Аз не съм чул Кольо да почерпи
                          Давай смело Коле ще се справиш
                          RAV 4
                          F650GS

                          Коментар


                          • #73
                            От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            ( и двамата сме хард гадняри).


                            Вие с Косьо сте най-хубавите хора!
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • #74
                              От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                              Първоначално публикуван от Румен Милков - FREEFLYER Преглед на мнение
                              С тези думи директно му казваш, че ще яде бой. Аз не съм чул Кольо да почерпи
                              Давай смело Коле ще се справиш
                              Аааа не ,и аз съм сигурен ,че Кольо ще направи хубаво състезание /и че ще почерпи /
                              0887/400121 Антон Донев

                              Коментар


                              • #75
                                От: Траял Ивански 14-15 Юни 2014

                                Че ще е хубаво,хубаво ще е ,ама с почерпката не знам как ще да е?Стягам багажа и ще ходя,кво да правя,поканен съм.За всеки случай слагам туй-онуй в багажника,че знае ли се.
                                Нека силата да бъде с нас!
                                Suzuki Grand Vitara
                                +34 642 91 4154

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X