Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание - "Тетевен 4х4" 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

    Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
    Колега самата кола няма лиценз а аз като пилот,тъй като не бяхте взели разрешение от БФАС не дойдохме,за да нямаме последствия.
    На другото състезание ще се постараем да изкараме лизенз, всичко зависи от спонсорите и посетителите на самото мероприятие.Както виждате наградния фонт за победителите беше по-малък но имаше малко излишни пари в последствие и го овеличихме в последният момент.

    Само за информация, на самото състезание имаше над 2200 посетители без екипажите и техните гости(роднини).
    Car audio & Off road club TETEVEN
    Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI
    GAZ 69 0ff Road '76

    Коментар


    • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

      Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
      Г-то,и с бутонки няма никакъв шанс за пъпво място.Втория ден като ги обу какво стана?-Нищо.И на мен ми харесват Гегите но това не е тяхната игра.
      Нещо си се пообъркал колега!
      Точно това е тяхната игра!
      Не виждаш ли въпросната Гега на кое място се намира, при положения, че първия ден загуби поне 5 минути в локвата!!!
      Другия път пак ще си поговорим!!!

      Коментар


      • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

        Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
        Г-то,и с бутонки няма никакъв шанс за пъпво място.Втория ден като ги обу какво стана?-Нищо.И на мен ми харесват Гегите но това не е тяхната игра.
        Румене, втория ден точно Г класата беше на 1-во място. Лично на мен организация ми хареса много и беше на високо ниво, но според мен трасето беше безмислено дълго, а и доста лесно и 2-та дена. Ако намерите някъде снимки и филмчета от състезания 2001-2002 година, ще видите че тогава трасетата в шампионата са били доста по трудни от това. И за да не се връща българския офф-роад 7-8 години назад, трябва да започнат да се правят по-сериозни траял трасета! Също така, ако наистина има сериозно намерения тези състезания да станат нещо като шампионат или дори по-сериозна традиция, трябва да се наблегне доста на безопастността, преди да се стигне до някой нещастен случай. Успех
        RB Patrol Team

        Коментар


        • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

          Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
          Г-то,и с бутонки няма никакъв шанс за пъпво място.Втория ден като ги обу какво стана?-Нищо.И на мен ми харесват Гегите но това не е тяхната игра.
          Колега Г-то 2-рия ден с ботоните даде вре от 4 минути и 40 секунди което нито един джип неможа да постигне ако Бижака ги беше сложил първия ден какъвто е "нормален" .Първото място му беше в кърпа вързано
          [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
          [/SIZE][/FONT]

          Коментар


          • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

            Първоначално публикуван от chrichri Преглед на мнение
            Още някои от "екстрите" на домакините:
            Thank you!
            0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

            Коментар


            • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

              Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
              Румене, втория ден точно Г класата беше на 1-во място. Лично на мен организация ми хареса много и беше на високо ниво, но според мен трасето беше безмислено дълго, а и доста лесно и 2-та дена. Ако намерите някъде снимки и филмчета от състезания 2001-2002 година, ще видите че тогава трасетата в шампионата са били доста по трудни от това. И за да не се връща българския офф-роад 7-8 години назад, трябва да започнат да се правят по-сериозни траял трасета! Също така, ако наистина има сериозно намерения тези състезания да станат нещо като шампионат или дори по-сериозна традиция, трябва да се наблегне доста на безопастността, преди да се стигне до някой нещастен случай. Успех
              Може и да сте прави,но аз втория ден гледах преминаванета на Г-то с бутонките през локвата,ако не беше включил блокажите умряла работа.Колкото до състезанията през 2001 и 2002,и 2003 -то ние с едно приятелче -Славчо се казва ,участвах ме с една Текезесарка и наистина състезанията бяха трудни но само господ опази пилотите от по-тежки инциденти.

              Коментар


              • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                Първоначално публикуван от r_vardarov Преглед на мнение
                Може и да сте прави,но аз втория ден гледах преминаванета на Г-то с бутонките през локвата,ако не беше включил блокажите умряла работа.Колкото до състезанията през 2001 и 2002,и 2003 -то ние с едно приятелче -Славчо се казва ,участвах ме с една Текезесарка и наистина състезанията бяха трудни но само господ опази пилотите от по-тежки инциденти.
                Незнам за какфи блокажи говориш . Доколкото Биджака каза блокажите не му разботеха на Г-то
                [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                [/SIZE][/FONT]

                Коментар


                • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                  Първо да кажа евалата на организаторите много яко състезание.
                  Много хора много коли яката игра.Да има повече.
                  Това е първото в което съм карал и има по-кална джипка!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                    Поздравления от групата от Велико Търново. Състезанието беше страхотно!!!
                    Пожелавам ви до година да е още по-добре. Със сигурност ще дойдем пак.

                    П.П. Като съвет за следващото състезание - хубаво ще е да има паруструйка да се измиват поне радиаторите. Че по пътя на връщане някой се прибираха на парно.

                    Коментар


                    • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                      Първоначално публикуван от Ivaylo_Jankov Преглед на мнение
                      На другото състезание ще се постараем да изкараме лизенз, всичко зависи от спонсорите и посетителите на самото мероприятие.Както виждате наградния фонт за победителите беше по-малък но имаше малко излишни пари в последствие и го овеличихме в последният момент.

                      Само за информация, на самото състезание имаше над 2200 посетители без екипажите и техните гости(роднини).
                      Колега не е нужно да вадите никакъв лиценз, просто трябва да поискате разрешение от БФАС.
                      Цветан Петров
                      "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                      0888865583

                      Коментар


                      • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                        Прикачени файлове
                        HUSGVARNA 630 SMR
                        PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                        Коментар


                        • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                          Прикачени файлове
                          HUSGVARNA 630 SMR
                          PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                          Коментар


                          • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                            Прикачени файлове
                            HUSGVARNA 630 SMR
                            PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                            Коментар


                            • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                              ...това беше втория ден от състезанието.
                              Прикачени файлове
                              HUSGVARNA 630 SMR
                              PEUGEOT PARTNER 2,0 HDI

                              Коментар


                              • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                                Поредното невероятно състезание, на страхотно трасе, представено по невероятен начин със страхотни снимки. Браво на всички !!!

                                P.S. Най-накрая и аз да намеря адаш. 18. п.Манол Атанасов
                                [B][I][U]Нашият въздух има едно предимство – виждаме какво дишаме![/U][/I] [/B]

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X