Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание - "Тетевен 4х4" 2009

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

    Първоначално публикуван от tivchev Преглед на мнение
    Благодаря от името и на нашия екипаж ( Ники Тивчев-Симо Тонев) на организаторите на това чудесно състезание, съхранило духа на офроуд срещите и целящо всички да се забавляват, без значение от класирането. Разбира се благодаря и за оценката за нашия екип (Най-атрактивен екипаж) и обещаваме догодина още атракции. И много бира, разбира се.
    Поздравления за най атрактивния екипаж с най калния Нисан! Вие взривихте публиката!
    ГАЗ 69 УАЗ 452-2 броя УАЗ 31512 Kia Sportage 2.0 16v
    Калта за УАЗа е като водата за водолаза 0886445318

    Коментар


    • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

      Поздравления за всички участници.Но няма ли някой да качи един клип?В другия форум има 70клипа ,а тук нищо,поне да погледа ме тези които не можах ме да присъства ме.Още веднъж поздравления за тези които направиха това шоу.

      Коментар


      • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

        Колеги организатори, само напомням, чакаме Официално класиране с имената и автомобилите на всички участвали. Тези, които са били там, сигурно да видели призьорите, но на мен "Гого със синята витара" например нищо не ми говори. Та нека нещата да станат официални, както си е реда( за справка вижте например темата за Лазарово и публикуваното там класиране). Без публикувано класиране все едно състезанието не е завършило окончателно.
        LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
        www.ADV-Bulgaria.com

        Коментар


        • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

          Един чудесен уикенд сред уникална природа и приятели сьмишленици!
          Стана едно хубаво сьстезание,сьс сравнително малко произшествия,вьпреки ,че сигурноста беше последното нещо,на което и организаторите и по-скоро сьстезателите, бяха обьрнали внимание.В тази врьзка мисля ,че в бьдеще трябва да се вземат сериозни мерки,още повече,че сьстезанието в Тетевен е едно от наи-атрактивните в календара.Примерно не е редно сьстезатели да бьдат допускани да карат с велосипедни каски .Истински кьсмет беше ,че на високият скат след старта се преобьрна на таван кола ,обезопасена с клетка,триточкови колани и с две думи-наи-подготвеният автомобил.Не ми се мисли какво щеше да стане ,ако на тяхно място беше някоя от газките без таван.Просто нямаше да се размине без жертви.
          Така ,че ,наред с еуфорията от празника,хубавото време и сьстезателния дух,желателно е в бьдеще да се вземат сериозни мерки в тази посока,както от сьстезатели,така и от организатори.

          Коментар


          • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

            Така е колега, но все пак състезанието е любителско. И за да не стигнем до хомологираните каски, колани, седалки, клетки, противопожарните инсталации и големите пари, организаторите на такива състезания трябва да съобразяват опасността на препятствията с подготовката на автомобилите. За мен не е нормално на състезание за любители, половината без клетки да има препятствие, дето всяка грешка се наказва не с бутане на колче( отнемане на точки) а с търкаляне през капак!
            Ние на Лазарово също се блазнехме да направим препятствие стръмно изкачване с обратен завой по средата на склона, но се отказахме по горепосочените причини.

            Иначе състезанието и на мен ми хареса, организацията, като за първо състезание беше отлична, мястото на провеждане също. Като гледам как този тип самостоятелни състезания набират скорост, май след някоя и друга година и България ще има траял шампионат
            Последно редактирано от Георги Василев; 29-09-09, 11:05.
            Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

            Коментар


            • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

              Извиняваме се ,че ви накарахме да чакате но имаше много работа по оправяне на трасето чистене и нямахме време . Сега пускам крайното класиране :

              1. п.Свилен Лалев н.Вадим Вутов Тетевен Сузуки Витара - 900 точки
              2. п.Георги Георгиев н.Йонко Иванов Бяла Слатина Сузуки Витара - 895 точки
              3. п.Валери Вушев н.Христо Христов Тетевен Уаз 469 - 894 точки
              4. п.Станко Златанов н.Петър Здравков Тетевен Газ 69 - 887 точки
              5. п.Ивайло Йончев н.Владимир Василев Ботевград Мерцедес Г -872 точки
              6. п.Павлин Димитров н.Мартин Димитров Трудовец Сузуки Джимни - 869 точки
              7. п.Красимир Маринчевски н.Мирослав Станев Троян Нисан Патрул -867 точки
              8. п.Костадин Величков н.Валери Христов Нови Искър Уаз 469 -861 точки
              9. п.Иван Иванов н.Петър Димитров Сузуки Самурай - 845 точки
              10.п.Александър Ненов н.Зарко Божурище Мицубиши Паджеро - 844 точки
              11. п.Йонко Иванов н.Георги Георгиев Бяла Слатина Сузики Витара -840 точки
              12. п.Станислав Белински н.Георги Василев София Газ 69 - 825 точки
              13. п.Ивайло Чирпанов н.Йордан Йорданов В.Търново Сузуки Витара - 820 точки
              14. п.Крум Алексиев н.Станислав Велински София Уаз 469 815 точки
              14. п.Динко Маринов н.Стоян Василев Ябланица Сузуки Самурай - 815 точки
              15. п.Теодор Гаджев Валентин Петров В.Търново Тойота -814 точки
              16. п.Атанас Далев н.Антон Димов Пловдив Тойота - 805 точки
              16. п.Румен Струменов н.Васил Ненков Самоков Сузуки Витара - 805 точки.
              17. п.Димитър Ничев н.Цветан Цветанов Тетевен Сузуки Самурай - 804 точки
              18. п.Манол Атанасов н.Стефан Милчев Клисура Тойота - 800 точки
              19. п.Иван Дочев н.Николай Нинорски Бяла Слатина Сузуки Самурай -795 точки
              20. п.Нинчо Павлев н. Надка Павлева Троян Сузуки Витара - 793 точки
              21. п.Васил Нинчев н.Иван Герчев Крушовица Сузуки Самураи - 792 точки
              22. п.Кристофър Томас н. Георги Бозаджиев Момин Сбор Ленд Ровър - 784 точки
              23. п.Иван Попов н.Михаил Рашков София Сузуки Витара -775 точки
              24. п.Даниел Иванов н.Цветан Иванов Лазарово Дайхатсу Фероза - 772 точки
              25. п.Чавдар Стоилов н.Зарко София Тойота - 767 точки
              26. п.Станимир Стоянов Николай Янков Тетевен Уаз 469 - 715 точки
              27. п.Николай Тивчев н.Симеон Тонев София Нисан Патрул - 604 точки
              28. п.Светлин н.Богдан Видин Сузуки Витара - 481 точки
              29. п.Христо Величков н.Веселин Бояджиев София Сузуки Самурай -468 точки
              [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
              [/SIZE][/FONT]

              Коментар


              • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                А тук ще пусна кой какво е спечелил

                1място екипаж номер 38 Сузуки Витара
                Свилен Лалев / Вадим Вутов -750 лв + бонус крик за ауспух

                2място екипаж номер 16 Сузуки Витара
                Георги Георгиев / Йонко Иванов - 400 лв

                3място екипаж номер 12 Уаз 469
                Валери Вушев / Христо Христов - 200лв

                Най-млад участник
                Георги Йонков Георгиев - 200лв

                Най-атрактивен екипаж номер 34
                Николай Петров Тивчев
                Симеон Антонов Тонев -150 лв

                Най-атрактивен навигатор
                Михайл Рашков - номер 1 - 50 лв
                [FONT=Impact][SIZE=4] :lol: [COLOR=Red]Тетевен4x4 Offroad Club :D[/COLOR]
                [/SIZE][/FONT]

                Коментар


                • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                  Напълно подкрепям колегата Василев.Мисля че трябва да се наблегне на калните и водни препядствия и тези които изискват майсторско шофиране а не на много рисковите неща,щото за да се пуснеш по ската трябва кураж и малко късмет да не направиш "човка" а не особен майсторлък.Не че искам да омаловажа тяхно представяне,напротив имам само респект.Само който не е участвал на състезание само той не знае колко кураж и майсторство трябва.Мисълта ми беше че например ,две кални локви например,биха имали не по-малко емоций ,и са по-безопасни от някой скат или голям страничен наклон.Но това е странично мнение и като цяло състезанието е било изключително.

                  Коментар


                  • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                    Истински кьсмет беше ,че на високият скат след старта се преобьрна на таван кола ,обезопасена с клетка,триточкови колани и с две думи-наи-подготвеният автомобил.

                    Колега сега на коли ли ще се обиждаме!!!

                    Коментар


                    • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                      Първоначално публикуван от zodiak Преглед на мнение
                      Един чудесен уикенд сред уникална природа и приятели сьмишленици!
                      Стана едно хубаво сьстезание,сьс сравнително малко произшествия,вьпреки ,че сигурноста беше последното нещо,на което и организаторите и по-скоро сьстезателите, бяха обьрнали внимание.В тази врьзка мисля ,че в бьдеще трябва да се вземат сериозни мерки,още повече,че сьстезанието в Тетевен е едно от наи-атрактивните в календара.Примерно не е редно сьстезатели да бьдат допускани да карат с велосипедни каски .Истински кьсмет беше ,че на високият скат след старта се преобьрна на таван кола ,обезопасена с клетка,триточкови колани и с две думи-наи-подготвеният автомобил.Не ми се мисли какво щеше да стане ,ако на тяхно място беше някоя от газките без таван.Просто нямаше да се размине без жертви.
                      Така ,че ,наред с еуфорията от празника,хубавото време и
                      сьстезателния дух,желателно е в бьдеще да се вземат сериозни мерки в тази посока,както от сьстезатели,така и от организатори.

                      Колега сега на коли ли ще се обиждаме!!!

                      Коментар


                      • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                        Колеги,ето снимки от преобръщането през таван на джипа
                        Прикачени файлове
                        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                        Пламен Златарев 0888 66 03 18

                        Коментар


                        • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                          Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                          Колега сега на коли ли ще се обиждаме!!!
                          Колега,твоята "Бегачка" тук не се брои,с нея никои несе мери(от нас лубителите),сигорен съм че и другите колеги дето сате засегнали е именно поради тази причина!Твоето Г нее начинаеща кола.
                          Иван Дочев-ТЛК 73,4.2l-0888713925

                          Коментар


                          • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                            Първоначално публикуван от ГЕОРГИ ФИКОВ Преглед на мнение
                            Колега сега на коли ли ще се обиждаме!!!
                            Не мога да разбера защо на всяко състезание колите на таван са предимно Г-класи.
                            OFF-ROAD CLUB PRIMORSKO
                            www.offroadprimorsko.com
                            0899883765

                            Коментар


                            • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                              Първоначално публикуван от xtaz4oo Преглед на мнение
                              Извиняваме се ,че ви накарахме да чакате но имаше много работа по оправяне на трасето чистене и нямахме време . Сега пускам крайното класиране :

                              1. п.Свилен Лалев н.Вадим Вутов Тетевен Сузуки Витара - 900 точки
                              2. п.Георги Георгиев н.Йонко Иванов Бяла Слатина Сузуки Витара - 895 точки
                              3. п.Валери Вушев н.Христо Христов Тетевен Уаз 469 - 894 точки
                              4. п.Станко Златанов н.Петър Здравков Тетевен Газ 69 - 887 точки
                              5. п.Ивайло Йончев н.Владимир Василев Ботевград Мерцедес Г -872 точки
                              6. п.Павлин Димитров н.Мартин Димитров Трудовец Сузуки Джимни - 869 точки
                              7. п.Красимир Маринчевски н.Мирослав Станев Троян Нисан Патрул -867 точки
                              8. п.Костадин Величков н.Валери Христов Нови Искър Уаз 469 -861 точки
                              9. п.Иван Иванов н.Петър Димитров Сузуки Самурай - 845 точки
                              10.п.Александър Ненов н.Зарко Божурище Мицубиши Паджеро - 844 точки
                              11. п.Йонко Иванов н.Георги Георгиев Бяла Слатина Сузики Витара -840 точки
                              12. п.Станислав Белински н.Георги Василев София Газ 69 - 825 точки
                              13. п.Ивайло Чирпанов н.Йордан Йорданов В.Търново Сузуки Витара - 820 точки
                              14. п.Крум Алексиев н.Станислав Велински София Уаз 469 815 точки
                              14. п.Динко Маринов н.Стоян Василев Ябланица Сузуки Самурай - 815 точки
                              15. п.Теодор Гаджев Валентин Петров В.Търново Тойота -814 точки
                              16. п.Атанас Далев н.Антон Димов Пловдив Тойота - 805 точки
                              16. п.Румен Струменов н.Васил Ненков Самоков Сузуки Витара - 805 точки.
                              17. п.Димитър Ничев н.Цветан Цветанов Тетевен Сузуки Самурай - 804 точки
                              18. п.Манол Атанасов н.Стефан Милчев Клисура Тойота - 800 точки
                              19. п.Иван Дочев н.Николай Нинорски Бяла Слатина Сузуки Самурай -795 точки
                              20. п.Нинчо Павлев н. Надка Павлева Троян Сузуки Витара - 793 точки
                              21. п.Васил Нинчев н.Иван Герчев Крушовица Сузуки Самураи - 792 точки
                              22. п.Кристофър Томас н. Георги Бозаджиев Момин Сбор Ленд Ровър - 784 точки
                              23. п.Иван Попов н.Михаил Рашков София Сузуки Витара -775 точки
                              24. п.Даниел Иванов н.Цветан Иванов Лазарово Дайхатсу Фероза - 772 точки
                              25. п.Чавдар Стоилов н.Зарко София Тойота - 767 точки
                              26. п.Станимир Стоянов Николай Янков Тетевен Уаз 469 - 715 точки
                              27. п.Николай Тивчев н.Симеон Тонев София Нисан Патрул - 604 точки
                              28. п.Светлин н.Богдан Видин Сузуки Витара - 481 точки
                              29. п.Христо Величков н.Веселин Бояджиев София Сузуки Самурай -468 точки
                              Ами аз къде съм?След състезанието ми казаха че съм на 18-то място в крайното класиране.
                              Радослав Йончев

                              Коментар


                              • До: Любителско състезание - Тетевен4х4

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                Така е колега, но все пак състезанието е любителско. И за да не стигнем до хомологираните каски, колани, седалки, клетки, противопожарните инсталации и големите пари, организаторите на такива състезания трябва да съобразяват опасността на препятствията с подготовката на автомобилите. За мен не е нормално на състезание за любители, половината без клетки да има препятствие, дето всяка грешка се наказва не с бутане на колче( отнемане на точки) а с търкаляне през капак!
                                Ние на Лазарово също се блазнехме да направим препятствие стръмно изкачване с обратен завой по средата на склона, но се отказахме по горепосочените причини.

                                Иначе състезанието и на мен ми хареса, организацията, като за първо състезание беше отлична, мястото на провеждане също. Като гледам как този тип самостоятелни състезания набират скорост, май след някоя и друга година и България ще има траял шампионат
                                Състезанието беше страхотно но за съжаление винаги има риск от инциденти ,привържениците на тези състезания се увеличават постояно зарди тръпката от този спорт и начина на воденето на джипа а не само зарди джипките , всеки еипаж има различен бюжет което не трябва да е от значение за любителско състезание .
                                ГАЗ69А 1.9TDI тел.0888550671 Дако Бяла Слатина

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X