Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    Здравейте, приятели!
    Още в събота вечерта исках да ви напиша нещо, ама ми беше болно и още ми е малко гадно, ама ще ми мине.
    Казвам го сега като домакин, като редови офроуд фен и приятел на тези участници, които останаха разочаровани, почувстваха се прецакани, измамени или подведени. Извинете ме, приятели, че изминалия горещ, летен офроуд уикенд в Тетевен не ви даде достатъчната доза адреналин, настроението и кефа, които заслужавате и тазгодишното ни състезание не се превърна в истински офроуд празник за всички!
    Така се получи за съжаление. А защо - отговор са вашите откровени мнение и оценки, които и аз почти напълно споделям.
    Прочетох ги в очите ви, видях ги в усмивките, с които се опитвахте да ми ги спестите по време на състезанието, но знаех, че ще пишете тук и ги очаквах. Благодаря ви, че споделихте честно и откровено мненията си! Приемам ги като необходимата градивна критика в името на общата ни страст - офроуда и кефа от него.
    В повечето случаи моето 4х4 са очилата ми и допълнителната оптика от камерата(май стана 6х6...), но с него усещам целия адреналин, който се вихри около мен и в мене, докато вие, приятели, се състезавате. С времето машините ви "порастват" заедно с критериите и уменията на екипажите. Понякога имам чувството, че долавям какво "бръмчи" в главите ви и предугаждам маниера на каране, абе направо си карам с вас...! И когато се случи да се запознаем "на живо", сякаш вече ви познавам отдавна и ми ставате най-скъпите приятели!
    Благодаря ви, че ви има! Благодаря, че отделихте време и средства в тези трудни времена и отново уважихте с участието си тазгодишното ни състезание!
    Исках "Тетевен 2012" да бъде на нивото на подготовка на машините ви в предпочитания от вас формат и да отговаря на очакванията ви за трудност на трасетата, за да изпитате удовлствието, което заслужавате! Точно затова, след края на миналогодишното състезание пуснах темата "Какво да бъде Тетевен 2012"- за сондиране на мнения, препоръки и т.н.
    В пост 100 на тази тема написах:
    "За тези, които ме познават лично, знаят, че и аз като фен искам на "Тетевен 2012" да се сучи същото, каквото искате и вие, състезателите! Затова и пуснах тази тема. Дано организаторите се съобразят на 100% с мненията на всички потенциални участници и да се получи едно хубаво състезание!
    Успех с подготовката на всички!"
    Колкото и странно да звучи на някого, за мен, макар и като страничен наблюдател, най-важни са желанията на състезателите.
    Темата беше достатъчно верен ориентир и улеснение за организаторите в предстоящата им подготовка за състезанието и със сигурност са я прочели, защото имаше две паралелни състезания - факт!
    По ред субективни причини не участвам в организацията на състезанието, но то е една моя сбъдната мечта и винаги ще ми е тръпка и ще ми пука как ще се развива във времето!
    Не изказвам лично мнение и не давам съвет, ако не ми го поискат. Принцип! Но една седмица преди състезанието(след като се върнах и от втората почивка) зададох въпроси(нали съм любопитко):
    1. Защо през август?
    Отговор: Заради ловния сезон - през октомври е опасно по нашите ширини...
    2. Ще има ли класове в Трофи и Траял?
    Отговор: Не
    3. Колко са екстремите на тези 100 км в Трофи-то?
    Отговор: Всички са в трасето
    4. Клетката и лебедката са в препоръчителното оборудване...!?
    Отговор: Да
    5. Какво ще представлява Траял-а?
    Отговор: Питай Милен Абрашев
    6. Втори ден Трофи - скоростна отсечка - това сериозно и окончателно ли е!?
    Отговор: Да
    Не коментирах, но се замислих - ще участвам ли, ако съм състезател?
    Тези поне 6 удивителни, по пътя на елементарната логика ми дават достатъчно ясна представа за степента на трудност и имам два варианта на избор. Единият - май да не участвам, щото ще е "средна хубост" и няма да ми е гот...! Вторият вариант - Абе, ще участвам, щото ме чопли и не ми се пропуска, пък, каквото дойде...! Любителско състезание е, все пак!
    Мислех, че и на повечето от вас им е светнала жълтата лампичка и сте направили логически избор, но явно не, след като има доста разочаровани от очакванията си, за което искрено съжалявам!
    Едно приятелче на траяла в събота ми каза, че са се записали за участие, щото съм била голям "Подстрекател", ама било много лесно трасето.... . Съжалявам , ако с действия или бездействия съм подтикнала някого към неразумни постъпки.Аз съм хубав човек и искам да сме заедно навсякъде..., а името ми още е Таня - Белята

    Е, състезанието ни тази година беше такова, каквото беше! Мина!
    Организаторите положиха много труд, за да се случи и това ни издание. С много хъс, нерви, отделено лично време и собствени средства и.т.н., за което лично им благодаря! Компетентни и дръзки момчета и момичета са, ама сигурно са си дали сметка от нивото на тяхната камбанария, че едно е да си караш смело и за кеф по гората, а друго да създадеш трудни и опасни трасета за себеподобни карачи, за които носиш отговорност в планината!
    С поздрави и пожелание към организаторите- догодина повече смелост при подбора на трудни трасета, подялба на отговорностите, засилен контрол, координация и нещата ще се случават все по-добре!

    И единственото, което трябва да се запомни, както каза Наско!
    Ако трасетата спазват един стандарт, книгите са добри и съдийството коректно, всеки разочарован участник ще трябва да търси вината в себе си.

    Вярвам във вас!

    Тази година отделна тема "Какво да бъде Тетевен 2013" няма да пускам.
    Мненията на участниците в тази тема говорят сами по себе си, даже и готови формули има.
    Последно редактирано от Таня Кълева; 31-08-12, 16:15. Причина: грешка
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Радост за всички фенове на офф пътя!
      От 2013г състезанието в Тетевен ще бъде разделно на "н"-броя класове и трасета ,пропорционален на броя на участниците.
      Ще дойдете всички (Живи и здрави да сме),поне 5дена предварително да ядем и пием(ние ще черпим разбира се).Всеки ще си избере собствено трасе и то ще си бъде само и единствено за него.Значи ,че ще си бъде Пръв и единствен победител в своя индивидуален клас.
      Е ура -само първи места и само победители ,няма сърдити и виновни (НИЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАЩИТЕ)!
      Чакаме ви с нетърпение "БУТИКО-ДИЗАЙНЕРСКИ ОФФ-РОУД ТЕТЕВЕН 2013"


      п.с.не си носете нищо,ще има джакузита и всякви "офф" екстри,а и също така горещ тел.линия с Чолаков кеф ти жега ,кеф ти дъжд
      Последно редактирано от honda b16a2; 31-08-12, 16:48. Причина: пропуск
      Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Напълно съм съгласен,дано занапред всичко да е о,к.

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
          Радост за всички фенове на офф пътя!
          От 2013г състезанието в Тетевен ще бъде разделно на "н"-броя класове и трасета ,пропорционален на броя на участниците.
          Ще дойдете всички (Живи и здрави да сме),поне 5дена предварително да ядем и пием(ние ще черпим разбира се).Всеки ще си избере собствено трасе и то ще си бъде само и единствено за него.Значи ,че ще си бъде Пръв и единствен победител в своя индивидуален клас.
          Е ура -само първи места и само победители ,няма сърдити и виновни (НИЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАЩИТЕ)!
          Чакаме ви с нетърпение "БУТИКО-ДИЗАЙНЕРСКИ ОФФ-РОУД ТЕТЕВЕН 2013"




          п.с.не си носете нищо,ще има джакузита и всякви "офф" екстри,а и също така горещ тел.линия с Чолаков кеф ти жега ,кеф ти дъжд
          След такова изказване ми се струва , че май наистина няма да се научите как се прави състезание...
          Samurai Gemax

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
            След такова изказване ми се струва , че май наистина няма да се научите как се прави състезание...
            В поста си съм изтеглил каймака на хората с недоволсво.А относно колегата Gemax,направете или поне се пробвайте да направите "смешно"състезание като нашето,ще се радвам да го посетя и покритикувам ако има място за критика.
            Никога нема да мине модата на сръбската музика,сливовата ракия и пъстръвата.

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
              Радост за всички фенове на офф пътя!
              От 2013г състезанието в Тетевен ще бъде разделно на "н"-броя класове и трасета ,пропорционален на броя на участниците.
              Ще дойдете всички (Живи и здрави да сме),поне 5дена предварително да ядем и пием(ние ще черпим разбира се).Всеки ще си избере собствено трасе и то ще си бъде само и единствено за него.Значи ,че ще си бъде Пръв и единствен победител в своя индивидуален клас.
              Е ура -само първи места и само победители ,няма сърдити и виновни (НИЕ НИЩО НЕ РАЗБИРАЩИТЕ)!
              Чакаме ви с нетърпение "БУТИКО-ДИЗАЙНЕРСКИ ОФФ-РОУД ТЕТЕВЕН 2013"


              п.с.не си носете нищо,ще има джакузита и всякви "офф" екстри,а и също така горещ тел.линия с Чолаков кеф ти жега ,кеф ти дъжд
              Ей,не падате по гръб.
              Мислех повече да не пиша тук,но не се стърпях.
              С риск да ми се разсърди вашият учител от Ябланица,/че сме приятели/ попитайте го за мнението му/гледам,че чете но не пише/.
              Кара "някаква" Уаз-ка.

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Първоначално публикуван от honda b16a2 Преглед на мнение
                В поста си съм изтеглил каймака на хората с недоволсво.А относно колегата Gemax,направете или поне се пробвайте да направите "смешно"състезание като нашето,ще се радвам да го посетя и покритикувам ако има място за критика.
                ами аз направих състезание в Беловец преди 3 седмици и мисля, че нямаше нито един недоволен. Имаше си от всичко, нямаше такса нито 1 лев, награди имаше, счупени джипове имаше и всички бяха доволни. Така че, мисля, че имам право на мнение тук
                Samurai Gemax

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  Хайде да разсея малко тягостната и пълна с недоволство обстановка с малко добри моменти от първия ден
                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5788.jpg
Прегледи:1
Размер:538.3 КБ
ID:5404078

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5790.jpg
Прегледи:1
Размер:689.7 КБ
ID:5404079

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5797.jpg
Прегледи:1
Размер:706.2 КБ
ID:5404080

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5810.jpg
Прегледи:1
Размер:495.3 КБ
ID:5404081

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5812.jpg
Прегледи:1
Размер:579.6 КБ
ID:5404082

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5821.jpg
Прегледи:1
Размер:613.8 КБ
ID:5404083

                  Натиснете снимката за да я уголемите

Име:_MG_5823.jpg
Прегледи:1
Размер:677.0 КБ
ID:5404084

                  Повече - на познатото вече място

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Колкото до Милен Абрашев:
                    2009 - организатор
                    2010 - организатор
                    2011 - съдия
                    2012 - главен съдия траял
                    "Нищо не е по-смело от глупостта."

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
                      Колкото до Милен Абрашев:
                      2009 - организатор
                      2010 - организатор
                      2011 - съдия
                      2012 - главен съдия траял
                      Не разбирам към кого е кореспондирано по горе написаното, но както се вижда Милен е организатор 2009 и 2010г. Карал съм на Тетевен - 2009, 2010 и 2011г.
                      2009г. - имам собствен рекорд - три счупени полуоски от раз, но не съм се оплаквал - беше хубаво състезание
                      2010г. - вече писах - според мен най-веселото
                      2011г. - според мен скучно
                      2012г. - според колегите - още по скучно

                      Та да видим - 2009 и 2010 - добри състезания, с малко недоволни - кой е организатора - Милен
                      2011 и 2012 - скучни - Милен не е организатор
                      Ми то извода се налага сам.

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Намерих и заснетото от нас видео от втория ден от "най- веселото " / според Тедо / състезание "ТЕТЕВЕН 2010".
                        първа част:https://htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/tet%202010%202%20%20%20den%201%204ast.wmv
                        втора частhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...202%204ast.wmv
                        Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                        Пламен Златарев 0888 66 03 18

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Здравейте пак от мен. Чета и гледам личните мнения на хора от нашият клуб, и се чудя как никой не иска да поеме негативите от това състезание. Аз реших, като организатор да напиша няколко реда от името на клуба. Първо да благодаря на всички участници в състезанието, публиката, спонсорите и хората които помогнаха това да се случи. Да се извиня на всички че ги заминаваме с всички. вътрешно клубни неуредици. Кой е бил организатор през годините като личност не е важно, това състезание от един човек не става. Състезанието беше такова каквото си го направихме. Аз винаги съм бил креативен и всички полезни критики ще се постараем да осъществим. Поемам цялата вина по съдийство, грешки в книгата, лоши препядствия и т.н. Не смятам да се оправдавам за нищо. Колеги са ме канили да помагам за други състезания и винаги съм бил обективен до макс, както там така и при нас. Ще помоля колегите от клуба да не занимават широката аудитория с вътрешни неразбории. Ние ще продължим да правим състезанието и да Ви каним и ще бъдем невероятно щастливи да идвате. Пожелаваме на всички организатори успех. За всички които имат нещо да коментират за организацията тел ми е 0886762276 десо.
                          Успех на всички.
                          Suzuki Samurai SJ413 Turbo

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
                            Здравейте пак от мен. Чета и гледам личните мнения на хора от нашият клуб, и се чудя как никой не иска да поеме негативите от това състезание. Аз реших, като организатор да напиша няколко реда от името на клуба. Първо да благодаря на всички участници в състезанието, публиката, спонсорите и хората които помогнаха това да се случи. Да се извиня на всички че ги заминаваме с всички. вътрешно клубни неуредици. Кой е бил организатор през годините като личност не е важно, това състезание от един човек не става. Състезанието беше такова каквото си го направихме. Аз винаги съм бил креативен и всички полезни критики ще се постараем да осъществим. Поемам цялата вина по съдийство, грешки в книгата, лоши препядствия и т.н. Не смятам да се оправдавам за нищо. Колеги са ме канили да помагам за други състезания и винаги съм бил обективен до макс, както там така и при нас. Ще помоля колегите от клуба да не занимават широката аудитория с вътрешни неразбории. Ние ще продължим да правим състезанието и да Ви каним и ще бъдем невероятно щастливи да идвате. Пожелаваме на всички организатори успех. За всички които имат нещо да коментират за организацията тел ми е 0886762276 десо.
                            Успех на всички.
                            Браво,но недей да поемаш цялата вина.

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Е браво,те това трябваше да се каже.Безгрешни хора няма,само който не прави нищо той не гриши.

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Първоначално публикуван от yosko Преглед на мнение
                                Здравейте пак от мен. Чета и гледам личните мнения на хора от нашият клуб, и се чудя как никой не иска да поеме негативите от това състезание. Аз реших, като организатор да напиша няколко реда от името на клуба. Първо да благодаря на всички участници в състезанието, публиката, спонсорите и хората които помогнаха това да се случи. Да се извиня на всички че ги заминаваме с всички. вътрешно клубни неуредици. Кой е бил организатор през годините като личност не е важно, това състезание от един човек не става. Състезанието беше такова каквото си го направихме. Аз винаги съм бил креативен и всички полезни критики ще се постараем да осъществим. Поемам цялата вина по съдийство, грешки в книгата, лоши препядствия и т.н. Не смятам да се оправдавам за нищо. Колеги са ме канили да помагам за други състезания и винаги съм бил обективен до макс, както там така и при нас. Ще помоля колегите от клуба да не занимават широката аудитория с вътрешни неразбории. Ние ще продължим да правим състезанието и да Ви каним и ще бъдем невероятно щастливи да идвате. Пожелаваме на всички организатори успех. За всички които имат нещо да коментират за организацията тел ми е 0886762276 десо.
                                Успех на всички.
                                Това вече е мъжко поведение. Успех за догодина!
                                На сърбела майката му е чесането.
                                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X