Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    беше си супер състезането само трябваше втория ден трофито да беше с елиминации щеше да е по яко

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      Едно от най-веселите и добри състезания в Тетевен бе това през 2010г. Ако прегледате темата ще видите, че почти няма недоволни, нападателни и жлъчни. Ако организаторите се бяха съобразили с мненията на повечето участници през 2011г. и с мненията в темата за това какво трябва да е през 2012г. нямаше да има нападателни и жлъчни.
      Подкрепям Кольо, Живко Бакалов, Борко и Киро - трябва да се знае реалния формат на трасетата. Но пък трябва да се има впредвид и как би се променило трасето при дъжд, ако завали. Така, че Кольо организация е и подбора на трасето. Ти едно го мислиш, то друго става, но това е положението. Ако не вали - лошо, ако е сухо - пак лошо. Пък нали сме все карачи, все сме недоволни.

      Според мен все пак организаторите трябва да поусложнят живота на нас големите карачи с малко по трудни трасета, терена позволява. Та вгледайте се в миналото, за да знаете какво да правите в бъдеще и не се сърдете на критиките. Пак ще повторя - вижте снимковия и видео материали от 2010 и прегледайте темата и ще разберете защо има недоволни от 2011 и 2012.

      Поздрави на всички доволни и недоволни.

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

        www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Честито на победителите !!!

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
            Едно от най-веселите и добри състезания в Тетевен бе това през 2010г. Ако прегледате темата ще видите, че почти няма недоволни, нападателни и жлъчни. Ако организаторите се бяха съобразили с мненията на повечето участници през 2011г. и с мненията в темата за това какво трябва да е през 2012г. нямаше да има нападателни и жлъчни.
            Подкрепям Кольо, Живко Бакалов, Борко и Киро - трябва да се знае реалния формат на трасетата. Но пък трябва да се има впредвид и как би се променило трасето при дъжд, ако завали. Така, че Кольо организация е и подбора на трасето. Ти едно го мислиш, то друго става, но това е положението. Ако не вали - лошо, ако е сухо - пак лошо. Пък нали сме все карачи, все сме недоволни.

            Според мен все пак организаторите трябва да поусложнят живота на нас големите карачи с малко по трудни трасета, терена позволява. Та вгледайте се в миналото, за да знаете какво да правите в бъдеще и не се сърдете на критиките. Пак ще повторя - вижте снимковия и видео материали от 2010 и прегледайте темата и ще разберете защо има недоволни от 2011 и 2012.

            Поздрави на всички доволни и недоволни.
            Като прочетох мнението на ТЕДО, та се сетих,че не съм споделил във форума видеото, което заснехме тогава.След дълго ровене в архива, успях да намеря първия ден на "ТЕТЕВЕН 4х4 2010".Около 3 часа и 25 мин
            Ето го в три части:
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/optisprint_teteven/tet%202010%201%20den%201%204ast.wmv
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...%20%204ast.wmv
            https://htftp.offroad-bulgaria.com/o...%20%204ast.wmv
            Ако ви е интересно- свалете и гледайте!Все пак сме правили и готини състезания.
            Ще се опитам да изровя и втория ден- мисля ,че той бе по-зрелищен.
            Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
            Пламен Златарев 0888 66 03 18

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
              Така, че Кольо организация е и подбора на трасето. Ти едно го мислиш, то друго става, но това е положението. Ако не вали - лошо, ако е сухо - пак лошо.
              За кой ли път казвам-трасето(имам предвид именно трасето, а не пистата за втория ден) си беше добро. За първия ден-100 км трофи. Ако беше валяло щеше да е и по-готино, ама късмет, няма поводи за сърдене или кавги.
              За втория де-абсолютно равна писта на която и да беше валяло-все тая, щеше да има две три-места за хлъзгане тип дрифт, ама и това не е от офроуда.

              Едно допълнение-ако бях с моята си джипка щях да стартирам на първа бавна, и така да избутам до финалала на първата обиколка в знак на протест срещу трасето. Ама бях навигатор, и само си държах колана за да не ми убива на ключицата, че ме болеше след първия ден. Баси друсането дето беше. Ама от там не се оплаквам...
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
                Добре де,ама въпреки всичко изписано-пак съм недоволен ,как може такова нещо бе колега-на 21 часа по една снимка-ха смили се де,знаем те какво можеш и предполагам какво си сътворил,ама ни мъчиш-нали,НА,ЩЕ ВИ ПУСКАМ ПО МАЛКО ЗА ДА ВИ МЪЧА!!!
                Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                0885 660 613

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август


                  Тенкс, Вальо. Нарочно е. Гледам кога ще утихне аудиторията.

                  И без да наливам масло в огъня - това е първото трофи, на което снимам толкова гуми във въздуха... без обърнати джипки


                  Голямата част от снимките са ТУК


                  Пропуснатите, ще качвам по-нататък, живот и здраве.
                  Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                  www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение

                    Тенкс, Вальо. Нарочно е. Гледам кога ще утихне аудиторията.

                    И без да наливам масло в огъня - това е първото трофи, на което снимам толкова гуми във въздуха... без обърнати джипки


                    Голямата част от снимките са ТУК


                    Пропуснатите, ще качвам по-нататък, живот и здраве.
                    Разкрих те и затова те бъзикам-знам къде си качваш албумите,до един страхотни.
                    От три години се ровя по него за снимки.
                    П.П. Ама все се навираш дето не трябва заради тия пусти снимки-прегракнах да викам на съдията да гони "публиката" от трасето.
                    Последно редактирано от Валентин Исаев; 30-08-12, 23:21.
                    Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                    Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                    0885 660 613

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                      Разкрих те и затова те бъзикам-знам къде си качваш албумите,до един страхотни.
                      От три години се ровя по него за снимки.
                      П.П. Ама все се навираш дето не трябва заради тия пусти снимки-прегракнах да викам на съдията да гони "публиката" от трасето.
                      И беше прав да викаш...
                      Повреди ми се любимия обектив на експедицията в Беласица, още не са го ремонтирали и аз завинтих широкоъгълния. Ей, мааму стара, джипа ще мине през мен, а аз през тоя обектив го виждам поне на 5 метра от себе си.
                      Извинявам се на колегата от по долната фотка, с когото поради тази причина се отъркахме един в друг. На него, сигурно са му настръхнали косите.
                      Повече няма да правя така
                      Прикачени файлове
                      Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                      www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Първоначално публикуван от chaky Преглед на мнение
                        Извинявай,но не искам да влизам в безсмислен спор с теб.Ти вадиш неща от контекста както ти е удобно и губиш смисъла.Кольо запази добрия тон и си каза всичко каквото не му харесва,а ти в случая проявяваш жлъч.Аз не се обръщам към никого конкретно и единствената ми молба беше да се запази добрия тон. Колкото до темата "Какво да бъде Тетевен 2012" е пусната от Таня Кълева,нея питай какво е имала в предвид.
                        Аз не съм организатор,не съм състезател,а просто един човек,който се бори за нормални взаимоотношения.
                        Не ми дефинира "жлъч", но както и да е. Аз също си казах мнението, проблема е твой, ако го приемаш като обида. Това в червеното приключва спора. Всеки от публиката може да си пише каквото желае. Състезателите си казаха мнението, организаторите ако искат догодина ще обявят формата реално, ако не - тяхна воля. Остани със здраве.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
                          ...
                          Повече няма да правя така
                          Да бе! Да видя - да не повярвам!
                          Интелекта често може да остане скрит. Но глупостта - никога!

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                            Едно допълнение-ако бях с моята си джипка щях да стартирам на първа бавна, и така да избутам до финалала на първата обиколка в знак на протест срещу трасето.
                            Не ми кради идеите - аз така направих през 2011г.

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Още някоя снимка!













                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Ей голямо плюене падна - вярно, че е настъпила суша ама и вие се престарахте да напоявате. Защо българите сме толкова черногледи и все да плюем ?!?!? Дайте да гледаме по оптимистично - състезанието беше с перфектна организация и съдийство ( поне в трофито, за траяла никакви наблюдения нямам ). Сега, че било леко трасето на трофито, беше ама чак рали не е било. Обаче при един дъжд щеше да стане според мен доста приятно за каране. Но уви - това не зависи от организатори.
                                Нали идеята на създаването на любителски състезания беше да се събираме, виждаме и веселим?!?! Но гледам вече се навъдиха видни професионалисти, които идват да се доказват и да карат по тежки трасета. Ама за да се направи едно тежко трасе нали се сещате, колко техника трябва да се изпочупи и съответно оскъпи самото състезание ? И тогава няма как таксата да е 50лв., ще станем всички "големи" състезатели и купона съвсем ще умре. Казвам ви го от опит, от това което се случи преди години с родния ни офф-роуд шампионат. А и другото - ако някой се смята за толкова добър трофи състезател - отидете да покарате на Хърватска трофи или Трансилвания трофи да ви видим ( там само таксите са 4 цифрени суми ). Гарантирам ви, че разбиранията ви за трофи ще се променят с много и ще видите всъщност колко сте назад и колко всъщност готино и евтино нещо са любителските състезания. И може би вече няма да бъдете толкова дребнави и ще започнете да уважавате труда на тези, които в тези трудни времена се нарамват изобщо да организират състезания!!!
                                RB Patrol Team

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X