Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Тетевен 2012 - 25-26 август

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

    И да не съм многословен едно последно,а може би най-важно правило:

    Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!
    След финал и награждаване задължителна почерпка и запознаване с колегите!Така де,не всички се познават.


    Това е последното изречение от правилника на Нова Черна.Мисля,че трябва да стане такова за всички любителски състезания.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

      И аз като участник да драсна два реда.Траяла не беше траял ама няма да плюя по организаторите.А бях тръгнал със такъв мерак.Все пак вижда се че са положили някъкъв труд.Е пътувахме 300 км за да караме първия ден 6 минути и втория ден пак толкова.Баси само 12минути каране.Аз като навигатор само се друсах при Чаро.Иначе купона беше на лице.Видях се със много приятели.Благодаря на Чаро че ме разходи из Тетевен.Даже и на водопад ме занесе.Благодаря също на момчетата че ни услужиха със гуми че карахме втория ден.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        И да не съм многословен едно последно,а може би най-важно правило:

        Състезанието се провежда изключително и само за удоволствие и кефа на състезатели и публика!
        След финал и награждаване задължителна почерпка и запознаване с колегите!Така де,не всички се познават.


        Това е последното изречение от правилника на Нова Черна.Мисля,че трябва да стане такова за всички любителски състезания.
        Е нали почерпиха преди състезанието.
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

          Моля прочетете ( стр.3 пост44) и преценете - критикувамли~плюяли или правя опит да помогна?

          Коментар


          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

            Офруда беше страхотен кой каквото иска да казва.

            Коментар


            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

              Ето малко снимки и от нашия екипаж:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:185115_417763978260571_2065447454_n.jpg
Прегледи:1
Размер:156.2 КБ
ID:5403818Натиснете снимката за да я уголемите

Име:205855_417764704927165_324686363_n.jpg
Прегледи:1
Размер:168.3 КБ
ID:5403819Натиснете снимката за да я уголемите

Име:217892_462005067163266_270102006_n.jpg
Прегледи:1
Размер:161.4 КБ
ID:5403820Натиснете снимката за да я уголемите

Име:538651_462003647163408_729123667_n.jpg
Прегледи:1
Размер:187.7 КБ
ID:5403821Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09788.jpg
Прегледи:1
Размер:184.2 КБ
ID:5403822Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09796.jpg
Прегледи:1
Размер:158.7 КБ
ID:5403823Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09797.jpg
Прегледи:1
Размер:181.8 КБ
ID:5403825Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09798.jpg
Прегледи:1
Размер:195.0 КБ
ID:5403826Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09837.jpg
Прегледи:1
Размер:171.1 КБ
ID:5403827Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09853.jpg
Прегледи:1
Размер:97.7 КБ
ID:5403828Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09854.jpg
Прегледи:1
Размер:168.0 КБ
ID:5403829Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09855.jpg
Прегледи:1
Размер:161.0 КБ
ID:5403830Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09865.jpg
Прегледи:1
Размер:247.2 КБ
ID:5403831Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09868.jpg
Прегледи:1
Размер:191.6 КБ
ID:5403832Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09869.jpg
Прегледи:1
Размер:229.2 КБ
ID:5403833Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09870.jpg
Прегледи:1
Размер:220.2 КБ
ID:5403834Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09873.jpg
Прегледи:1
Размер:282.4 КБ
ID:5403835Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09874.jpg
Прегледи:1
Размер:289.7 КБ
ID:5403836Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09882.jpg
Прегледи:1
Размер:256.7 КБ
ID:5403837Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09887.jpg
Прегледи:1
Размер:237.6 КБ
ID:5403838Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09888.jpg
Прегледи:1
Размер:248.4 КБ
ID:5403839Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09889.jpg
Прегледи:1
Размер:251.8 КБ
ID:5403840Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09898.jpg
Прегледи:1
Размер:160.1 КБ
ID:5403841Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09899.jpg
Прегледи:1
Размер:246.3 КБ
ID:5403842Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09949.jpg
Прегледи:1
Размер:96.6 КБ
ID:5403843Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC09950.jpg
Прегледи:1
Размер:315.5 КБ
ID:5403844

              Както бях писал по-нагоре не ни достигна мъничко адреналина,но от снимките се вижда ,че го компенсирахме с природа.
              Ами това е за тази година,догодина пак!
              Чавдар Владимиров
              0887/912075
              Ленд Ровър Диско 1
              Самуад в проект

              Коментар


              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                Чаро,като гледам на снимка №9 как са те натиснали ми става ясно защо набиваш сладко от горски плодове на 14 и 15 снимка.

                Коментар


                • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                  От мен и колегите от нашата група които не пишат тук искам да поздравя организаторите на тазгодишното състезание.Благодаря ви най-вече на Десо и Митко за положените усилия още веднъж доказахте пред мен и всички нас,че хубаво състезание се прави и без лъскави хотели и без стотици участници.Благодарим за това,че нямаше въпрос който да беше зададен и на който да не беше отговорено дори и тъп да е той.За това че за каквото и да помолихме ни беше услужено митко ни изчака и заведе до последната контрола.Показахте какво е безпристрстно съдийство.Това са дребни работи почти незабележими но и също така ДОСТА НЕПОСТИЖИМИ ЗА ДРУГИТЕ ОРГАНИЗАТОРИ НА СЪСТЕЗАНИЯ.
                  Към колегите:
                  А спрете се вече стига заради подобни мрънканици никой сериозен човек не иска да прави състезание но за сметка на това всяка събота у некое село има надпревара. Нали сме затова приятели понякога на бързите им е добре понякога на подготвените то и в гората е така на едно място едни минават на други други но накрая на скарата сме равни.
                  На недоволните:
                  Горе било тесно само за самурай долу било WRC шампионат какви ли глупости не чух и на терена.
                  И аз да се оплача много топло беше нямаше басейн на старта реката плитка на кетеринга не даваха кафе с мляко и ред бул. Са тва сериозно ли ви звучи?
                  А тези с палаткаките как спахте на 40 градуса жега не ми е ясно но в крайна сметка не е и моя работа просто на организаторите може би не им е хрумнало какви прищевки може да имат състезателите.
                  С нас доста жени имаше пък толкова мрънкане не чух явно тук жените са повече.
                  За тези които ще почнете да ме храните да знеаете че ама хич не ми дреме.
                  Останалите разберете ние сме се събрали за забавление ние сме любители на офроуда не работим състезатели караме каде ни кажат с цел забавление това е любителско частно състезание не отговаря ни на изисквания ни на критерий тая година е право другата година ще е криво пак ще има недоволни не го правете на проблем не упреквайте организаторите ще натрупат опит ще стане работата но ако до тогава нещата винаги се карат на скандал както е сега накрая на по тези състезания всеки ще гледа у земята нали сме хора нали за щастето живеем в крайна сметка когато се съберем на една маса да седнем а не на различни посоки да тръгваме и никой с никой да не говори.
                  Постарали се бяха момчетата. След казармата се помнят само хубавите моменти и тук така ще стане след година пак ще бъдем заедно.
                  Погледнете шампионата там са само схеми и само прецакваници къде контолата се скрила в храстите къде навигатора претичал през участака с гпс-а в ръка и това не е работа.
                  Айде със здраве и не се косете.
                  Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                  Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                  Sofrace Offroad Team

                  Коментар


                  • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                    Първоначално публикуван от KRISTO-SVISHTOV Преглед на мнение
                    Чаро,като гледам на снимка №9 как са те натиснали ми става ясно защо набиваш сладко от горски плодове на 14 и 15 снимка.
                    Голям зор,ей!Жената не си поплюва,нали е маке,пък и си тежи на мястото!Като я взех беше 56кг.,пък сега......Ама аз съм виновен-мнооого храня,малко......
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                      Чаро, туй на предпоследната снимка, прототипа ша ли го изкачи? Сладкото помага да увеличиш "малкото" , а ма то и друго трябва
                      Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                      0888 20 93 63

                      Коментар


                      • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                        Не знам колко пъти си участвал в Тетевен за да казваш,че ни е необходима помощ.Написах Ви горното,защото няколко човека сте толкова нападателни и жлъчни,че не Ви отива точно от колегиална точка.Нямаше да се стига до тук ако просто по същия начин "право куме в очи",както в темата на Нова Черна така и тук да изкажете своите мнения и това което не Ви е харесало(визирайки добрия тон).Критика търпим и както казах вече няма безгрешни,както и при много други и при нас има проблеми,но ще се постараем да ги оправим и всичко да е ок,но това не Ви дава право да нападате и да определяте професионализма на хората.Точно вашата помощ едва ли ни е необходима,имаме достатъчно приятели професионалисти,ако се стигне до там да ни помага някой.Антон нека да си прави вашите трасета за нашите има кой да се погрижи!Предполагам не сте дошли в Тетевен за да си ги мерите с останалите,а за кеф.Съжалявам че не сме успели да Ви удовлетворим,но всеки получава оргазъм от различни пози,фетиши,играчки и др.,същото е и в различния тип състезания.Аз смятам,че ако човек е професионалист той може да кара на всякакъв терен, умее да побеждава, умее и да губи,но никога няма да срещнеш професионалист,който да мрънка.От 48 екипажа се намериха 4-ма които да ни обеснят какви непрофесионалисти са организаторите и вместо да карат се занимават с това кой,какво казал. Мисля,че е малко детинско и доста обидно да ни предлагаш услуги за които не сме те молили!
                        Пожелавам Ви все така добри състезания да правите в Сливен,Нова Черна и т.н. и също така Ви пожелавам да сте малко по добри и толерантни!
                        "Нищо не е по-смело от глупостта."

                        Коментар


                        • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                          Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                          ... Погледнете шампионата там са само схеми и само прецакваници къде контолата се скрила в храстите къде навигатора претичал през участака с гпс-а в ръка и това не е работа. ...
                          Тук нещо си се объркал. В шампионата форматът и скоростите вече станаха такива, че някои навигатори не успяват достатъчно бързо да четат роудбука, камо ли да могат да тичат с ГПС-а ...
                          Ние не сме неутрални!

                          Коментар


                          • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                            Съжалявам,но аз не съм организатора,това е стар негов профил.Аз съм абсолютен лаик в областта,говоря само и единствено от човешка гледна точка.Никой от организаторите не се оплаква.Те са направили това което са решили и което са имали възможност.
                            "Нищо не е по-смело от глупостта."

                            Коментар


                            • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                              Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                              Тук нещо си се объркал. В шампионата форматът и скоростите вече станаха такива, че някои навигатори не успяват достатъчно бързо да четат роудбука, камо ли да могат да тичат с ГПС-а ...
                              Нека не размиваме темата на хората с нашите глупости.Знаеш какво имам предвид дори когато давам не точно конкретен пример. Поздрави
                              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                              Sofrace Offroad Team

                              Коментар


                              • От: Тетевен 2012 - 25-26 август

                                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                                долу било WRC шампионат какви ли глупости не чух и на терена.
                                Май ти в момента пишеш глупости.
                                Щом си бил там и си гледал-кажи-не приличаше ли отсечката "долу" на част от камениста отсечка на WRC шампионата? Един-два каменисти участъка от по 20-30 метра, и една локва която се минава от лека кола... В това трасе няма нищо от офроуда. Освен, ако за офроуд не се смята такова състезание в което се състезават джипове вместо коли.

                                Ако искаш можеш спокойно да ме мислиш за жена, на мен ми е през онази работа...
                                Има ли желание-има и начин!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X