Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

    Със специални благодарности към Пешо и Симо за шоуто, което ни подариха-видеото от мен!
    Има още една изненада за тях, но....нека стане и ще я видите тук!


    ...и продължението!


    П.С. Имам доста наснимано видео от цялото състезание, ама трябва врееееме за обработка!
    0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

    Коментар


    • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

      Ето малко снимки и от мен http://lllaaaccchhhooo.snimka.bg/aut...x4-2010.535557

      Коментар


      • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

        Браво Танче

        Коментар


        • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

          това с изненадата леко ми звучи като заплаха.....

          Коментар


          • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

            Поздрави на всички участници.Всичко беше много добро,не липсваше и купон.Искам специално да поздравя групата от Троян с песента на Алисия-Палиш ме.Малко видео и от мен на Велико-Търновската група с участието на Бай Крум-Номер 11.
            http://www.youtube.com/watch?v=q11-yNsW1Y0

            Коментар


            • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

              наско стягаи тоьотата и на самоков искам да ги накажеш аз сигорно тази година няма да участвам но ще доида да те гледам

              Коментар


              • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                Благодарим за поздрава, но нашетото момче е в ПИРОГОВ и събираме средства за операция.Благодарим ви и за помоща за гасенето ,защото можеше и да е по–лошо.

                Коментар


                • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                  Перфектно състезание и перфектна обстановка.
                  Специални благодарности към Митко и компания от тетевен за Спонсорството с гуми и всяка друга помощ.
                  За мен лично всичко си беше супер.Това беше първото състезание в което участвам в което нямаше караници за дреболий във вид на "Не съм бутнал колче" и др.
                  И аз съм на мнението че трябва да се набляга повече на сигорноста.
                  По въпрос за навигаторите моя беше един от малкото който направиха опасни неща повреме на участието като на два пъти си показа крака с цел да спре джипа от обръщане.
                  Но според мен това си е до колтура на даден човек и по-скоро до опит.
                  Всеки човек се учи!Но все пак перфектно състезание евалата и само така.Догодина мисля че ще е още по-яко.
                  По въпрос ТРАЯЛ ли е било.
                  Всички видяхме траял майсторите кои са!
                  Който иска истински траял стил ИСПАНИЯ и др да го направи и да кара.
                  Не че сам против но за момента в такова състезание биха участвали 3,4 джипа дори може и да са много.Е карайте!
                  Ние ще караме на подобни.Не всеки може да вкара .........$ в кола
                  Щяло да има спонсори!Каде са?Защо досега ги няма при хора който са показали че могат нещо дори със стотинки.Защо жоро суходолски няма спонсор.Защото неможе да си позволи гуми или окачване за ......$?
                  Състезанията били такива и онакива.
                  Моето мнение е че за нашето финансово състояние такива са колите такова е състезанието!
                  https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                  Коментар


                  • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                    Първоначално публикуван от "Teteven 4X4" Преглед на мнение
                    Със специални благодарности към Пешо и Симо за шоуто, което ни подариха-видеото от мен!
                    Има още една изненада за тях, но....нека стане и ще я видите тук!


                    ...и продължението!


                    П.С. Имам доста наснимано видео от цялото състезание, ама трябва врееееме за обработка!
                    Ако трябва да стане Форда проходимка , най напред му трябва СМОЛЯНСКА РЕГИСТРАЦИЯ иначе Жоро постоянно ще е без съединител на УАЗА.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                      Уникално състезание......
                      Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 039.jpg
Прегледи:1
Размер:190.6 КБ
ID:5210157Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 023.jpg
Прегледи:1
Размер:216.6 КБ
ID:5210144Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 036.jpg
Прегледи:1
Размер:139.6 КБ
ID:5210145Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 033.jpg
Прегледи:1
Размер:193.1 КБ
ID:5210146Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 016.jpg
Прегледи:1
Размер:234.7 КБ
ID:5210147Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 007.jpg
Прегледи:1
Размер:244.7 КБ
ID:5210148Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 029.jpg
Прегледи:1
Размер:240.0 КБ
ID:5210149Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 008.jpg
Прегледи:1
Размер:244.7 КБ
ID:5210150Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 013.jpg
Прегледи:1
Размер:256.9 КБ
ID:5210151Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 035.jpg
Прегледи:1
Размер:134.4 КБ
ID:5210152Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 038.jpg
Прегледи:1
Размер:269.7 КБ
ID:5210153Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 024.jpg
Прегледи:1
Размер:210.6 КБ
ID:5210154Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 040.jpg
Прегледи:1
Размер:205.5 КБ
ID:5210155Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 041.jpg
Прегледи:1
Размер:242.0 КБ
ID:5210156Натиснете снимката за да я уголемите

Име:01 019.jpg
Прегледи:1
Размер:243.9 КБ
ID:5210143
                      LJ73, 2L-T, BFG-MT 32-11.5-15, Superwinch OX-24V,фланци 30 мм, ЕТ-10,Окачване без произход.
                      E23,E36,E46,E39,E61.

                      Коментар


                      • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                        Гледам снимките, и си ръбам ноктите от яд че не останах втория ден да карам.Получих повреда в задното окачване но не беше фатална.Сега не мога да си намеря място.Кой знае кога ще се проведе така добре организирано състезание? Още веднъж поздравявам организаторите и всички участници.Да не забравяме , че и публиката беше супер.
                        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
                        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

                        Коментар


                        • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                          Поздравления за организаторите и спонсорите на това прекрасно състезание, поздрави и на всички участници. Лично на мен , като част от публиката по ми допада точно този вид състезание , а не с изграждане на зони с различни степени на сложност. Така има възможност да се проследи участието на всеки един състезател почти по цялото трасе. Няма нищо по-добро от използване на естествения вид на терена за създаване на препятствия, отколкото изграждане на изкуствени, които след преминаване на първите няколко участника се разбиват и променят. Относно сложността на трасето- да вярно е, че не бе от най-сложните/особено първия ден/ , но кому е нужно да се изграждат непреодолими препятствия, за които е видно,че няма как да бъдат преминати от нито един участник и за чието преминаване задължително трябва да се използва асистираща техника. Да не забравяме ,че все пак това е любителско състезание и по този начин организирано и проведено се дава възможност на участници с различна степен подготвеност на автомобилите да вземат участие, без обаче да се пренебрегва основния елемент СИГУРНОСТ. Затова може би клетката трябва да стане задължителен елемент.
                          И да се радваме, че все още се намират ентусиасти, които се заемат с организацията и спонсори, които да подсигурят средствата ,за да може всичко това да се случи. Все пак за организаторите това е второ състезание , а всички знаем, че количествените натрупвания водят до качествени изменения, така че всичко с времето си.
                          Мнението си е лично мое и с него не ангажирам никой.

                          Коментар


                          • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                            Относно висенето на навигатора върху джипа, искам да кажа следното:

                            Аз лично съм Против, НО ако няма как, го приемам. Ако организаторите го забранят, то те не трябва да правят препятствия където това е необходимо. В случая на това състезание, при дългия страничен наклон, няма как да се задържи тежък джип, които се стреми да се движи с равномерна скорост, като навигатора припка с въже около него.
                            BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                            Коментар


                            • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                              Благодарим за отзивочивостта на всички! Парите, необходими за лечението на нашия колега са събрани, надяваме се да покрием всички разходи със събраната сума, ако има нещо друго, непредвидено, ще се обърнем пак към вас! Още веднъж искрени благодарности към всички, които се отзоваха!

                              Коментар


                              • От: Любителски траял "Тетевен 4х4 2010" - 18-19 септември - Регламент

                                Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
                                Гледам снимките, и си ръбам ноктите от яд че не останах втория ден да карам.Получих повреда в задното окачване но не беше фатална.Сега не мога да си намеря място.Кой знае кога ще се проведе така добре организирано състезание? Още веднъж поздравявам организаторите и всички участници.Да не забравяме , че и публиката беше супер.
                                Много съжаляваме, че ни лишихте от удоволствието да ви се радваме на карането и през втория ден. Не знаехме, че имате технически проблем. Ако бяхте потърсили някой от организаторите или от домакините, щяхме да помогнем...!

                                П.С. Пишете ми на ЛС по какъв начин да ви доставим обещаната награда + в добавка дискове със заснетото от мен видео от състезанието.
                                Поздрави!
                                0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X