Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

    Организаторите Благодарят на всички които ни помогнаха това състезание да се случи:
    -за подкрепата и одобрението на БФАС в лицето на Иван Маринов
    -на Злати Златев и за ангажимента му да се грижи за времеизмерването
    - на Giorgio за ценните съвети и безпристрастното съдийство
    - На Кмета на Община Приморско и Всички които ни повярваха,че можем да се справим с такова мероприятие
    - на спонсора VROMOS.COM с пожелание да бъде още по-щедър
    - на всички наши приятели които ни подкрепиха и помагаха кой с каквото може
    - на всички които тайно се надяваха да се провалим, затова,че с това още повече ни амбицираха да работим
    Надяваме да изказваме същите благодарности и към средата на Септември, след евентуалното успешно провеждане на Националния Оф Роуд Събор, когато ви очакват нови изненади

    Коментар


    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

      Страхотна изява .
      Много ми хареса и трасето и организацията . Желая успех на организаторите и дано състезанието стане традиционно , щото имам желание и аз да се пробвам другия път .
      Мисля ,че лебедката трябва да е задължителна в обурудването .

      Коментар


      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

        Тия с самурая ме накефиха много.От кьде ги мькнат тия дьски.Големи фенове.
        ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

        Коментар


        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

          Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
          Дайте още изсказвания, снимки и клипове. Доволнили сте, или ...
          Нисана амфибия....страшен.Абе нисана е най здравата кола(питай Пламен)
          ПРАВЕТЕ СИ КЕФА БЕ ХОРА!!!!!!!!!

          Коментар


          • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

            Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
            Организаторите Благодарят на всички които ни помогнаха това състезание да се случи:
            -за подкрепата и одобрението на БФАС в лицето на Иван Маринов
            -на Злати Златев и за ангажимента му да се грижи за времеизмерването
            - на Giorgio за ценните съвети и безпристрастното съдийство
            - На Кмета на Община Приморско и Всички които ни повярваха,че можем да се справим с такова мероприятие
            - на спонсора VROMOS.COM с пожелание да бъде още по-щедър
            - на всички наши приятели които ни подкрепиха и помагаха кой с каквото може
            - на всички които тайно се надяваха да се провалим, затова,че с това още повече ни амбицираха да работим
            Надяваме да изказваме същите благодарности и към средата на Септември, след евентуалното успешно провеждане на Националния Оф Роуд Събор, когато ви очакват нови изненади
            Не забравяйте че най голям принос това състезание да се случи е на всички сьстезатели взели участие.Защото състезание се прави със състезатели.Очакваме датата за следващото
            [url]www.4x4varna.com[/url]

            Коментар


            • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

              Първоначално публикуван от Йосиф-Варна Преглед на мнение
              Не забравяйте че най голям принос това състезание да се случи е на всички сьстезатели взели участие.Защото състезание се прави със състезатели.Очакваме датата за следващото
              Разбира се едно състезание се прави за състезателите и публиката.Сигурна съм,че lilia-prim ,съвсем несъзнателно е допуснал тази грешка да не спомене в своите Благодарности Състезателите и техния наистина голям принос за провелото се състезание.От името на Организаторите ще си позволя да поправя тази малка нередност:Благодаря на всички състезатели,които се впуснаха в това приключение/за мен то беше такова/,надявам се всички да са останали с приятни емоций и ВИ очакваме на другото меропроятие с още по- подготвени автомобили.
              Радвам се,че успях да се запозная с някои от участниците във Форума на живо,а не само да си общуваме виртуално.

              Коментар


              • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                ще се опитам да кача малко снимки,но не знам далище успея
                Прикачени файлове

                Коментар


                • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                  снимчици от състезанието
                  Прикачени файлове

                  Коментар


                  • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                    снимkи от състезанието [/QUOTE]
                    Прикачени файлове

                    Коментар


                    • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                      Първоначално публикуван от valkov.val Преглед на мнение
                      ние също сме много доволни че финиширахме. нисана е голяма сила
                      имам малко снимки тук на тази "сила".
                      Прикачени файлове

                      Коментар


                      • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                        Първоначално публикуван от lilia_prim Преглед на мнение
                        имам малко снимки тук на тази "сила".
                        септември обещавам да дам по добро време.

                        Коментар


                        • До: ПРИМОРСКО 4х4 двудневно състезание 21-22.03.09г.

                          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
                          От името на екипажа на "Синята Тойота" с номер 22 искам да благодаря на организаторите за състезанието. Пак бих участвал. Съжалявам единствено че след като удавихме колата в локвата първия ден и запалихме отново, не бях допуснат да продължа. Мисля че джипа имаше потенциал да доста по добро представяне
                          Искам да Благодаря и за нещо, което зрителите не видяха: Непосредствено преди състезанието стъпих върху дъска с пирон, който прободе левия ми крак, организаторите незабавно ме закараха до поликлиниката ме върнаха!
                          Вие момчета бяхте много всеотдайни и помогнахте на няколко от състезателите,които се поудавиха малко:/много валеше/,това се казва спортсментско поведение и искам да Ви благодаря,за това ,че дори не се поколебахте да се впусните в помощ на" приятел".За другия път ще помислим за една награда и за такова изпълнение като вашето.

                          Коментар

                          Активност за темата

                          Свий

                          В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                          Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                          Зареждам...
                          X