Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

    Благодаря,наистина съм от скоро в форума.Аз също се надявам да влезе поне една от моите снимки в календара.Запален фен съм от offroad и гледам да не пропускам състезание.

    Коментар


    • Лейдиз парти

      Лейдиз парти:





























      Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

      www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

      Коментар


      • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

        Първоначално публикуван от eti Преглед на мнение
        А организатора няма ли да драсне два реда относно състезанието
        Понеже не искам да оставате с грешно впечатление ще ви нахвърлям някои мисли :
        - никога не съм искал да изляза на печалба от едно такова начинание- за трети път го направих просто за да се случи. Който ме познава, знае, че не съм опрял до парите които щях да взема от участниците .
        -Мисля, че мога да си позволя ( особено в края на един добър туристически сезон) да вложа малко пари в организирането на едно такова събитие. И когато ме обвинят в комерсиализъм , най-малкото ми става обидно .Не в това е въпроса а в смешните изказвания , че не било написано и т.н. Ами отворете някоя от темите с предишните ни състезания и вижте дали има подробно описано каква ще е таксата -и пак се е плащало, без коментар.
        - не смятам да слизам на нивото на новоизлюпени форумни герои и да коментирам всяко мнение . Когато пишете да ми се забрани да организирам състезания си задавам въпроса :а вие колко състезания организирахте , че ми давате наклон на ...я? Мисля,че кризата е преминала с голямата метла и през офроуд обществото което се видя и на събора. и вместо да се подкрепяме кой с каквото може правим всичко за да се демотивираме и разединим. Благодаря на всички колеги които помогнаха да се отцепи, осигури и донагласи трасето. Благодаря и на "компетентната " публика, която даваше акъли кое как се прави и т.н. Обещавам да не се занимавам с организирането на подобни прояви на които има вероятност да се появят тесни специалисти, които да ми дават акъл , а да не искат да си платят таксата. В едно съм убеден на 99% , че и още 10 екипажа да се бяха престрашили да карат, на първите две места щяха да са за същите екипажи . Просто такова беше нивото. С това мисля да заключим темата . Ако съм жив и здрав ще се видим на някое друго състезание или на следващия събор, който със сигурност няма да е на Приморско

        Коментар


        • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

          Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
          Понеже не искам да оставате с грешно впечатление ще ви нахвърлям някои мисли :
          - никога не съм искал да изляза на печалба от едно такова начинание- за трети път го направих просто за да се случи. Който ме познава, знае, че не съм опрял до парите които щях да взема от участниците .
          -Мисля, че мога да си позволя ( особено в края на един добър туристически сезон) да вложа малко пари в организирането на едно такова събитие. И когато ме обвинят в комерсиализъм , най-малкото ми става обидно .Не в това е въпроса а в смешните изказвания , че не било написано и т.н. Ами отворете някоя от темите с предишните ни състезания и вижте дали има подробно описано каква ще е таксата -и пак се е плащало, без коментар.
          - не смятам да слизам на нивото на новоизлюпени форумни герои и да коментирам всяко мнение . Когато пишете да ми се забрани да организирам състезания си задавам въпроса :а вие колко състезания организирахте , че ми давате наклон на ...я? Мисля,че кризата е преминала с голямата метла и през офроуд обществото което се видя и на събора. и вместо да се подкрепяме кой с каквото може правим всичко за да се демотивираме и разединим. Благодаря на всички колеги които помогнаха да се отцепи, осигури и донагласи трасето. Благодаря и на "компетентната " публика, която даваше акъли кое как се прави и т.н. Обещавам да не се занимавам с организирането на подобни прояви на които има вероятност да се появят тесни специалисти, които да ми дават акъл , а да не искат да си платят таксата. В едно съм убеден на 99% , че и още 10 екипажа да се бяха престрашили да карат, на първите две места щяха да са за същите екипажи . Просто такова беше нивото. С това мисля да заключим темата . Ако съм жив и здрав ще се видим на някое друго състезание или на следващия събор, който със сигурност няма да е на Приморско
          Ясно ми е колко главоболежки си си създал с организирането на състезанието и е ясно, че целта ти е била всички да се забавляват, но сега ще те попитам, защо не съобщи за тези 50 лв., както имаше съобщение, че ако не се съберат достатъчно пари, който иска ще дари по 5 лв. Добре в предишни години го е имало, но все пак не е ли редно да го съобщиш и сега, нищо не ти е коствало, освен това, замисли се кой би чел стари теми за състезанието? Не го задавам този въпрос с цел да се заяждам или да те дразня!
          Лопата - друг солдата!!!

          Коментар


          • От: Лейдиз парти

            Първоначално публикуван от Calico Преглед на мнение
            Лейдиз парти:
            Аааааааааааааа,ша ма прощаваш,ама само с това ли мислиш да се отървеш.Като ти следя номерата на снимките имаш поне 480 на брой,а ни залъгваш с някакви си 26 от това парти и 8 от среднощното.Хайде,хайде-развържи картата с изненадите.
            И ги метни по добре тук- http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=151300
            Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
            Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
            0885 660 613

            Коментар


            • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

              Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
              . В едно съм убеден на 99% , че и още 10 екипажа да се бяха престрашили да карат, на първите две места щяха да са за същите екипажи . Просто такова беше нивото. С това мисля да заключим темата . Ако съм жив и здрав ще се видим на някое друго състезание или на следващия събор, който със сигурност няма да е на Приморско
              Лошото е, че даже сам не си вярваш. Но бъди жив и здрав, следващия път си направете трасе зад вашия блок, карайте си и си раздайте награди на същото ниво.
              На сърбела майката му е чесането.
              Борислав Борисов Русе О885 О37815

              Коментар


              • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                Хмм.. не се състезавам и много не разбирам, но и аз се зачудих защо именно калната яма не беше очертана с колчета и ленти така че състезателите да не можеха да преминават с всичката газ стъпвайки с десните колела между коловозите, а с левите извън нея. Може би защото поморийската раладжийка нямаше да има никакъв шанс с тоя клирънс отпред ако и се наложеше да влезе в коловозите. Всеки опит да излезе напред щеше да бъде челен удар на стърчащата и като на лека кола предница. Тази машина още първия път се тресна в брега хем премина вляво от коловозите. Ако беше влязла вътре излизане напред нямаше да има. Ако ще двойно по татуиран да и беше "водача".

                Коментар


                • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                  Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                  - никога не съм искал да изляза на печалба от едно такова начинание- за трети път го направих просто за да се случи. Който ме познава, знае, че не съм опрял до парите които щях да взема от участниците .
                  -Мисля, че мога да си позволя
                  Всички ясно чуха: ''Аз съм изхарчил три хиляди лева и назад не давам!'' както и: ''Ако има някой да даде хиляда лева състезание ще има.''
                  Явно много беше опрял до моите петдесет лева но нещо не те върза.
                  След като си организирал много състезания не си ли забелязал че на повечето такива има полиция, пожарна, лекарски екип, асистираща машина...
                  Кое от гореизброените имаше при теб?
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                    Първоначално публикуван от angel52 Преглед на мнение
                    Хмм.. не се състезавам и много не разбирам, но и аз се зачудих защо именно калната яма не беше очертана с колчета и ленти така че състезателите да не можеха да преминават с всичката газ стъпвайки с десните колела между коловозите, а с левите извън нея. Може би защото поморийската раладжийка нямаше да има никакъв шанс с тоя клирънс отпред ако и се наложеше да влезе в коловозите. Всеки опит да излезе напред щеше да бъде челен удар на стърчащата и като на лека кола предница. Тази машина още първия път се тресна в брега хем премина вляво от коловозите. Ако беше влязла вътре излизане напред нямаше да има. Ако ще двойно по татуиран да и беше "водача".

                    Машината си е супер и много яка,такива препядствия за такъв джип са едното нищо. Що се отнася до външният вид на който и да е било, мисля че не е мястото тук да се коментира. И машината не е поморийска, а е приморийска.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                      Съжалявам за грешката. Наистина машината беше "приморска", а не "поморийска". Съгласен съм също, че външен вид не трябва да се коментира, но имам чувството, че не си ме разбрал нещо. Не съм коментирал външния вид, а конструкцията и по-конкретно разстоянието и ъгълът от предното колело до водача на лебедката. Ако си бил там вероятно си забелязал, че тази машинка видя зор още на шахматните трапове, а пък в ямата мина с челен удар във брега въпреки че не мина през коловозите, а отстрани. Смело твърдя, че тази машина от този трап няма да излезе напред ако влезе в коловозите, а не да ги заобикаля. Просто защото тя не е правена за траял па макар и аматьорски. На рали сигурно си е много добра, но факта, че такава машина "спечели" траялско състезание говори достатъчно красноречиво за самото състезание.
                      ПС
                      коректно беше тази яма да бъде оградена с колчета и лента, така, че машините да бъдат принуждавани да минат през коловозите или дори да беше поставено условието да се спира в ямата и съдиите да се уверят, че машината е в коловозите, а не тарикатите да ги заобикалят и това да се зачита за преминаване на препятствието. Нито една от трите състезателни машини не преодоля това препятствие по начина по който е логично да бъде. Отделен въпрос, че това не беше направено за да може да участва именно тази "приморска" машина.
                      Последно редактирано от angel52; 11-09-12, 23:55.

                      Коментар


                      • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                        Първоначално публикуван от angel52 Преглед на мнение
                        че не си ме разбрал нещо. Ако си бил там вероятно си забелязал, .
                        Че бях там бях, че скочих у трапа с моята тръскачка скочих, не е толкова страшно препядствието колкото ви изглежда от страни,минах го и напреки
                        ТЛК-120 Николай Колев
                        0898521295

                        Коментар


                        • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                          Ето и моята гледна точка към преминаването по трасето на трите екипажа.































                          proud founder of Anna Veith fan club Bulgaria
                          NISSAN Terrano II R20 2.7 TDi [A1 Rh+]
                          Заедно в борбата срещу злокачествените мозъчни тумори

                          Коментар


                          • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                            Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                            Че бях там бях, че скочих у трапа с моята тръскачка скочих, не е толкова страшно препядствието колкото ви изглежда от страни,минах го и напреки
                            И аз - и напреки и на заден няколко пъти Натиснете снимката за да я уголемите

Име:381170_437615712946446_1644814947_n.jpg
Прегледи:1
Размер:84.5 КБ
ID:5407411Натиснете снимката за да я уголемите

Име:391701_437615689613115_1426128469_n.jpg
Прегледи:1
Размер:81.8 КБ
ID:5407412
                            На сърбела майката му е чесането.
                            Борислав Борисов Русе О885 О37815

                            Коментар


                            • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                              Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                              И аз - и напреки и на заден няколко пъти [ATTACH=CONFIG]491669[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]491670[/ATTACH]
                              Ти си ясен, оранжевата...патрул я гази ямата нашир и длъж


                              Харесвам хората с претенции. В повечето случаи са ужасно забавни.

                              www.facebook.com/BgOffroadPhotographer

                              Коментар


                              • От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                                Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                                Че бях там бях, че скочих у трапа с моята тръскачка скочих, не е толкова страшно препядствието колкото ви изглежда от страни,минах го и напреки
                                Напряко проблем нямаше да има никой. Бреговете бяха полегати. Единствено брега по посока на състезанието бе почти вертикален. За този начин на преминаване говоря и в този случай от машините които ми се мернаха предполагам само Патрула на Борко от Русе "нямаше да има проблеми".

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X