Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ПРИМОРСКО 4х4 2012

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

    Не знам колко им е струвало като пари, но дори и ленти за 3 лв. не бяха купили, а колче нямаше нито едно
    Samurai Gemax

    Коментар


    • #77
      От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

      Нямаше състезание !!!
      Samurai Gemax

      Коментар


      • #78
        От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Ще каже ли някой най накрая какво стана днес , защото дочух , че състезанието е било бойкотирано от колегите и не се е провело ?
        че то нямаше какво да се ,,бойко тира'' случайно чухме че ще има нещо на плажа- при условие че наблюдавахме как пълнят слонските стъпки с вода и бегом да се запишем с Младен..... някой си подвикна ами таксата и ние колко, след минута отговор 50 лв. и такаааа то безплатен обяд няма ама първо четеш менюто после поръчваш според джоба и плащаш.

        Коментар


        • #79
          От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

          Първоначално публикуван от бай Матьо Преглед на мнение
          Кофти,че Борко не е можал да покаже какво може Василии....
          Абе показа малко от възможностите му ... Искам тук да му благодаря,че поне малко отсрами положението и направи малко шоу за хората дошли да гледат!Качвам клиповете тук,че в другите теми за "събора" няма да пиша повече,ако някой реши че не им е тук мястото да ги премести:

          YAMAHA RAPTOR 700R

          Коментар


          • #80
            От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

            Е все пак се е окалял и е направил шоу.Браво Борко значи и без лопата можеш да караш внимателно.

            Коментар


            • #81
              От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

              Първоначално публикуван от Петков(Sidekick) Преглед на мнение
              Абе показа малко от възможностите му ... Искам тук да му благодаря,че поне малко отсрами положението и направи малко шоу за хората дошли да гледат!Качвам клиповете тук,че в другите теми за "събора" няма да пиша повече,ако някой реши че не им е тук мястото да ги премести:

              Гадно копеле напрай си кефа нали, що не каза да останем още два с децата и ний да се порадва ме

              Коментар


              • #82
                От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                Нека се ''изходя'' и аз по темата, понеже се спомена и моето име. Да не останат хората с впечатление, че съм за 50 лева. След като съм изхарчил над 500 да си довлека задника и машината до Приморско дали съм за въпросните 50 лева? Ако имаше ясен и точен регламент преди състезанието съм съгласен. По време на записването всички питахме има ли такса. Казаха- Няма. Взехме номера, облепихме джиповете и като дойде време за старта обявиха- ''Такса 50 лева'' Въпросния организатор каза : ''Аз съм пръснал три хиляди лева и назад не давам!'' и още '' Ако се намери някой да даде 1000 лева състезание ще има!'' Освен това ме питаха поне четирима човека да ми платят таксата да карам, но аз отказах. След като мина въпросния цирк наречен ''ТРАЯЛ'' тогава направих въпросната демонстрация, за да не разочароваме хората, дошли да гледат.
                На сърбела майката му е чесането.
                Борислав Борисов Русе О885 О37815

                Коментар


                • #83
                  От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                  Нека се ''изходя'' и аз по темата, понеже се спомена и моето име. Да не останат хората с впечатление, че съм за 50 лева. След като съм изхарчил над 500 да си довлека задника и машината до Приморско дали съм за въпросните 50 лева? Ако имаше ясен и точен регламент преди състезанието съм съгласен. По време на записването всички питахме има ли такса. Казаха- Няма. Взехме номера, облепихме джиповете и като дойде време за старта обявиха- ''Такса 50 лева'' Въпросния организатор каза : ''Аз съм пръснал три хиляди лева и назад не давам!'' и още '' Ако се намери някой да даде 1000 лева състезание ще има!'' Освен това ме питаха поне четирима човека да ми платят таксата да карам, но аз отказах. След като мина въпросния цирк наречен ''ТРАЯЛ'' тогава направих въпросната демонстрация, за да не разочароваме хората, дошли да гледат.
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • #84
                    От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                    Как за палатка беше взето решение каква ще е таксата, за траяла не. Трябваше да бъде опоменато, макар че за пет м. каране един педестак си е прекалено много.
                    ТЛК-120 Николай Колев
                    0898521295

                    Коментар


                    • #85
                      От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                      Демонстрацията всъщност бе много яко избухване на подготвените коли с техните непреодолимо малоумни Екипажи.
                      Гледах и се равах от все сърце. Към 22:00 беше старта и за секунди се изсипа целия събор на полигончето.
                      Каня ви догодина на Варна и да сме живи и здрави!
                      ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                      Коментар


                      • #86
                        От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                        Първоначално публикуван от Николай Колев-Krasio 46 Преглед на мнение
                        Как за палатка беше взето решение каква ще е таксата, за траяла не. Трябваше да бъде опоменато, макар че за пет м. каране един педестак си е прекалено много.
                        Къде видя пет минути? Аз го минах цялото за четири минути на задна скорост- хората видяха.
                        На сърбела майката му е чесането.
                        Борислав Борисов Русе О885 О37815

                        Коментар


                        • #87
                          От: ТРАЯЛ - има ли почва в БЪлгария

                          Значи , нищо не съм изтървал като си тръгнах след състезанието с дамите към обяд Инък дамите направиха интересно каране адмирации за тях .
                          Теч?! Какъв теч? Това под колата е просто потта на всички коне под капака!

                          Коментар


                          • #88
                            От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                            Първоначално публикуван от СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) Преглед на мнение
                            Отварям нова тема за състезанието,което ще се проведе по време на Събора 6-9 Септември.
                            Поради проблеми с преминаването на автомобили през резервата ( Ропотамо) отпада карането по роудбук. Остава само траяла .
                            С цел да го разнообразим ще има някои нови елементи, които ще дадат възможност за повече шоу за публиката.
                            Освен всички препятствия познати ви от предни години, ще включим и елемента blind trial !!!

                            Май можете да я затворите,както сте я отворили /темата/.
                            Състезание нямаше.
                            Май нещо съм се объркал.Сигурно е имало,защото имаше и награждаване.
                            Това според мен беше върха на сладоледа-т.е. подигравка с всички останали.

                            Коментар


                            • #89
                              От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                              На хора като СТОЯН ВАСИЛЕВ( lilia_prim) трябва да се забрани да организират състезания. Такова арогантно отношение не се толерира в нашите среди.
                              На сърбела майката му е чесането.
                              Борислав Борисов Русе О885 О37815

                              Коментар


                              • #90
                                От: ПРИМОРСКО 4х4 2012

                                Тъжно ,
                                а уж сме от един отбор всички.
                                Ако не свършва добре, значи не е свършило!
                                0888 315 794
                                LZ1UPI
                                A1 (Rh+)

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X