Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2010 - снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Трявна 2010 - снимки

    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
    Тук опираме до въпроса за разликата между карането на хард разходка и карането на състезание.

    Във втория случай обикновено целта на занятието е не просто да минеш отнякъде, а да минеш за най-кратко време. Бъхтането в някой екстрем може и да доставя удоволствие, че в крайна сметка си успял някак да минеш без използване на лебедка, само че е доста егоистично, защото пре**аваш всички, които идват след тебе, тъй като:
    а) губиш не само своето време, но и тяхното
    б) с продължително ровене за да преминеш без лебедка понякога правиш трудния участък направо невъзможен за преминаване от следващите

    Трудно ми е да се сетя за нещо по-досадно по време на състезание от това да висиш "на опашката" след някой, който геройски рови в продължение на 15 и повече минути, вместо да хвърли една лебедка и да мине през кривото място за не повече от 5. Още повече, че най-често въпросният в крайна сметка все пак стига до лебедката, но след като вече ти е загубил време и е оформил едни красиви хендеци по трасето ...
    Толкова добре си го описал, ама и да го беше спазил(сега да не се впрегнеш)
    "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
    „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

    Коментар


    • До: Трявна 2010 - снимки

      Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
      Толкова добре си го описал, ама и да го беше спазил(сега да не се впрегнеш)
      Ми спазих го. На първата тапа направих само 2-3 опита покрай паджерото на Фиков, видях, че няма да стане на ход и нататък си бях на лебедка. Ама проклетата в един момент обяви предупредителна стачка, и спря да работи ...
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • До: Трявна 2010 - снимки

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Ми спазих го. На първата тапа направих само 2-3 опита покрай паджерото на Фиков, видях, че няма да стане на ход и нататък си бях на лебедка. Ама проклетата в един момент обяви предупредителна стачка, и спря да работи ...
        А представяш ли си и любителският клас да бяха пуснати от там, каквито мнения и желания се "чуха" тук.Йоско и Въшката сигурно още щяха да прибират автомобили от трасето.
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • До: Трявна 2010 - снимки

          Първоначално публикуван от plrussev Преглед на мнение
          А представяш ли си и любителският клас да бяха пуснати от там, каквито мнения и желания се "чуха" тук.Йоско и Въшката сигурно още щяха да прибират автомобили от трасето.
          Определено това би бил, най добрия вариант, ако ставаше въпрос за истинко състезание, така щеше да се разбере, кой наистина е подготвен за подобно мероприатие(състезание), но пък сега стана по-неангажиращо и по-весело!!!
          Пък там, човешкия впряг(от 20 роби), надали щеше да свърши работа, на неподготвени комунисти, за които другаря на състезание е длъжен да т'ъ влаче

          Апел, към някои други:
          Не бъркайте стстезание, със селска разходка, до отсрещното блато
          Eвгени Филчев
          Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

          Коментар


          • До: Трявна 2010 - снимки

            Първоначално публикуван от kocha Преглед на мнение
            Пък там, човешкия впряг(от 20 роби), надали щеше да свърши работа..........
            Ентусиастите дърпащи джип на въже/колан или тикащи подобен, там просто липсваха.Не случайно от този сегмент на трасето няма нито една снимка(изкл. on board камерата на Роската).
            Не беше трудно, но беше гадно(както и по-голямата част от трасето) - ти избери кое предпочиташАко избереш и двете клониш към мазохизъм.
            Йоско направи перфектната зарибявка за много начинаещи с помоща на сезонните прищявки на "женския" месец.Ние ще продължим, с присъщия за местните състезания вид, но в доста по-различен формат.
            Ами сега????
            Последно редактирано от plrussev; 18-03-10, 20:43.
            "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
            „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

            Коментар


            • До: Трявна 2010 - снимки

              Здравейте АЗ съм тук в тази тема да гледам кални снимки и видио от състезанието а не да чета как на някой му е отказала лебетката или предходния джип е без лебетка и с силно агресивни кални гуми и му копат трасето и виж му провалят класирането на мис икривия му ................ и вълната му пречят та не е лошо одговорните лица да се самосъзират и почистят темата от спама и оставят калта и калните снимки п.п. И на някой нешто му пречи положението е едно променете си правилат на участие .
              Последно редактирано от Пламен Ковачев (zaiko1234); 19-03-10, 00:04.
              Луд не се мори,само се поти...и охлажда с бира 0884480846

              Коментар


              • До: Трявна 2010 - снимки

                Първоначално публикуван от Пламен Ковачев (zaiko1234) Преглед на мнение
                Здравейте АЗ съм тук в тази тема да гледам кални снимки и видио от състезанието а не да чета как на някой му е отказала лебетката или предходния джип е без лебетка и с силно агресивни кални гуми и му копат трасето и виж му провалят класирането на мис икривия му ................ и вълната му пречят та не е лошо одговорните лица да се самосъзират и почистят темата от спама и оставят калта и калните снимки п.п. И на някой нешто му пречи положението е едно променете си правилат на участие .
                Темата е за снимки,недей ТИ да спамиш с тоя правопис . Или бирата е дошла много.
                Mitsubishi Delica 4x4 / Renault Clio III

                Коментар


                • До: Трявна 2010 - снимки

                  мн хубаво и интересно е било , снимките са супер
                  Aprilia 125 1991
                  Bashan 200c 2007
                  Suzuki Vitara 1.6 16v 1993
                  Suzuki Grand Vitara 2.5 1998

                  Коментар


                  • До: Трявна 2010 - снимки

                    Някой караха по кал, други по сняг! Видео от борд камерата на Росен и Нели Райчеви.
                    http://vimeo.com/10291107

                    Коментар


                    • До: Трявна 2010 - снимки

                      Първоначално публикуван от МАРТИН МИЛЕВ Преглед на мнение
                      Някой караха по кал, други по сняг! Видео от борд камерата на Росен и Нели Райчеви.
                      http://vimeo.com/10291107
                      Готино каране с готина музика ;-)
                      Suzuki Vitara '98 2.0 TD, ДБ
                      0 8 8 4 1 0 0 5 0 3 Весо

                      Коментар


                      • До: Трявна 2010 - снимки

                        Интересно ми е, от кого са следите пред него?
                        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

                        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

                        Коментар


                        • До: Трявна 2010 - снимки

                          Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                          Интересно ми е, от кого са следите пред него?
                          Или от Дядо Коледа или от Баба Марта
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • До: Трявна 2010 - снимки

                            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                            Интересно ми е, от кого са следите пред него?
                            Следите бяха стари ние бяхме втора кола.Но на първия екстрем изостанахме.

                            Коментар


                            • До: Трявна 2010 - снимки

                              Най-после и аз намерих време /мнооогооо задачки/ да пусна видеото, което направих с любителската си камера уж само за семейния архив, но реших да го споделя с вас, приятели, защото ми се струва, че ще ви бъде интересно.
                              Извинявам се за не най-доброто качество, но признавам, че и на мене на моменти адреналина и студа ми дойдоха вповече

                              За всички приятели, които ме питаха за "дерето"....дано се разпознаете след "калната баня"/шегичка!/
                              Е, отваряйте по една бира/поне/ и приятно гледане!
                              Поздрави - Таня






                              [VBOX7]e842df26[VBOX7]




                              Имаше и още един клип с тегленето на стартовите номера в петък вечер, но нещо ми се губи...
                              0889/ 634 448 - за приятели по всяко време...

                              Коментар


                              • До: Трявна 2010 - снимки

                                БРАВО ТАНЯ,
                                клиповете са безценни особено покрай реката.
                                Поздрави.
                                TOYOTA LJ70 3D Common Rail
                                TOYOTA BJ40 3.5D
                                Венци 0887551059

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X