Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Трявна 2010 - снимки

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    До: Трявна 2010 - снимки

    Малка част от шоуто което бе полято обилно вечерта
    Прикачени файлове

    Коментар


    • #77
      До: Трявна 2010 - снимки

      ето и снимки от нашите представители.Това беше 1-во у4астие но достоино.
      Прикачени файлове

      Коментар


      • #78
        До: Трявна 2010 - снимки

        [QUOTE=valkov.val;1085088]Ето някой наши снимки.





        А Тук митсобишито на Стефан побутва една витарка ОТЗАД.



        Това е моята Витара, ако изкараш още някоя снимка ще съм задължен с някоя друга бира. N61 или РР6655АР ако въобще от кал се различава нещо
        Паджерото ми поогъна задната врата ама безуспешно, калта беше като за прасета
        TG

        Коментар


        • #79
          До: Трявна 2010 - снимки

          Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
          Още малко снимки от трасето първия ден..
          Ееееееее, Браво, супер си ни хванал с градския ми като финишираме заедно.
          Идващия уикенд се надявам да се видим на разходката Разград-Исперих и да се запознаем
          TG

          Коментар


          • #80
            До: Трявна 2010 - снимки

            поздрави за навигатора на Иван Попов и синаму наи младия у-к. Благодарим за съветите от мото клуб "ЯРОСТ" Трявна

            Коментар


            • #81
              До: Трявна 2010 - снимки

              Ето още малко подобрени кадри













              Коментар


              • #82
                До: Трявна 2010 - снимки

                Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                Ние така караме ... -излизаме и без лебедка.С лебедка и баба може. Това че колегите с Мицубишито минаха покрай нас на лебетка и ни подминаха,всички видяха че до горе се качихме без никаква лебедка ...
                Тук опираме до въпроса за разликата между карането на хард разходка и карането на състезание.

                Във втория случай обикновено целта на занятието е не просто да минеш отнякъде, а да минеш за най-кратко време. Бъхтането в някой екстрем може и да доставя удоволствие, че в крайна сметка си успял някак да минеш без използване на лебедка, само че е доста егоистично, защото пре**аваш всички, които идват след тебе, тъй като:
                а) губиш не само своето време, но и тяхното
                б) с продължително ровене за да преминеш без лебедка понякога правиш трудния участък направо невъзможен за преминаване от следващите

                Трудно ми е да се сетя за нещо по-досадно по време на състезание от това да висиш "на опашката" след някой, който геройски рови в продължение на 15 и повече минути, вместо да хвърли една лебедка и да мине през кривото място за не повече от 5. Още повече, че най-често въпросният в крайна сметка все пак стига до лебедката, но след като вече ти е загубил време и е оформил едни красиви хендеци по трасето ...

                П.П. И, между другото, якото ровене е и един от добрите начини да си строшиш колата насред екстрема, та да направиш тапата още по-яка за радост на всички следващи ...
                Ние не сме неутрални!

                Коментар


                • #83
                  До: Трявна 2010 - снимки

                  Kомплименти за хубавите снимки и клипчета! На някои от тях обаче , се вижда че се връзвате за дърветата без колани , което не е особено похвално. А и на много места не мога да разбера , с кой акъл някои стоят отстрани на въжето при теглене.
                  Иначе атмосферата е прекрасна.
                  Your conscience is all you can take to your grave.

                  Коментар


                  • #84
                    До: Трявна 2010 - снимки

                    Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                    Тук опираме до въпроса за разликата между карането на хард разходка и карането на състезание.

                    Във втория случай обикновено целта на занятието е не просто да минеш отнякъде, а да минеш за най-кратко време. Бъхтането в някой екстрем може и да доставя удоволствие, че в крайна сметка си успял някак да минеш без използване на лебедка, само че е доста егоистично, защото пре**аваш всички, които идват след тебе, тъй като:
                    а) губиш не само своето време, но и тяхното
                    б) с продължително ровене за да преминеш без лебедка понякога правиш трудния участък направо невъзможен за преминаване от следващите

                    Трудно ми е да се сетя за нещо по-досадно по време на състезание от това да висиш "на опашката" след някой, който геройски рови в продължение на 15 и повече минути, вместо да хвърли една лебедка и да мине през кривото място за не повече от 5. Още повече, че най-често въпросният в крайна сметка все пак стига до лебедката, но след като вече ти е загубил време и е оформил едни красиви хендеци по трасето ...

                    П.П. И, между другото, якото ровене е и един от добрите начини да си строшиш колата насред екстрема, та да направиш тапата още по-яка за радост на всички следващи ...
                    Мойте уважения колега,но на въпросния участък не ние изкопахме коловозите,а Уаза който рови сигурно 20 мин. и накрая всички с общи усилия го избутахме.Там в коловозите като затънахме след него,излезнахме с помоща на Тойотата зад нас,която ни дръпна и след това минахме от там без проблеми,а друг е въпроса че нямаме и лебедка-за това и карахме в клас любители!
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • #85
                      До: Трявна 2010 - снимки

                      Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                      Мойте уважения колега,но на въпросния участък не ние изкопахме коловозите ...
                      Изобщо не говоря за конкретната ситуация (най-малкото защото не съм я видял) и далеч не става въпрос конкретно за вашето каране.
                      Просто коментирам мнението, което си изказал и то защото, поне по мои наблюдения, това е доста често срещано поведение.
                      И в събота имах възможност да гледам отблизо как пред мен един колега продължаваше да прави опит след опит и да върти бясно гуми, въпреки че джипът му от един момент се движеше най-вече надолу и единственото, което постигаше, беше да удълбава и без това дълбоките коловози и да ми стоварва буци кал по предното стъкло ...
                      Ние не сме неутрални!

                      Коментар


                      • #86
                        До: Трявна 2010 - снимки

                        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
                        Изобщо не говоря за конкретната ситуация (най-малкото защото не съм я видял) и далеч не става въпрос конкретно за вашето каране.
                        Просто коментирам мнението, което си изказал и то защото, поне по мои наблюдения, това е доста често срещано поведение.
                        И в събота имах възможност да гледам отблизо как пред мен един колега продължаваше да прави опит след опит и да върти бясно гуми, въпреки че джипът му от един момент се движеше най-вече надолу и единственото, което постигаше, беше да удълбава и без това дълбоките коловози и да ми стоварва буци кал по предното стъкло ...
                        Съгласен съм теб,явно не съм се изказал както трябва.Лебедка не ползвам поради факта ,че такава нямам,а не защото не съм я ползвал умишлено.
                        0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                        Коментар


                        • #87
                          До: Трявна 2010 - снимки

                          Тука се показаха много снимки на любители и на отворковци а аз ще ви пусна малко от "СУПЕР ПРОФИ" без коментар.................съжалявам но това не може да е без коментар, познайте кой е........

                          ???Това окопаване е достойно за ВЪЗХИЩЕНИЕ. От достоверен източник (автора на кадрите) разбрах, че е трябвало две ромчета десет минути да откопават вратата за да слезе пилота




                          Явно след като са организирали това не леко състезание са имали още сили и са си спретнали собственна заигравка
                          Много ме е яд, че си тръгнах малко преди това
                          Последно редактирано от OSLAR (ЦВЕТАН ПЕТРОВ); 16-03-10, 21:17.
                          Цветан Петров
                          "4Х4 АДВЕНЧЪР" ТРОЯН
                          0888865583

                          Коментар


                          • #88
                            До: Трявна 2010 - снимки

                            Ето малко снимки и от мен:
                            Прикачени файлове
                            0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                            Коментар


                            • #89
                              До: Трявна 2010 - снимки

                              Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                              Съгласен съм теб,явно не съм се изказал както трябва.Лебедка не ползвам поради факта ,че такава нямам,а не защото не съм я ползвал умишлено.
                              Ами, явно е дошло време за закупуване на лебедка, ако имаш намерение да се пускаш по подобни мероприатия!!! И не обяснявай, че така казали организаторите(че нямало нужда), ами гледай прогнозата за времето и мисли
                              Последно редактирано от kocha; 16-03-10, 21:35.
                              Eвгени Филчев
                              Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                              Коментар


                              • #90
                                До: Трявна 2010 - снимки

                                Абе, като чуя Нови Искър и се сещам за една голяма ученическа любов!!!
                                Eвгени Филчев
                                Всичко което не ме убива, ме прави по-силен!

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X