Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #61
    От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

    Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
    Идеята наистина е добра ,но как да си премериш силите с отворените като те сложат в долния клас и някое Самурайче ти образува тапа още на първия екстрем ,после иди наваксвай . И още нещо почти всички от Супер Трофи карат с доста големи гуми и като минат десетина джипа през някой кален екстрем където минаването става един по един ,другите от долния клас с 31-ците могат спокойно да си направят барбекю докато чакат да преминат на лебедка.Или пък друг пример един или няколко от отворените ни спретват една класическа тапа на нас и се налага да ги вадим на лебедка от екстрема за да можем да продължим напред , доста ще ни е трудно ще си премерим силите с повечето от горния клас .

    Интереса наистина е много голям ,но не мисля ,че ще участват над 200 джипа.
    Глей ся, преди две години карар и то без монтирана лебедка, като време имах 4-то най добро въобще и леки нюанси на застигнати и недаващи път коли ни образуваха малки нерви. Нямай грижи за отворковците, то и без тях си има класически тапи. От "горския пикник" например. Трасето трябва да е тАЙНА!!
    ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

    Коментар


    • #62
      От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Глей ся, преди две години карар и то без монтирана лебедка, като време имах 4-то най добро въобще и леки нюанси на застигнати и недаващи път коли ни образуваха малки нерви. Нямай грижи за отворковците, то и без тях си има класически тапи. От "горския пикник" например. Трасето трябва да е тАЙНА!!
      Пламене ,нямам грижи за отворените/ на Русе спокойно можех да карам в клас А2 ,да мина всички екстреми ,както си ги минах в А1 и накрая да се класирам в тройката със спечеленото бонус време ... / ,просто исках да кажа ,че ако ще има класове то нека не е според класирането .
      VEREYA MOTORSPORT TEAM

      Коментар


      • #63
        От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

        Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
        Пламене ,нямам грижи за отворените/ на Русе спокойно можех да карам в клас А2 ,да мина всички екстреми ,както си ги минах в А1 и накрая да се класирам в тройката със спечеленото бонус време ... / ,просто исках да кажа ,че ако ще има класове то нека не е според класирането .
        Бакалов , ако ти е проблем , че нямаш класиране ще ти отстъпя някое мое . Ти ще почерпиш. Аз и без това не знам къде ще участвам . Ако може по конкретно за траяла . Дали ще е отделен от другите с-ия и дали може да се кара с две коли на две различни състезания от един екипаж . Успех.
        0886/706147 Тунинг на Vitara & Grand Vitara

        Коментар


        • #64
          От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
          Бакалов , ако ти е проблем , че нямаш класиране ще ти отстъпя някое мое . Ти ще почерпиш. Аз и без това не знам къде ще участвам . Ако може по конкретно за траяла . Дали ще е отделен от другите с-ия и дали може да се кара с две коли на две различни състезания от един екипаж . Успех.
          Тъй ,тъй гавриш се а ...Не ме бърка в кой клас ще съм ,мисълта ми беше ,че ако има класове то не трябва да са по класирания , а по съвсем други критерии .
          VEREYA MOTORSPORT TEAM

          Коментар


          • #65
            От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
            Стига сте мрънкали бре!Човека ви каза ясно-отворените стартират първи,а ние след тях-по същото трасе.Класирането ще е генерално-ако ни стиска да бием отворените ще имаме шанса да го направим!Идеята е много добра,за да няма мрънкане,че някой запушил трасето и попречил на отворените за добро класиране.Така те ще си бягат напред и никой от нас няма да им се пречка-ще се пречкат сами на себе си!

            Аааа бай Матьо,много грубо бе!Ние с Андро се сработваме цяла година,а ти сега да ми го откраднеш!Знаеш ли колко пари съм вложил в него?Ако ще е така да каня Таргата за навигатор?
            Приятел аз без теб никъде не тръгвам,казал съм и пак ще го повторя ако кажеш и на луната ще карам с теб.УДОВОЛСТВИЕТО и АДРЕНАЛИНА няма класиране само опит и престиж

            Коментар


            • #66
              От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

              Йоскооооо, тука едни "Радини вълнения" са обзели людете(бъдещи участници), едни страховити имена на ИЗВЕСТНИ състезатели се споменават, едни призови места се разпределят, та да те питам и аз: Тенев може ли да врътне една обиколка с мотора за загрявка, като си завършим етапа(нашия клас е ясен), може ли да стартираме трасето на трофито и като изпреварим всички, ако има време да минем и трасето на траяла
              Успех в организацията, малко проблеми и много забавление!
              "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
              „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

              Коментар


              • #67
                От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                ................ Ако може по конкретно за траяла . Дали ще е отделен от другите с-ия и дали може да се кара с две коли на две различни състезания от един екипаж . Успех.
                Ванка, няма да можеш да караш на две състезания – ще вървят едновременно всички в първия ден .
                Трофи и Рали в гората, Траял на ливадата .
                За втория ден ако имаш две коли може и да успееш . Подробно за траяла ще има другата седмица.
                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                Коментар


                • #68
                  От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                  Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                  Младене не се безпокой,Андро няма да те предаде.По Нова година нямаше ли празник на Разград,мисля,че правихме и нещо като състезание.Не можах да намеря темата и затова пиша тук,за което се извинявам.
                  Матьо, изненадата сега я готвим, затова още не сме писали. Но ще има такава.

                  Коментар


                  • #69
                    От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                    Ще чакаме с нетърпение.

                    Коментар


                    • #70
                      От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                      Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
                      Ще чакаме с нетърпение.
                      Бай Матьо я ти кажи какво готвиш за тогава недей да се срамуваш.Дочуват се слухове че правиш още по-силна джипка?
                      https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                      Коментар


                      • #71
                        От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                        Асенчо да ти е живо и здраво синчето,много да те радва и да не го засукваш с бира.А за проекта все още не съм решил какво ще бъде,засега ще карам пак патрол само,че с 4.2 двигател.Наздраве и весели празници.

                        Коментар


                        • #72
                          От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                          Първоначално публикуван от ivan popov Преглед на мнение
                          Бакалов , ако ти е проблем , че нямаш класиране ще ти отстъпя някое мое . Ти ще почерпиш. Аз и без това не знам къде ще участвам . Ако може по конкретно за траяла . Дали ще е отделен от другите с-ия и дали може да се кара с две коли на две различни състезания от един екипаж . Успех.
                          Иване ако имаш повече призови места,отстъпи и едно за мене брат,и аз искам да съм сред големците
                          LZ1BEL "Mud Angels" Stara Zagora
                          Warning: any change to the factory design of your vehicle has potential dangers which could result in injury or death.

                          Коментар


                          • #73
                            От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                            Първоначално публикуван от DiabloS Преглед на мнение
                            Може ли някой да поясни и покаже на една новобранка,какво точно трябва да представлява триточков колан
                            Фабричния предпазен колан на Витарата от снимката ти е триточков, демек закрепването на колана към купето.

                            Коментар


                            • #74
                              От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                              Този път и ние се надяваме да участваме - Г. Георгиев/Т.Петров - Нисан ( още не знаем кой )
                              Samurai Gemax

                              Коментар


                              • #75
                                От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                                И понеже наближават празници и "засядаме" пред масата, ето малко видео с интересни трофи състезания
                                В някои теми за траялни и трофи състезания се споменаваше, че "тия в шампионата само газ дават" и че, "това не е оффроуд, а рали и аз ще го мина с колата"
                                Обърнете внимание на участниците...това са сегашните състезатели в шампионата, видели 2 и 200 в спорта и ако обърнете внимание, повечето коли са тип "пенкилер"- за рали, трофи, траял и т.н.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X