Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

    Ооффф, голяма дилема...
    Много ми се кара трофи, също толкова много ми се кара траял. И двете дисциплини не са изпускане.
    Що ме карате да се отказвам от едната дисциплина?..

    Питали една майка кое от децата и да вземат за еничар-тя да каже кое, и за нея това било голям кошмар... Та и аз така.

    Що не го направихте както повечето състезания досега-в събота трофи(тежко, леко няма голямо значение), а в неделя траял.
    Ще видим къде ще се запиша, има време до крайния срок...
    Има ли желание-има и начин!

    Коментар


    • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
      Ооффф, голяма дилема...
      Много ми се кара трофи, също толкова много ми се кара траял. И двете дисциплини не са изпускане.
      Що ме карате да се отказвам от едната дисциплина?..

      Питали една майка кое от децата и да вземат за еничар-тя да каже кое, и за нея това било голям кошмар... Та и аз така.

      Що не го направихте както повечето състезания досега-в събота трофи(тежко, леко няма голямо значение), а в неделя траял.
      Ще видим къде ще се запиша, има време до крайния срок...
      Напълно съм съгласен с теб....Например, на мен ще ми се наложи да съм навигатор първия ден на участник в трофито...А няма как да не докарам и мойта джипка,която е за траял..Но не участвам ли първия ден нямам шанс...Лоша работа...

      Коментар


      • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

        С риск да стана банален, пак да попитам, че не успях да разбера. Плащаш 80 лв и участваш или събота или неделя в която категория си избереш, или може събота една категория , а неделя - друга категория. Т.е. събота може рали или трофи, а неделя - траял ? Или само едно , което си избереш ?
        Samurai Gemax

        Коментар


        • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

          Първоначално публикуван от gemax Преглед на мнение
          С риск да стана банален, пак да попитам, че не успях да разбера. Плащаш 80 лв и участваш или събота или неделя в която категория си избереш, или може събота една категория , а неделя - друга категория. Т.е. събота може рали или трофи, а неделя - траял ? Или само едно , което си избереш ?
          Аз го разбирам така:
          Ден 1:
          Аз карам трофи ти караш траял
          Ден 2:
          Аз карам скоростен траял масов старт с участниците от трофито от Ден1-с отделно класиране
          Ти караш скоростен траял масов старт с участниците от траяла от Ден1-с отделно класиране
          Такса за 2та дена общо 80лв
          Класирането:
          Аз съм в класирането за трофи
          Ти си в класирането за траял
          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

          Коментар


          • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

            На тати умничкото. Точно така е.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

              Е,най-накрая Младен го каза както трябва...

              Коментар


              • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                Аз го разбирам така:
                Ден 1:
                Аз карам трофи ти караш траял
                Ден 2:
                Аз карам скоростен траял масов старт с участниците от трофито от Ден1-с отделно класиране
                Ти караш скоростен траял масов старт с участниците от траяла от Ден1-с отделно класиране
                Такса за 2та дена общо 80лв
                Класирането:
                Аз съм в класирането за трофи
                Ти си в класирането за траял
                Ако джипката е една е интересно как се "клонира" първия ден, та единия да кара Трофи, а другия Траял и то по едно и също време на различни места
                Иначе сметката е вярна, ама няма заверка от кръчмаря

                Коментар


                • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                  Въпрос:
                  На трофито първия ден ще има ли азимути- в смисъл да търсим ли компаси?
                  На сърбела майката му е чесането.
                  Борислав Борисов Русе О885 О37815

                  Коментар


                  • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                    Първоначално публикуван от borko_ruse Преглед на мнение
                    Въпрос:
                    На трофито първия ден ще има ли азимути- в смисъл да търсим ли компаси?

                    Със сигурност ще има, Йосиф обича заигравките
                    Ако имаш GPS повечето имат компаси и по-лесно се вкарват азимутите...

                    Коментар


                    • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                      Първоначално публикуван от ТОДОР ХРИСТОВ Преглед на мнение
                      Ако джипката е една е интересно как се "клонира" първия ден, та единия да кара Трофи, а другия Траял и то по едно и също време на различни места
                      Иначе сметката е вярна, ама няма заверка от кръчмаря
                      Ние сме два различни екипажа,с две различни джипки -gemax кара траял,аз-трофи.А кръчмаря да даде заверка на сметката,ако е вярна,а може и да почерпи.
                      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                      Коментар


                      • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                        Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                        Ние сме два различни екипажа,с две различни джипки -gemax кара траял,аз-трофи.А кръчмаря да даде заверка на сметката,ако е вярна,а може и да почерпи.
                        Тогава кръчмаря ще почерпи, ама като знам, че е от Габрово...

                        Коментар


                        • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                          Аз разбрах идеята като Младен,поне миналата година беше така.Моля организатора да потвърди или отхвърли,че стана голям казус...

                          Коментар


                          • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                            Първоначално публикуван от Николай Кесов Преглед на мнение
                            Аз разбрах идеята като Младен,поне миналата година беше така.Моля организатора да потвърди или отхвърли,че стана голям казус...
                            Колега, няма казус...вкарай малко мисъл и прочети РЕГЛАМЕНТА и какво пише в последните 5 страници на тая тема !!!
                            Аз лично не съм виждал по-цветни и по-ясни обяснения никъде другаде...

                            Коментар


                            • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                              Бихте ли написали, къде може да се види стартов списък в различните класове? За мен е от значение, а предполагам че и за повечето колеги, с кого точно ще се състезаваме. То е ясно, че за момента този списък ще бъде текущ и постоянно ще се допълва, но все пак къде може да се види текущия?

                              Поздрави!
                              Сузуки Джимни 1.3 2001 г 82 hp

                              0888 20 93 63

                              Коментар


                              • От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                                Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
                                На тати умничкото. Точно така е.
                                умно умно колко да е умно аз се обърках ... младен и гецата плащат по 80 лв. и карат кой дет му хареса и двата дена...... то и без туй не сме за медалите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X