Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ТРЯВНА 7 и 8 април 2012

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #46
    От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

    Тази година малко остана да надхвърлим сто екипажа,но като гледам от колко рано и какъв интерес към темата, със сигурност догодина ще прехвърлим стоте. Искренно се надявам Русенската група да сме най -многобройни и да финишираме поне половината.Снимката на аватара ми е от вашето тресавище.
    ДИМИТЪР ВЪЛЕВ- ЧИЧО МИТКО /ОРИГИНАЛЪТ/
    ЛАНДРОВЪР ДИСКАВЪРИ-1
    0896 846 246

    Коментар


    • #47
      От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

      Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
      Щеше ми се да карам с колегите в клас Супер Трофи с които карахме на състезанията тази година (със сигурност няма да им се пречкам и да им правя тапи) , но ...Йоско , ами ако се окаже ,че Супер Трофи ще карат Геро, бай Матьо и още няколко колеги тогава ще имам ли някакъв шанс да карам с тях ?
      Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
      Да и на мен ми се иска стях да покараме.Моля,моля Ви
      Стига сте мрънкали бре!Човека ви каза ясно-отворените стартират първи,а ние след тях-по същото трасе.Класирането ще е генерално-ако ни стиска да бием отворените ще имаме шанса да го направим!Идеята е много добра,за да няма мрънкане,че някой запушил трасето и попречил на отворените за добро класиране.Така те ще си бягат напред и никой от нас няма да им се пречка-ще се пречкат сами на себе си!
      Първоначално публикуван от MGEORGIEV Преглед на мнение
      Андро да те пиша навигатор и без това все ходя за гъби...
      Аааа бай Матьо,много грубо бе!Ние с Андро се сработваме цяла година,а ти сега да ми го откраднеш!Знаеш ли колко пари съм вложил в него?Ако ще е така да каня Таргата за навигатор?
      2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

      Коментар


      • #48
        От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

        Като гледам какъв е интереса , май ще участват над 200 /двеста/ Жипа. В този случай ще се наложи пилотна кола отпред с табела " АВТОКОЛОНА" и кола отзад " КРАЙ НА КОЛОНАТА " .
        Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
        Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

        Коментар


        • #49
          От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

          Младене не се безпокой,Андро няма да те предаде.По Нова година нямаше ли празник на Разград,мисля,че правихме и нещо като състезание.Не можах да намеря темата и затова пиша тук,за което се извинявам.

          Коментар


          • #50
            От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
            Класирането ще е генерално-ако ни стиска да бием отворените ще имаме шанса да го направим!Идеята е много добра,за да няма мрънкане,че някой запушил трасето и попречил на отворените за добро класиране.Така те ще си бягат напред и никой от нас няма да им се пречка-ще се пречкат сами на себе си!
            Идеята наистина е добра ,но как да си премериш силите с отворените като те сложат в долния клас и някое Самурайче ти образува тапа още на първия екстрем ,после иди наваксвай . И още нещо почти всички от Супер Трофи карат с доста големи гуми и като минат десетина джипа през някой кален екстрем където минаването става един по един ,другите от долния клас с 31-ците могат спокойно да си направят барбекю докато чакат да преминат на лебедка.Или пък друг пример един или няколко от отворените ни спретват една класическа тапа на нас и се налага да ги вадим на лебедка от екстрема за да можем да продължим напред , доста ще ни е трудно ще си премерим силите с повечето от горния клас .
            Първоначално публикуван от kokocholi Преглед на мнение
            Като гледам какъв е интереса , май ще участват над 200 /двеста/ Жипа. В този случай ще се наложи пилотна кола отпред с табела " АВТОКОЛОНА" и кола отзад " КРАЙ НА КОЛОНАТА " .
            Интереса наистина е много голям ,но не мисля ,че ще участват над 200 джипа.
            VEREYA MOTORSPORT TEAM

            Коментар


            • #51
              От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

              Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
              Идеята наистина е добра ,но как да си премериш силите с отворените като те сложат в долния клас и някое Самурайче ти образува тапа още на първия екстрем ,после иди наваксвай . И още нещо почти всички от Супер Трофи карат с доста големи гуми и като минат десетина джипа през някой кален екстрем където минаването става един по един ,другите от долния клас с 31-ците могат спокойно да си направят барбекю докато чакат да преминат на лебедка.Или пък друг пример един или няколко от отворените ни спретват една класическа тапа на нас и се налага да ги вадим на лебедка от екстрема за да можем да продължим напред , доста ще ни е трудно ще си премерим силите с повечето от горния клас .

              Интереса наистина е много голям ,но не мисля ,че ще участват над 200 джипа.
              "Колкото повече толкова повече". Идеята ми беше да накарам феновете на оффроуд празника в Трявна да се усмихнат. Поздрави.
              Аз не искам просто да съм първи , искам като се обърна въобще да не виждам втория !!!
              Куражът не е липса на страх. Куражът е способността да действаш ефективно въпреки страха.

              Коментар


              • #52
                От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                Ще бъде интересно замислям се за участие ...
                А как стои въпроса за участник без СУМПС ?
                ВНЕДОРОЖНИК УАЗ - БОГ РАЗБИТЫХ ДОРОГ

                Коментар


                • #53
                  От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                  Хубавото на това състезание е, че за всеки вкус ще има формат и всеки ще може да участва в този формат и в този клас,за който е развивал машината си,така че участниците наистина ще бъдат много.А може да се помисли един и същ екипаж да може да участва в повече от един формат с две различни машини,пък защо не и с една и съща.
                  Тойота Ленд Крузер RJ 73 22R-E,LPG
                  Субару Форестер 2.0 ХТ,253к.с.
                  Враца

                  Коментар


                  • #54
                    От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                    Според мен пък деленето на трофито на супери и малки не е добро. Ако има възможност за спиране на времето което е минало в чакане на тапа е добре. Ако няма-здраве.
                    Според мен трябва всички "трофисти" да теглим жребий за номерата, пък по трасето каквото сабя покаже.
                    Класирането може да е в два класа-супер, и малки, но за трасето не е хубаво да сме в два класа.

                    Както се знае, според вида на препятствията може първите да са облагодетелствани, но може и последните, всичко си зависи от конкретното място и метеорологичните условия
                    Е, и от подготвеността на джипа, и гащите на пилота де, ама нали именно тях се събира ме да мерим.
                    Има ли желание-има и начин!

                    Коментар


                    • #55
                      От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                      Може ли на супер трофито да се пусна с Голф синхро

                      Коментар


                      • #56
                        От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                        За клас „Супер Трофи” ще бъдат записани (ако желаят) първите трима в трофи етапа на следните състезания:
                        · „Трофи Албена 2011”
                        · „Тетевен 4х4 2011”
                        · „Нови Искър Трофи Чалъндж 2011”
                        · „Трофи Средна кула 2011”
                        · „Шумен 4х4 2011”
                        · „Пловдив и приятели 2011”

                        АКО СЕ ПОВТАРЯ СЪСТЕЗАТЕЛ В ТРОЙКАТА НА ДВЕ СЪСТЕЗАНИЯ, ЩЕ ВЛЕЗЕ В СПИСЪКА С ПО-ПРЕДНОТО СИ КЛАСИРАНЕ, А ТАМ КЪДЕТО Е БИЛ ПО-НАЗАД, ЩЕ ВЛЕЗЕ ЧЕТВЪРТИЯ !
                        АКО НЯКОЙ ОТ ПРИЗОВИТЕ ТРОЙКИ НЕ УЧАСТВА В „ТРЯВНА 2012” ВЛИЗА СЛЕДВАЩИЯ ПО КЛАСИРАНЕТО КОЕТО ОЗНАЧАВА ЧЕ В ТОЗИ КЛАС ЩЕ ИМА МАКСИМУМ 20 УЧАСТНИКА ( С ДВЕ РЕЗЕРВИ). РЕДЪТ НА СТАРТИРАНЕ ЩЕ БЪДЕ ПО РЕДА НА ЗАПИСВАНЕ В САЙТА НА СЪСТЕЗАНИЕТО СЛЕД 6 ЯНУАРИ !!!
                        GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                        Коментар


                        • #57
                          От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                          Първоначално публикуван от koko_s Преглед на мнение
                          Ще бъде интересно замислям се за участие ...
                          А как стои въпроса за участник без СУМПС ?
                          Поне единия от екипажа на старта (пилота в случая) трябва да има СУМПС, после кой ще кара е ваш проблем .

                          НО КОЛАТА ТРЯБВА ДА ИМА ЗАДЪЛЖИТЕЛНО ВАЛИДНА ГРАЖДАНСКА ОТГОВОРНОСТ !!!
                          GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                          Коментар


                          • #58
                            От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                            Първоначално публикуван от ДСВ Преглед на мнение
                            Тази година малко остана да надхвърлим сто екипажа,но като гледам от колко рано и какъв интерес към темата, със сигурност догодина ще прехвърлим стоте. Искренно се надявам Русенската група да сме най -многобройни и да финишираме поне половината.Снимката на аватара ми е от вашето тресавище.
                            Замисляме се да сложим квота по 50 автомобила за трофи, 50 автомобила за рали и 20 за траял.
                            Като сметна и около 20 мотора четириколки и бъги ще стане напечено за екипа ни .Но ако има желаещи още,ще регулираме броя на записалите се в различните категории, до достигане на числото 120 + още 10-20 %.
                            GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                            Коментар


                            • #59
                              От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                              За траяла също ли ще трябва ГО? За щото ГО означава регистрация на МПС-то, а засега у нас силно модифициран джип не може да се регистрира. Хората си ги возят на платформи и си ги карат по траялните състезания, където не се излиза на Републиканската пътна мрежа.
                              Газ69- създаден във времена, в които мъжете не са си бръснели краката.

                              Коментар


                              • #60
                                От: ТРЯВНА 2012 - ОФФРОУД ПРАЗНИК ЗА ВСИЧКИ

                                Първоначално публикуван от Георги Василев Преглед на мнение
                                За траяла също ли ще трябва ГО? За щото ГО означава регистрация на МПС-то, а засега у нас силно модифициран джип не може да се регистрира. Хората си ги возят на платформи и си ги карат по траялните състезания, където не се излиза на Републиканската пътна мрежа.
                                Не ,не трябва.Пожелателно е застраховка живот за двата дена / излиза 12-15 лв. за двама /.
                                GSM 0888 708 408 www.risk-gabrovo.com

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X