Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
      Лекцията на тема Навигация по пътна книга не е обвързана с участие в състезанието и е безплатна. Просто използваме повода, че се събираме, за да се организира едно обучение на тази тема, което вярвам ще бъде полезно за всички.
      Докато не съм забравил - запишете ме с 2 или 3 гласа за участие в лекцията
      Записвам се и за участие в изгубването - Ивелин Стоянов и навигатора още се колебае, Daihatsu ROCKY, Горна Оряховица.
      Таксата ще бъде платена на място, ако няма други условия.
      Приятели не се печелят - губят се завинаги.
      УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
      Времето е ценно, само ако не бързаш.
      0889623098

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
        Ми да се запиша тогава.
        Сети се
        "Проблем имаме само когато нямаме решение" !
        „Дори и да са те изяли, пак имаш два изхода.“

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Първоначално публикуван от Gargata72 Преглед на мнение
            Коле запиши ни и нас , Братя Диневи Тойота-Червена Стара Загора. Идваме от Петък да сложите едно шише с Мастика във фризера.
            Аз и без това имам да те черпя едно кило мастика заради оная работа дето не ми се разправя за нея.....

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Първоначално публикуван от andirz Преглед на мнение
              Аз и без това имам да те черпя едно кило мастика заради оная работа дето не ми се разправя за нея.....

              Няма да се скриеш . Баса си е бас, поне двамата ще я пием , че много ще ми дойде
              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
              тел. 0889 017703
              0897 516030

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Организаторите , точките които ще търсим готови ли са? Ако трябва да идвам да помагам. Седмица до събитието, дано да всичко е на ред.
                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                Дий Снайдер

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                  Организаторите , точките които ще търсим готови ли са? Ако трябва да идвам да помагам. Седмица до събитието, дано да всичко е на ред.
                  Благодаря за предложението! И точките и азимутите са ви готови. Само блатната точка не е готова, но ще я измислим предния ден - защо иначе да ви осигурявам вода за къпане, ако няма да има къде да се окаляте. И материални награди сме осигурили с помощта на спонсори, остава да окосим, обезпаразитим и оградим лагера. А, и нещо важно - трябва да се довърши и почетната стълбичка.
                  Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                  0899 00 2221 Николай Динков
                  skype: kokonp

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    И аз се записвам за лекцията ,пък ще видим ,ако се нагласят нещата ,може и да покараме !
                    0887/400121 Антон Донев

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Щом е за купона и аз идвам.
                      Нека силата да бъде с нас!
                      Suzuki Grand Vitara
                      +34 642 91 4154

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Моля да бъда записан за състезанието: Георги Донев, Сузуки Витара, Русе. Навигатор - за сега неизвестен. Тъй като ще бъде първото ми участие, имам ли право на бонус -да си избера стартов номер 33?

                        Благодарен съм на Кольо от Шумен, че ме окуражи, помогна ми да избера преоборудването, и най-важното - самият той извърши повдигането на предницата. Даже не съжалявам /почти/, че оставих на неговото въображение "шлайфотерапията"...
                        Като се престраша, ще кача снимка на крайния резултат - орязана Витара с гуми с диаметър близо 80 см
                        Георги Донев, 0889 437 687
                        Nissan Patrol Y60

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          Първоначално публикуван от antiroad Преглед на мнение
                          И аз се записвам за лекцията ,пък ще видим ,ако се нагласят нещата ,може и да покараме !
                          Аз май ще идвам само да гледам , но ще взема GPS-са щото на някой може да му трябва навигатор ... пък и кой бяга от едни 50 лв
                          VEREYA MOTORSPORT TEAM

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                            Моля да бъда записан за състезанието: Георги Донев, Сузуки Витара, Русе. Навигатор - за сега неизвестен. Тъй като ще бъде първото ми участие, имам ли право на бонус -да си избера стартов номер 33?

                            Благодарен съм на Кольо от Шумен, че ме окуражи, помогна ми да избера преоборудването, и най-важното - самият той извърши повдигането на предницата. Даже не съжалявам /почти/, че оставих на неговото въображение "шлайфотерапията"...
                            Като се престраша, ще кача снимка на крайния резултат - орязана Витара с гуми с диаметър близо 80 см
                            Добре дошъл! Не е невъзможно за номера... , ако не стигнат до този номер броя участници!

                            Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                            Аз май ще идвам само да гледам , но ще взема GPS-са щото на някой може да му трябва навигатор ... пък и кой бяга от едни 50 лв
                            Ти друга работа нямаш ли бе Бакалов, да взема да изтрия това с 50-те лв. от поста, щото Косьо ако го прочете и утре като тръгнем на някое състезание ще вземе да ми иска 50лв. Пък и други навигатори ще го видят и като дигнат мизата...
                            Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                            0899 00 2221 Николай Динков
                            skype: kokonp

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Ти друга работа нямаш ли бе Бакалов, да взема да изтрия това с 50-те лв. от поста, щото Косьо ако го прочете и утре като тръгнем на някое състезание ще вземе да ми иска 50лв. Пък и други навигатори ще го видят и като дигнат мизата... [/QUOTE]

                              2шишета Мастика= 16лв. Пакетче фъстъци 1.60лв. Кока Кола 2л. 2лв. = 19.60лв. Приемам предложения
                              ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
                              тел. 0889 017703
                              0897 516030

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
                                Благодарен съм на Кольо от Шумен, че ме окуражи, помогна ми да избера преоборудването, и най-важното - самият той извърши повдигането на предницата. Даже не съжалявам /почти/, че оставих на неговото въображение "шлайфотерапията"...
                                Като се престраша, ще кача снимка на крайния резултат - орязана Витара с гуми с диаметър близо 80 см
                                Е как точно в ръцете на Кольо попадна. Това няма да доведе до добър край.
                                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X