Обява

Свий
Няма добавени обяви.

ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

    Първоначално публикуван от penev_dch Преглед на мнение
    А къде е купата за клас Сузуки ???
    Прави се и понеже не е стандартна малко се бави. Ще кача снимка като е готова.
    Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
    Дий Снайдер

    Коментар


    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

      За съжаление ще пропусна първото издание на това състезание.Не мога да издържа на изкушението "Експедиция Родопи 2013".На всички пожелавам успех и много весели моменти.
      Jeep Grand Cherokee limited LX ZJ 5.9; SUBARU VIVIO 0.66 MPI
      Land Rover Discovery II V8
      0898 пет 989 пет 9

      Коментар


      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

        Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
        Прави се и понеже не е стандартна малко се бави. Ще кача снимка като е готова.
        Ех ще взема и аз да се запиша, щом е толкова нестандартна тая купа

        Диян Пенев/навигатор неизвестен - Сузуки Витара- Добрич (покана към колегите от Добрич айде подкрепете ме да не съм сам)
        SUZUKI "VITARA" , 1.6 ,къса база,BF Goodrich MUD, 31x10,5 R15
        Nissan Patrol Y60

        Коментар


        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

          Първоначално публикуван от penev_dch Преглед на мнение
          Ех ще взема и аз да се запиша, щом е толкова нестандартна тая купа

          Диян Пенев/навигатор неизвестен - Сузуки Витара- Добрич (покана към колегите от Добрич айде подкрепете ме да не съм сам)
          Добре дошъл и наистина някой да отсрами Добрич..., Вальо и Иво с Фронтерата какво се ослушват, имат 2-ро място на Изгубени в Лудогорието 2013-разбират го този формат пък никакви ги няма!
          Последно редактирано от koko_np; 18-07-13, 11:07. Причина: корекция
          Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
          0899 00 2221 Николай Динков
          skype: kokonp

          Коментар


          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

            Моля, да бъда записан за лекцията.

            Коментар


            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

              Ако може, един по-нестандартен въпрос - позволено ли е по време на надпреварата да има трети човек в състезателен автомобил(освен пилота и навигатора), ако са спазени условията за безопасност? Питам, защото сина ми иска да се вози при мен, изпълняващ ролята на фотограф.
              Приятели не се печелят - губят се завинаги.
              УМЪТ НЕ Е ЗА ВСЕКИ
              Времето е ценно, само ако не бързаш.
              0889623098

              Коментар


              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                Въпреки, че няма да участвам може ли и аз да се запиша за лекцията и има ли такса за това? Интересно ми е що е това пътна книга.
                Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                Коментар


                • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                  Здравейте приятели моля да ме запишете и мен АНДРЕЙ ДАМЯНОВ за лекторския курс така и така пропуснах доста състезания поне от към теория да наваксам, е то откъм публика не съм изтървал ама поне като седнем на маса да не се излагам ..... т.е.и аз да давам акъл

                  Коментар


                  • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                    Първоначално публикуван от ivotosod Преглед на мнение
                    Ако може, един по-нестандартен въпрос - позволено ли е по време на надпреварата да има трети човек в състезателен автомобил(освен пилота и навигатора), ако са спазени условията за безопасност? Питам, защото сина ми иска да се вози при мен, изпълняващ ролята на фотограф.
                    Отговора е: Да, може, но трябва да са спазени всички изисквания за безопасност, описани в правилника(каска, колан) и да има подписана декларация и за него.

                    Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                    Въпреки, че няма да участвам може ли и аз да се запиша за лекцията и има ли такса за това? Интересно ми е що е това пътна книга.
                    Лекцията на тема Навигация по пътна книга не е обвързана с участие в състезанието и е безплатна. Просто използваме повода, че се събираме, за да се организира едно обучение на тази тема, което вярвам ще бъде полезно за всички.
                    Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                    0899 00 2221 Николай Динков
                    skype: kokonp

                    Коментар


                    • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                      Първоначално публикуван от koko_np Преглед на мнение
                      ...Лекцията на тема Навигация по пътна книга не е обвързана с участие в състезанието и ...
                      Това е адски добра идея. Ако не стане някоя издънка, ще дойдем да погледаме и да се просветим, че тоя момент с пътните книги ... бе уж ми е ясен, ама все пак
                      О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

                      Коментар


                      • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                        Първоначално публикуван от tef4o Преглед на мнение
                        Това е адски добра идея. Ако не стане някоя издънка, ще дойдем да погледаме и да се просветим, че тоя момент с пътните книги ... бе уж ми е ясен, ама все пак
                        Добре дошъл си! Ще те запиша в списъка, пък дано всичко е наред и да се видим!
                        Suzuki Vitara 1.6, 8v, 1998г.
                        0899 00 2221 Николай Динков
                        skype: kokonp

                        Коментар


                        • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                          В такъв случай запишете ме и мен в списъка за да науча и аз туй-онуй.
                          Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                          Коментар


                          • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                            Записан си под N:11 , още веднъж ли да те записват
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                              Предварително се извинявам ако не съм разбрал но как стои въпроса с водата в лагера? В смисъл да си носим ли или има чешма наблизо...
                              Terrano 2.4 LPGi тел. 0888536080

                              Коментар


                              • От: ИЗГУБЕНИ КРАЙ НОВИ ПАЗАР 3-4 АВГУСТ 2013

                                Първоначално публикуван от damyan82 Преглед на мнение
                                Предварително се извинявам ако не съм разбрал но как стои въпроса с водата в лагера? В смисъл да си носим ли или има чешма наблизо...
                                http://www.offroad-bulgaria.com/showthread.php?t=166713&p=2207080#post2207080



                                Последно редактирано от banjo; 22-07-13, 20:30.
                                Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                                Дий Снайдер

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X