Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Novi Iskar Trophy Challenge 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

    Влади я кажи кого ядосахте със състезанието че бастисаха пътя????
    Или са местните ловци дето си мерят ***?
    И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

    Коментар


    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

      Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
      Влади я кажи кого ядосахте със състезанието че бастисаха пътя???? Или са местните ловци дето си мерят ***?
      По-скоро са междуловджийски изпълнения. Щото иначе пътят откъм ловната хижа беше разчистван донякъде и беше станал като магистрала.
      Ние не сме неутрални!

      Коментар


      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

        Първоначално публикуван от Чавдар (V93) Преглед на мнение
        Щото иначе пътят откъм ловната хижа беше разчистван донякъде и беше станал като магистрала.
        Тая магистралната част е от дървосекачите.

        Абе които и да са и на тях ма им е*а мамата )))
        И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

        Коментар


        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

          Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
          Тая магистралната част е от дървосекачите.

          Абе които и да са и на тях ма им е*а мамата )))
          И аз!
          0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

          Коментар


          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

            Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
            И аз!
            Бе вече пак е проходимо
            И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

            Коментар


            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

              "Магистралната част" е направена от дървосекачите или ловците и се опасявахме, че състезателите ще се объркат понеже когато се правеше роуд бука тези пътища ги нямаше. Направени са след като роуд бука е направен! Но всичко мина както трябва ( без инциденти и изгубили се )
              ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

              Коментар


              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                Първоначално публикуван от Kurilsko_parche Преглед на мнение
                "Магистралната част" е направена от дървосекачите или ловците и се опасявахме, че състезателите ще се объркат понеже когато се правеше роуд бука тези пътища ги нямаше. Направени са след като роуд бука е направен! Но всичко мина както трябва ( без инциденти и изгубили се )
                Ти приятелю, като не знаеш за какво става въпрос защо все се обаждаш там къде ти не е работа!
                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                Коментар


                • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                  Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                  Ти приятелю, като не знаеш за какво става въпрос защо все се обаждаш там къде ти не е работа!

                  Извинявам се! Няма да се повтори!
                  ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                    Първоначално публикуван от Kurilsko_parche Преглед на мнение
                    Извинявам се! Няма да се повтори!
                    Дано е така!
                    0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                    Коментар


                    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                      Чета и не вярвам на очите си!
                      Този път старата българска традиция след състезание да има сериозни караници не се състоя.
                      За което много се радвам де, дано и занапред да е така, и не само на това състезание.

                      Защо не бях по-близо...
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                        Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                        Чета и не вярвам на очите си!
                        Този път старата българска традиция след състезание да има сериозни караници не се състоя.
                        За което много се радвам де, дано и занапред да е така, и не само на това състезание.

                        Защо не бях по-близо...
                        Е миии, не си чел редовно темите. Знаеш ли ти Влади как плаши с бой и наказания, а? Е затова никой не смее да се кара особенно, че знае ли човек ....

                        Коментар


                        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                          И аз най-после успях да изгледам огромния,като количество и страхотния,като качество видео и снимков материал.И без да съм бил на място успях да усетя атмосферата.Много се радвам да видя още едно такова мероприятие движено от ентусиазма на организаторите и състезателите.Много се радвам да видя истинско трофи трасе с естествени препятсвия,подбрани така,че да са достатъчно трудни и без да се намесва багер.И въпреки,че съм само от година част от Офроуд обществото,мога да заявя,че за мен това е разбирането за Офроуд.
                          Искам да благодаря на снимащите и качващите тук заснетото,че ме направиха съпричастен със сътезанието.
                          Искам да кажа,че жестоко завиждам на Влади,за това което е направил!!!
                          Жестоко завиждам и на състезателите,които са изпитали на гърба си това приключение!!!
                          И жестоко съжалявам,че не бях там!!!
                          Дерзайте,това е посоката!!!!
                          2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                          Коментар


                          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                            Първоначално публикуван от Младен Стоянов Преглед на мнение
                            И аз най-после успях да изгледам огромния,като количество и страхотния,като качество видео и снимков материал.И без да съм бил на място успях да усетя атмосферата.Много се радвам да видя още едно такова мероприятие движено от ентусиазма на организаторите и състезателите.Много се радвам да видя истинско трофи трасе с естествени препятсвия,подбрани така,че да са достатъчно трудни и без да се намесва багер.И въпреки,че съм само от година част от Офроуд обществото,мога да заявя,че за мен това е разбирането за Офроуд.
                            Искам да благодаря на снимащите и качващите тук заснетото,че ме направиха съпричастен със сътезанието.
                            Искам да кажа,че жестоко завиждам на Влади,за това което е направил!!!
                            Жестоко завиждам и на състезателите,които са изпитали на гърба си това приключение!!!
                            И жестоко съжалявам,че не бях там!!!
                            Дерзайте,това е посоката!!!!
                            ...а аз толкова се оглеждах да видя теб или Гошо(Gemax) или Бай Матьо ,защо ви нямаше - това беше тъкмо вашето състезание .
                            VEREYA MOTORSPORT TEAM

                            Коментар


                            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                              Счупен съм,направих двигател,сега пък преден мост.Не знам дали за Самоков ще мога да се оправя.

                              Коментар


                              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                                ...а аз толкова се оглеждах да видя теб или Гошо(Gemax) или Бай Матьо ,защо ви нямаше - това беше тъкмо вашето състезание .
                                Аз толкова пазих машината за да не я потроша,за да мога да дойда,но уви-на събора счупих маслен сегмент ей така от нищо.Двигателя още е разглобен и чакам части....И бай Матьо като не дойде,на Gemax не му се тръгваше сам без нас.
                                2023 Honda CRF 300 Rally,2017 Dacia Duster 1,5dci 4x4 леко пипната, 2013 Honda NT700 Deauville,ABS

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X