Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Novi Iskar Trophy Challenge 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

    Ето го и обещаното видеоhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...en%20start.wmv
    размер 570 MB
    Свалете и гледайте!
    Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
    Пламен Златарев 0888 66 03 18

    Коментар


    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

      Първоначално публикуван от kiro_vd Преглед на мнение
      Имаше доста мотористи , който караха успоредно с нас по трасето и снимаха на екстремите, моля те да качат снимки и клипове.
      Имаше, ама не знам колко са носели фотоапарати. Аз лично можех само да се "самоснимам" в едно вирче до кръста. Малко след участъка където ударихте диференциала в скалата се пльоснах атрактивно, ама в мътна вода освен, че се ловят риби..... нищо се не види
      "Kолкото повече се превръщаме в свръхчовеци, толкова по-безчовечни ставаме"
      А+
      LZ1DRZ

      Коментар


      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

        Видео и снимки от мен:

        http://www.offroader.bg/galleries.ph...section=videos

        Голямо мерси на колегата Niger за съдействието
        BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

        Коментар


        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

          Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
          Видео и снимки от мен:

          http://www.offroader.bg/galleries.ph...section=videos

          Голямо мерси на колегата Niger за съдействието
          Браво насе.Отчете се подобаващо!
          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

          Коментар


          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

            Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение
            Видео и снимки от мен:

            http://www.offroader.bg/galleries.ph...section=videos

            Голямо мерси на колегата Niger за съдействието
            От старозагорския отбор имаш едно огромно ДА за положения труд и хубавите снимки.
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

              Ето и едно филмче от на нашата on-board камера. Реално всичките кадри след 13мин. са само на заден мост, затова и има доста нелепи ситуации . За жалост и най-интересните места ги няма, но пак е нещо.
              http://htftp.offroad-bulgaria.com/As...Trophy%202011/
              П.С. 1.2ГБ е голямо и е дълго 1:45ч.
              RB Patrol Team

              Коментар


              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                Ето и едно филмче от на нашата on-board камера. Реално всичките кадри след 13мин. са само на заден мост, затова и има доста нелепи ситуации . За жалост и най-интересните места ги няма, но пак е нещо.
                http://htftp.offroad-bulgaria.com/As...r Trophy 2011/
                П.С. 1.2ГБ е голямо и е дълго 1:45ч.
                Браво момчета,справилисте се добре.Е малко се замотахте на поляната но бързо поправихте грешката.Успехи за напред

                Коментар


                • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                  Първоначално публикуван от Асен Василев Преглед на мнение
                  Ето и едно филмче от на нашата on-board камера. Реално всичките кадри след 13мин. са само на заден мост, затова и има доста нелепи ситуации . За жалост и най-интересните места ги няма, но пак е нещо.
                  http://htftp.offroad-bulgaria.com/As...r Trophy 2011/
                  П.С. 1.2ГБ е голямо и е дълго 1:45ч.
                  *Ако мога да помогна,видео е във формат ".mkv".Колеги които нямат необходимия софтуер за да могът да го гледат ,*на компютъра трябва да се инсталира една програмкаhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o..._4.5_setup.exe, да се свали на хард диска и после да се гледа.Интересно да се види и да се слушат диалозите в джипа!
                  Последно редактирано от Пламен Златарев; 29-09-11, 15:03.
                  Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                  Пламен Златарев 0888 66 03 18

                  Коментар


                  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                    Евалата! Мерси за програмката.

                    За клипа - Благодаря!

                    Коментар


                    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                      Е вие па и разговора ли слушате ?!?!?! Лелеле изложихме се!
                      RB Patrol Team

                      Коментар


                      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                        Никой ли няма снимки и клипчета от Спец. етап, който не беше задължителен и даваше бонус от 1 час за тези, който са го преминали в рамките на 15 мин. ??

                        Коментар


                        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                          На първо нясто искам да поздравя Влади и всички негови хора за перфектната организация.
                          Състезанието беше на ниво и всичко си му беше както трябва пътна книга, трасе спец. участаци итн. то недоволни винаги ще има дората новина е ,че като гледам тази година са по малко.Е ,че някой строшил каре или нещо друго много важно то на обикновенна разходка понякой път се трошат и повече неща нали е състезание все пак!
                          Поздрави и на колегите от Тетевен които се занимаваха със формалната част на Оптиспринт за предоставените видео материали радко се намира човек който така грижливо да ги подбира и подрежда.Поздрави и на колегите от Стара Загора най накрая се запознахме.
                          Догодина пак ще сме там дано формата на състезанието остане същата поне за нас траяла не е интересен да много лесно се прави състезание от подобен род евтино и за публиката е интересно но мен поне не ме вълнува кой колко семки е продал!!! поздрави на всички останали колеги и публика.
                          Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                          Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                          Sofrace Offroad Team

                          Коментар


                          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                            Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                            На първо нясто искам да поздравя Влади и всички негови хора за перфектната организация.
                            Състезанието беше на ниво и всичко си му беше както трябва пътна книга, трасе спец. участаци итн. то недоволни винаги ще има дората новина е ,че като гледам тази година са по малко.Е ,че някой строшил каре или нещо друго много важно то на обикновенна разходка понякой път се трошат и повече неща нали е състезание все пак!
                            Поздрави и на колегите от Тетевен които се занимаваха със формалната част на Оптиспринт за предоставените видео материали радко се намира човек който така грижливо да ги подбира и подрежда.Поздрави и на колегите от Стара Загора най накрая се запознахме.
                            Догодина пак ще сме там дано формата на състезанието остане същата поне за нас траяла не е интересен да много лесно се прави състезание от подобен род евтино и за публиката е интересно но мен поне не ме вълнува кой колко семки е продал!!! поздрави на всички останали колеги и публика.
                            Колега незнам колко лесно според теб се прави качествен траял.Според мен и много други траяла не се прави заради продавачите на семки а за участниците.
                            Много състезания започват по обратния начин.Първо траял и по класирането от него в гората.Ако той не ти е интересен специялните етапи тогава са ти още по-безинтересни.
                            Състезанието на влади беше страхотно сигорно се повтарям но някой имаме много да учим за да участваме в подобни и даже смятам че аз лично не съм готов да участвам в някакво класиране.
                            https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                            Коментар


                            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                              Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                              Колега незнам колко лесно според теб се прави качествен траял.Според мен и много други траяла не се прави заради продавачите на семки а за участниците.
                              Много състезания започват по обратния начин.Първо траял и по класирането от него в гората.Ако той не ти е интересен специялните етапи тогава са ти още по-безинтересни.
                              Състезанието на влади беше страхотно сигорно се повтарям но някой имаме много да учим за да участваме в подобни и даже смятам че аз лично не съм готов да участвам в някакво класиране.
                              Колега благодаря ти за просветлението което ми даваш ще го имам предвид когато реша да се изказвам пак за подобни състезания.От мен поздрави и ти пожелавам повече мощност за напред.
                              Honda crf450x Nissan patrоl y260 RB25DET
                              Honda doninator 650 4RUNNER 5gen limited

                              Sofrace Offroad Team

                              Коментар


                              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                                Първоначално публикуван от evgeniml Преглед на мнение
                                Колега благодаря ти за просветлението което ми даваш ще го имам предвид когато реша да се изказвам пак за подобни състезания.От мен поздрави и ти пожелавам повече мощност за напред.
                                0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X