Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Novi Iskar Trophy Challenge 2011

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

    Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
    На оператора що му треперят ръцете???
    Трябваше да го заместиш.Абе ти що не беше?
    Требваше поне втория ден да са покажеш бре!
    https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

    Коментар


    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

      Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
      Трябваше да го заместиш.Абе ти що не беше?
      Требваше поне втория ден да са покажеш бре!
      Шото болен да го е. Иначе щех и да карам ... Той Радо не ти ли каза ма?
      И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

      Коментар


      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

        Този състезател изуми всички с лебетката и търпението което имаше ...
        ОФ-РОУД КЛУБ "НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

        Коментар


        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

          Последно видео/36 мин/ от първия денhttps://htftp.offroad-bulgaria.com/o...0trofi%203.wmv
          размер 216 MB
          Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
          Пламен Златарев 0888 66 03 18

          Коментар


          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
            Браво владе страхотно състезание както първи така и втори ден.
            Бяхте се постарали човек каквото и да прави да не може да се загуби.За пръв път виждам трасе в което има от всичко.
            Това с губенето не е много вярно, спомни си кой беше награден първи
            ПОЛУДЯВАМЕ БАВНО, НО СИГУРНО.
            тел. 0889 017703
            0897 516030

            Коментар


            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

              Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
              На оператора що му треперят ръцете???
              На оператора му треперят ръцете,защото на трасето няма стол ,на който да седне,няма бюро на което да се подпре и секретарка, която да му носи кафе и прави масаж!
              Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
              Пламен Златарев 0888 66 03 18

              Коментар


              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                Първоначално публикуван от optisprint teteven Преглед на мнение
                На оператора му треперят ръцете,защото на трасето няма стол ,на който да седне,няма бюро на което да се подпре и секретарка, която да му носи кафе и прави масаж!
                А един статив струва 200 лв
                И азъ вамъ г~лю: просите и дастсѧ вамъ: ищите, и ωбрѧщете: толцыте, и ωтверзетсѧ вамъ: всѧкъ бо просѧй прiемлетъ, и ищѧй ωбретаетъ, и толкоущемоу ωтверзетсѧ

                Коментар


                • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                  П.С. Влади не знам какъв Патруладжия си, ама яко нацепихме шевовете на павилиончето Миналата година не си взех поука, ама след тая, мисля догодина да участваме с нещо на базата на Смарт [/QUOTE]

                  Е аз ли съм ви виновен,че сте дошли да участвате наистина с павилион!
                  0886685545-Влади- ОФ-РОУД КЛУБ"НОВИ ИСКЪР 4Х4 ЕКСТРИЙМ"

                  Коментар


                  • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                    Голямата кал на река Елешница . Мисля, че има всички стигнали до трета контрола, като специално се извинявам на номер 2 УАЗ, че не успях да снимам перфектното им преминаване, но те ще се гледат на клипче снимано от optisprint teteven и едва ли ще се оплачат от треперещите рЪце на оператора...









































































                    Коментар


                    • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011











































































                      Коментар


                      • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                        Първоначално публикуван от vladyas Преглед на мнение
                        Е аз ли съм ви виновен,че сте дошли да участвате наистина с павилион!
                        Горното беше закачка, тръгнала още от миналата година и се надява да не се засегнал нещо. Състезанието си ми хареса много, а това че колата е с изключително непрактична бутка е ясно на всички
                        RB Patrol Team

                        Коментар


                        • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

































































                          Коментар


                          • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                            Само на задно нямаше как да мине през калта, така че навигаторът трябваше да изпълни задължителната програма - съчетание с въже.



                            Това вече е трагедия. Навигатора по "цвички", пилота без каска а тази АСМА кой я е допуснал до участие.ТРАГЕДИЯ с нотки на комедия. Забавлявайте се господа аз съм с вас.





                            Насе, вече е ясно кой е навигатора с "цвички", както казва колегата Banjo, казва се Антон, ама откога сте си кръстили колата ТОТА, а ?
                            Последно редактирано от Tedo56; 27-09-11, 08:18.

                            Коментар


                            • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                              Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                              Това вече е трагедия. Навигатора по "цвички", пилота без каска а тази АСМА кой я е допуснал до участие.ТРАГЕДИЯ с нотки на комедия. Забавлявайте се господа аз съм с вас.
                              Колега, предполагам имаш достатъчно пари и умения да организираш състезания, да направиш силен джип, да участваш с него, Но ние малките хора, любителите така се забавляваме и се опитваме да правим нещо... Винаги може още, но организаторите дадоха всичко от себе си а участниците, кой с каквото има се бориха мъжки с трасето до послдедно ....
                              BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

                              Коментар


                              • От: Novi Iskar Trophy Challenge 2011

                                Първоначално публикуван от turtey Преглед на мнение
                                А един статив струва 200 лв
                                *Уважаеми колега,стативи имам достатъчно.Снимането на динамично състезание,каквото е офроуда с видеокамера на статив е равносилно на това ,да отидеш на офроуд с джип "паркетник" и да го паркираш до кетъринга.Удобно,но няма емоция!Всъщност, на "Трявна 2011" имаше снимащи със статив оператори от национални телвизии, които в крайна сметка показаха "кръгчето" на поляната на транспортния министър.За да не спамим темата, може да продължим на ЛС.
                                Ако се използват пълните възможности на едно нещо, то се счупва!!!
                                Пламен Златарев 0888 66 03 18

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X