Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

    Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
    Вече 4 игра организираме и им свикнахме на "светските личности" големи приказки без никакво покритие, но това е реалността в България за съжаление.
    Определено е наблегнато повече на "спонсорите" отколкото на състезанието и подробностите около него.Яворе, защо не им кажеш на хората да знаят колко "шТедри" бяха така силно рекламираните "спонсори". Направо се чудя на търпението ти...То не че ще се промени нещо ама поне колегите от форума да са наясно.
    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
    Skype: pach_bs

    Коментар


    • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

      Първоначално публикуван от DEDRITUS Преглед на мнение
      Сещай се на кой се мазнят журналистите Поръчковите статии са си чиста печалба - няма как да се избяга от тва. Утре може да прочетеш, че фолксваген са главните организатори. Всички, които са близо до кухнята на събитията знаят истината. Жалко за Вромосите и труда им, които се били включили в мероприятието Май най-добре е организацията да си е като първото съкровище на Обзор - Вромос и приятели.
      Тия журналюги другия път не с лимузина, ми с Камаз да ги докараме трябва, ама Камаза да мине през траяла.... Това не е поръчкова статия, а по-скоро малоумна ....

      Коментар


      • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

        Първоначално публикуван от PACH Преглед на мнение
        Определено е наблегнато повече на "спонсорите" отколкото на състезанието и подробностите около него.Яворе, защо не им кажеш на хората да знаят колко "шТедри" бяха така силно рекламираните "спонсори". Направо се чудя на търпението ти...То не че ще се промени нещо ама поне колегите от форума да са наясно.
        И какво да каже на хората от форума, че той си е и организатор и спонсор и изпълнител и се скапва от правене на трасета с цялата си фирма и приятели и т.н. Ама това не вярвам някой да не го знае....

        Коментар


        • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
          И какво да каже на хората от форума, че той си е и организатор и спонсор и изпълнител и се скапва от правене на трасета с цялата си фирма и приятели и т.н. Ама това не вярвам някой да не го знае....
          Прав си.Кажи сега кога ще гледаме твойте снимки
          DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
          Skype: pach_bs

          Коментар


          • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

            ти кво - шегуваш ли се... нали цяла тема отворих, че и портрет в цял ръст съм ти публикувал....

            Коментар


            • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

              Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
              ти кво - шегуваш ли се... нали цяла тема отворих, че и портрет в цял ръст съм ти публикувал....
              Не съм я видял
              Дай ми линк ?
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                Ванкааа спиш! Незнам с чорапи или без...

                Съкровището във Влас - снимки
                Все, что делаешь, надо делать хорошо, даже если совершаешь безумство.
                A2 (+)

                Коментар


                • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                  Колеги, моля Ви, спешно ми трябва името на човека с габровската Фероза, който спечели наградата за феърплей на трасето.
                  LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                  www.ADV-Bulgaria.com

                  Коментар


                  • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                    Първоначално публикуван от cveti Преглед на мнение
                    Ванкааа спиш! Незнам с чорапи или без...

                    Съкровището във Влас - снимки
                    Хахаха не спаааа , а на снимката с чорапите не съм аз
                    DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                    Skype: pach_bs

                    Коментар


                    • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                      Да бе ... не си ти ....
                      Кольо "Дупетата вървят и с мастика... "

                      Ясен Супер Модератор: "Абе при мене как не увисва?" "хм, представих си Багера по бельо."

                      Коментар


                      • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                        Първоначално публикуван от CarTest™ Преглед на мнение
                        Да бе ... не си ти ....
                        Аааа Румба, как ще ме наредиш така...тц тц никаква лебедка няма да ти дам при спускането на плажа, да те видя тогава...като дойде прилива и ти потъне джипа
                        DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
                        Skype: pach_bs

                        Коментар


                        • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                          Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
                          Колеги, моля Ви, спешно ми трябва името на човека с габровската Фероза, който спечели наградата за феърплей на трасето.
                          Радослав Генев ми е името
                          Последно редактирано от kinex; 03-07-08, 21:36. Причина: Неправилен цитат
                          Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                          тел. 0898327627
                          Радослав

                          Коментар


                          • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                            Радо, трябва ми за статията в списанието, нали всички трябва да знаят кой спечели наградата за феърплей.
                            LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                            www.ADV-Bulgaria.com

                            Коментар


                            • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                              ок
                              Подстрекател на разходчици счупи ДЖИПКА покрай Габрово
                              тел. 0898327627
                              Радослав

                              Коментар


                              • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                                Този си е такъв,познавам го,вися му бутилка уиски! ШШШт,не се губи1

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X