Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

    Днес казаха по новините че някакът турист си спрял синята ладичка на една полянка до с.Влас а нЯкви с джипки почнали да минават през нея

    Коментар


    • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

      Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
      Днес казаха по новините че някакът турист си спрял синята ладичка на една полянка до с.Влас а нЯкви с джипки почнали да минават през нея
      Кой канал.

      Коментар


      • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

        Първоначално публикуван от nedialko dimitrov Преглед на мнение
        Днес казаха по новините че някакът турист си спрял синята ладичка на една полянка до с.Влас а нЯкви с джипки почнали да минават през нея
        Къде го гледа това тоя турист бая си е изпатил

        Имаше репортажи в новините на Нова БТВ и други ТВ, но за съжаление нямам записи за да ги кача тук.

        Имам малко вестници, това е труд с Бургаската си притурка:

        Коментар


        • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

          Браво на Митака !
          Crazy Job реши да го награди за достойното представяне с две бутилки Джак и четири "весели" момичета !

          Всъщност ще бъде по обратен ред, защото след джака, другата награда се обезсмисля.
          Ендурото и сексът не са шега работа !
          -------------
          Животът се измерва с броят на издишванията !

          http://sixdayscrazyjob.com
          http://crazy-job.com

          Коментар


          • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

            Стана супер състезание. Уви аз се повредих кофти още в самото начало и останах да ближа рани. По този повод искам специално да благодаря на колегите от Карнобат ( те си знаят кои са ), които си загубиха целия ден с мен да обикаляме магазини и да вдигаме килналия се двигател. За тяхна информация двигателя издържа до Обзор. И после пак.

            Мероприятието бе много приятно и дано има още такива. Благодаря на Явор и Явор.



            П.С. Яворе ( Дорзи ) зъба още ме боли
            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
            NULLA TENACI INVIA EST VIA

            Коментар


            • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

              Поздравления за Явор за организацията на поредното приключение, както и на останалите присъствали за атмосферата бликаща от снимките и тези, които ни направиха съпричастни с чудесни снимкови репортажи тука!

              За пореден път съжалявам, че не бях част от това...

              Коментар


              • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                Rumbata , като се връщахте по маршрута ,не ми ли намерихте шнорхела ?
                Жоре, бутнете му ,,Джака'' пък девойките за вас Така ще има повече ,,наградени''
                Браво на момчетата!
                PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                0899187766

                Коментар


                • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                  Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                  Rumbata , като се връщахте по маршрута ,не ми ли намерихте шнорхела ?
                  Жоре, бутнете му ,,Джака'' пък девойките за вас Така ще има повече ,,наградени''
                  Браво на момчетата!
                  Не за съжаление
                  Ние слязохме откъм пътя за Варна.
                  Но горе имаше трима с камионче Мерцедес, боядисваха пейки.

                  Коментар


                  • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                    Браво ЯворS!
                    Траялната част е забавлявала добре публиката ,впечатленията са отлични.
                    Поздравления и следващия път багерчето да задълбае малко повече ,че да замирише малко и на екстрем ,че да си пробват хората лебедките и "торбата с хитрините".



                    поздрави

                    Коментар


                    • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                      Първоначално публикуван от Жоро Хаджиев Преглед на мнение
                      Браво на Митака !
                      Crazy Job реши да го награди за достойното представяне с две бутилки Джак и четири "весели" момичета !

                      Всъщност ще бъде по обратен ред, защото след джака, другата награда се обезсмисля.
                      Какъв "Джак" бе Жоре? "Джим Бийм" също беше скромен спонсор, така че ще пие "Джим", а не "Джак". Щото иначе ще се обидя много лично.
                      Ама съм тъп, ти имаш предвид да му дадете 2 хай джека, нали?
                      LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
                      www.ADV-Bulgaria.com

                      Коментар


                      • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                        Докато чакаме снимките от профи папараците снимки, вестниците ни отразяват:

                        Коментар


                        • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                          Нещо в тази статия ме дразни - наблегнато е на част от спонсорите , а за организаторите ,които свършиша ,,мръсната'' работа -почти нищо!
                          Аз бях там и участвах заради Явор & Явор , а не за ради Диневи !
                          PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                          КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                          0899187766

                          Коментар


                          • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                            Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                            Нещо в тази статия ме дразни - наблегнато е на част от спонсорите , а за организаторите ,които свършиша ,,мръсната'' работа -почти нищо!
                            Аз бях там и участвах заради Явор & Явор , а не за ради Диневи !
                            Вече 4 игра организираме и им свикнахме на "светските личности" големи приказки без никакво покритие, но това е реалността в България за съжаление.

                            Коментар


                            • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                              Имаше и един заключен WV незнам с каква цел беше там

                              Коментар


                              • До: Съкровището на VROMOS.com 28.06.2008 Свети Влас

                                Първоначално публикуван от churov Преглед на мнение
                                Нещо в тази статия ме дразни - наблегнато е на част от спонсорите , а за организаторите ,които свършиша ,,мръсната'' работа -почти нищо!
                                Аз бях там и участвах заради Явор & Явор , а не за ради Диневи !
                                Сещай се на кой се мазнят журналистите Поръчковите статии са си чиста печалба - няма как да се избяга от тва. Утре може да прочетеш, че фолксваген са главните организатори. Всички, които са близо до кухнята на събитията знаят истината. Жалко за Вромосите и труда им, които се били включили в мероприятието Май най-добре е организацията да си е като първото съкровище на Обзор - Вромос и приятели.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X