Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

    С удоволствие ви съобщавам и каня на третата игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и Луда работа която ще се проведе на 12.04.2008г в град Стара Загора. Тук можете да видите снимки на предходната игра в Странджа планина. Традиционно и тук ще има награди за всички участници и безплатно барбекю за зрителите. А гаранцията че ще има какво да се гледа е това че Янчо Терзиев и Жоро Хаджиев са замесени в организацията. Всеки е добре дошъл, ще се постараем трасето да е разнообразно и проходимо за всеки 4Х4 автомобил, шанс да открие съкровището ще има всеки, изненади ще има повече от колкото можете да се сетите . Информация по настаняването на участниците ще пуснем тук, както и програма на протичането с точни часове след като се уточним с лудите от Стара Загора.

  • #2
    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

    Айде пак се почна

    Коментар


    • #3
      До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

      Пускай каквото има да го видим, нашата група е на линия, поне така се надявам.
      Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 10-03-08, 22:15.

      Коментар


      • #4
        До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

        Да пусна тема и във фотофорума отново..? Ако ви хареса навалицата фотографи от миналия път....
        Иначе, аз съм на линия с фототехниката...

        Коментар


        • #5
          До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

          Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
          Да пусна тема и във фотофорума отново..? Ако ви хареса навалицата фотографи от миналия път....
          Иначе, аз съм на линия с фототехниката...
          Ами,навалица отфотографи,е добре да има,ама пръснете ги по трасето малко де..те като се залепят за тая скара,и само снимки на скарата дават...кал тряа има на снимките,не кИфтета

          Коментар


          • #6
            До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

            Първоначално публикуван от горби Преглед на мнение
            Да пусна тема и във фотофорума отново..? Ако ви хареса навалицата фотографи от миналия път....
            Иначе, аз съм на линия с фототехниката...
            Иска ли питане кадрите ви са уникални, винаги сте добре дошли и наистина този път можем да ви пръснем по трасето или да качим някой друг папарак в състезателна джипка

            Коментар


            • #7
              До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

              Абе вия да не се изплашихте от Янчо Терзиев . Той обеща трасето да е проходимо, а Жоро каза, че щом неговата витарка ще мине значи е лесно.

              Коментар


              • #8
                До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                Абе вия да не се изплашихте от Янчо Терзиев . Той обеща трасето да е проходимо, а Жоро каза, че щом неговата витарка ще мине значи е лесно.
                Ти на Жоро витарката не я давай за пример. Планината още пее песни за разни нейни подвизи.

                Намествам си графика и ще ти потвърдя.
                Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                NULLA TENACI INVIA EST VIA

                Коментар


                • #9
                  До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                  Еееее...... късмет в начинанието.Дано тоя път намериме платформа(ремарке) да се домъкнеме. И една препоръка(без да съм сигурен в това което ще напиша че е правилно).
                  Дали нЕма да е по-зрелищно ако се направи затворено(с помоща на багер) + използването на естествения терен.Не знам колко е лесно ама публиката ще е в пъти повече и след даването на старта.
                  Не знам дали е по-лесно.Само си мисля че публиката (кибиците) ще са повече.Иначе трудно се задържат хора след старта(примерно да чакат 1,5часа) за да видят финала на първите.

                  Коментар


                  • #10
                    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                    Първоначално публикуван от markan Преглед на мнение
                    Еееее...... късмет в начинанието.Дано тоя път намериме платформа(ремарке) да се домъкнеме. И една препоръка(без да съм сигурен в това което ще напиша че е правилно).
                    Дали нЕма да е по-зрелищно ако се направи затворено(с помоща на багер) + използването на естествения терен.Не знам колко е лесно ама публиката ще е в пъти повече и след даването на старта.
                    Не знам дали е по-лесно.Само си мисля че публиката (кибиците) ще са повече.Иначе трудно се задържат хора след старта(примерно да чакат 1,5часа) за да видят финала на първите.
                    Прав си, този път за публиката ще има много зрелище и то не само след старта замисляме така трасето, че да минава няколко пъти през така да ги нарека траял зони с интересни елементи .
                    Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 15-03-08, 23:54.

                    Коментар


                    • #11
                      До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                      Ми аз отсега си давам заявка, ако ще се правят резервации.
                      Ще дойда в качеството на зрител.

                      Коментар


                      • #12
                        До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                        Няма проблем-и зрители трябват

                        Коментар


                        • #13
                          До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                          [QUOTE=Явор-Vromos.com;342239]Абе вия да не се изплашихте от Янчо Терзиев ...

                          Щом Янчо се наема с трасето запишете нашия екипаж за участие . Ще си направим тренировка преди Варна рали 2008.
                          --------------------------------------------------------------
                          Ал. Иванов
                          +359888561561

                          Коментар


                          • #14
                            До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                            Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                            Абе вия да не се изплашихте от Янчо Терзиев ...

                            Щом Янчо се наема с трасето запишете нашия екипаж за участие . Ще си направим тренировка преди Варна рали 2008.
                            В такъв случай,пишете и мен,че и аз тряа потренирам
                            Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 20-03-08, 20:06.

                            Коментар


                            • #15
                              До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                              Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                              Айде пак се почна
                              Че то не е спирало ...
                              PATROL 2.8TD КЪСА БАЗА -МАЛКО ПИПНАТ
                              КТМ 990 ADVENTURE , SUZUKI DRZ400-E,YAMAHAYZ250F
                              0899187766

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X