Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #91
    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

    значи аз не съм разбрал правилно. Другия път /надявам се да има такъв/ ще доидем с навигация и радиостанция
    Иначе организацията и трасето беше супер. Щом като за първи път се оправихме .... а изводите от грешките остават за нас
    Последно редактирано от rocky; 14-04-08, 07:52.
    BULGARIA TROPHY 2016 ... NO LIMITS ...

    Коментар


    • #92
      До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

      Браво на инициаторите,наблюдавах от страни и забелязах организация на ниво.Само една забележка - Повече информация/реклама/ за състезанието,само в интернет не е достатъчно.Ако имаше нещо пуснато по ТВ или радио-публиката щеше да е по 3.
      Поздрави и успех в бъдеще !
      :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

      Коментар


      • #93
        До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

        За трети път Явор Вромос и обединени приятели организира такава игра за непрофесионалисти. Този път трасети ми се стори много по-трудно от предните /аз не съм участвал в никое, но съм бил зрител на всички/, а за нас зрителите по-интересно. Поразходихме се по трасето със сина ми с АТВ-тата и забелязахме, че си имаше доста кал, тесни участъци, остри завои и странични наклони. На места без лебедка преминаха само първите участници, а после като се омеси хубавата кал и се заформиха здрави коловози без лебедка беше немислимо. Е за нас зрителите беше гот и времето беше с нас-слънчево и усмихнато.
        Двете вечери петък и събота бай Вълчо и неговата организация на банкета /или по точно липса на организация/ малко ни изнервиха, но за това организаторите не само, че нямат никаква вина, но и дори останаха потърпевши от бавното обслужване.
        А иначе на поляната на старт-финала всичко беше ОК-и кебапчетата бяха топли и бирата беше студена и дори озвучаване си имаше.

        В миналите постове по тази тема някъде бях прочел, че ще има фотографи в състезателните автомобили, нека и те да публикуват тук своите снимки, да не си ги кътат за себе си.
        Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

        "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

        Коментар


        • #94
          До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

          благодарности и от ямболските участници страхотно преживяване малко ни поизпотихте с трасето но все пак това е състезанието
          Бъчето

          Коментар


          • #95
            До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

            Специални благодарности за тези двама господа



            по собствена инициатива след всяка кола преминала траяла те скачаха в дупките и копаха като луди, имаха си и отцепка благодарения на тях всяка следваща кола влизаше във все по голяма дупка.

            Коментар


            • #96
              До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

              Под моста имаше и един "Мургав" помагач на същата длъжност- някой хора се поизпотиха доста в коловозити ,който се образуваха
              :D Мога да помогна на всеки - стига да не ми иска пари !

              Коментар


              • #97
                До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
                Под моста имаше и един "Мургав" помагач на същата длъжност- някой хора се поизпотиха доста в коловозити ,който се образуваха
                Този помагач го има на видеото от Жоро Хаджиев

                Коментар


                • #98
                  До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                  Първоначално публикуван от rocky Преглед на мнение

                  Само едно нещо ми се стори доста странно или аз може да не съм разбрал. Никои не регистрира че сме се прибрали. Бяхме сами, никои не познавахме, ако се бяхме отклонили и ударили някаде, никои нямаше да разбере че имаме проблем като няма обхват на телефоните ...
                  Винаги имаме затваряща кола.Гледаме да носим някаква отговорност за вас.В този случай така се беше обезобразило трасето че по едно време ходихме да спасяваме и затварящия автомобил.Ама то щото няма кой да му сложи лебетка на Тойотката та за това

                  Коментар


                  • #99
                    До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                    Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
                    Браво на инициаторите,наблюдавах от страни и забелязах организация на ниво.Само една забележка - Повече информация/реклама/ за състезанието,само в интернет не е достатъчно.Ако имаше нещо пуснато по ТВ или радио-публиката щеше да е по 3.
                    Поздрави и успех в бъдеще !

                    Ще има репортаж по Ринг в сряда.
                    Благодарности на Жоро, за което. Надяваме се куриерите да донесат записа навреме
                    Живей за всеки дъх!

                    Коментар


                    • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                      Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                      Специални благодарности за тези двама господа



                      по собствена инициатива след всяка кола преминала траяла те скачаха в дупките и копаха като луди, имаха си и отцепка благодарения на тях всяка следваща кола влизаше във все по голяма дупка.
                      ами това е Ицето с лопатата. От РЕНДЕ - ТИЙМ. Стара кримка в офроуда. Сузукито му е истинска амфибия.
                      Живей за всеки дъх!

                      Коментар


                      • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                        Първоначално публикуван от roumen5 Преглед на мнение
                        Ще има репортаж по Ринг в сряда.
                        Благодарности на Жоро, за което. Надяваме се куриерите да донесат записа навреме
                        Благодаря за което ! От колко часа ще е репортажа?

                        Коментар


                        • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                          Първоначално публикуван от Явор-Vromos.com Преглед на мнение
                          Благодаря за което ! От колко часа ще е репортажа?
                          Предаването започва в 21,30
                          Сигурно на 20-тата минута ?!
                          Кратко , но от сърце
                          Живей за всеки дъх!

                          Коментар


                          • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                            Първоначално публикуван от genkogenev Преглед на мнение
                            Под моста имаше и един "Мургав" помагач на същата длъжност- някой хора се поизпотиха доста в коловозити ,който се образуваха
                            Този помагач ме извади, когато навигаторката ми беше до гърдите в копривата и до коленете в кал.

                            На това място под моста бяха станали приказни коловози. А като гледам филмчето, в началото е било досто кротко място.
                            Колкото и коне да има под капака, важното е магарето зад волана
                            NULLA TENACI INVIA EST VIA

                            Коментар


                            • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                              Много благодаря на организаторите за чудесните мигове, който прекарахме!
                              Ето снимките от мен:
                              http://htftp.offroad-bulgaria.com/vl...ovishte_T_Max/
                              Ето и атрактивният офроуд на коко11 със спортен автомобил
                              http://www.youtube.com/watch?v=zhE_dlhvSAw

                              Всичко беше страхотно, но никога не ходете в хотел "Латинка" при бай Вълчо, ще умрете от глад
                              Трябваше да търсим в 12ч. през ноща денонощен магазин в Стара Загора, за да си купим ядене, защото ни беше заявено, че няма да ни обслужат!
                              LZ1HKW
                              Реглаж на преден и заден мост
                              My Jeep is not an SUV ..... your SUV is not a Jeep

                              Коментар


                              • До: Съкровището на Т-Мах и Луда работа 11-12.04 Стара Загора

                                Вярно!! Забравих да ви кажа никога ама никога не ходете в хотел ресторант Латинка на Старо Загорските минерални бани. По неорганизиран и неразбран хотелиер не съм срещал. Провали ни и двете вечери

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X