Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Странджа 23.02.08

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Странджа 23.02.08

    След успшното провеждане на играта в Обзор дойде време да ви поканим пак. Този път трасето ще е занчително по-голямо, изненадите ще са повече, терена ще е по-разнообразен а наградата с помоща на спосори ще е много по-голяма за да стане истински купон ще има и BBQ за "сеирджиите" с достатъчно материал на него, за да има и за "играчите".
    Трасето ще бъде разположено в сърцето на Странджа планина местноста Божура след гр. Средец ето и дват хотела които са резервирани за нас:

    Туристически комплекс Божура


    Хотел Странджа

    Естествено ще има и жертвоприношение за здраве на прасета, броя им ще се уточни според броя изявили желание да участват.
    Всички участници от първата игра задължително да се явявт и за втората , всеки който се чуства добре в гората е добре дошъл да си поиграе с нас.
    Последно редактирано от Явор-Vromos.com; 10-03-08, 19:08.

  • #2
    До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

    Слагам го в Календара, но друг път те моля да ми пишеш и ЛС. Така ще е сигурно, че съм разбрал точно за какво става дума, а от Календара ще разберат и всички останали.
    LZ1LRE, Range Rover 300Tdi
    www.ADV-Bulgaria.com

    Коментар


    • #3
      До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

      Първоначално публикуван от zzlatev Преглед на мнение
      Слагам го в Календара, но друг път те моля да ми пишеш и ЛС. Така ще е сигурно, че съм разбрал точно за какво става дума, а от Календара ще разберат и всички останали.
      Много си бърз аз ти пускам ЛС ти пишеш тук

      Коментар


      • #4
        До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

        ми да се запиша тогава и за втори сезон... може пък да станат по-хубави снимки ако си взема зарядното на фотоапарата този път....

        Коментар


        • #5
          До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

          Ихааааа .
          Обзор го изтьрвах но тук определено ще дойда. Запазвам си 1 копьнче от прасето.
          Suzuki SJ 410 Samurai, 0888 199 658 - МСС - Варна и близката околия.
          http://www.cardomain.com/ride/2562837

          Коментар


          • #6
            До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

            Там сме една двойна стая и за нас .
            Най-добрия реглаж на преден и заден мост

            Коментар


            • #7
              До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

              Първоначално публикуван от v0id Преглед на мнение
              Там сме една двойна стая и за нас .
              Я тройка,че да има и аз къде да полегна
              DJ Иван Тодоров, Вашият парти диджей: http://djivantodorov.com/
              Skype: pach_bs

              Коментар


              • #8
                До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                Да налея още масло в огъня: този път драмата ще се разиграва на бивш танков полигон...
                Land Rover Discovery I; Jeep Wrangler 4.0; Jeep Grand Cherokee 5.2.
                Honda Transalp XL600V; Suzuki DR-Z400; BMW F800GS.

                Коментар


                • #9
                  До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                  Е, аз така или иначе съм с танка "Руди". Една стая за мен, жената и децата.
                  NISSAN PATROL 2.8TD

                  Коментар


                  • #10
                    До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                    Заявявам за себе си - мога да съм навигатор в състезанието. Вече имам една покана, за което благодаря !
                    Има тенденция с мен да дойдат и двама-трима за сейрджии, та ако някой е съгласен да ги вози нататък и обратно, ще сме благодарни !

                    Коментар


                    • #11
                      До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                      Браво Яворе, много бързо отреагира, много приятно съм изненадан, т.к. очаквах да организираш нещо по към пролетта, радвам се че ще бъде още толкова скоро. Само, че мисля е редно да предвидиш такса за такива МАСОВИ /които седят около масите и барбекюто/ участници, като мен. Миналия път в Обзор стана наистина много добра заигравката с прасетата, уверен съм, че сега ще е още по-организирано и интересно.
                      Очакваме подробностите.
                      Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                      "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                      Коментар


                      • #12
                        До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                        Еми сложи му едни гуми на това Чероки и скачай в калта.Ако не искаш дай го на сина ти

                        Коментар


                        • #13
                          До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                          Първоначално публикуван от Явор(dorzi) Преглед на мнение
                          Еми сложи му едни гуми на това Чероки и скачай в калта.Ако не искаш дай го на сина ти
                          За зимата ми е единствения транспорт. Не мога да си го позволя. Ако имаш излишно едно нисанче ще се пробвам като навигатор на сина ми.

                          А и не мога да си представя да мина от единия край на Бг до другия с "кална джипка". То ще бъде пътуване девет дена, осем часа... Докато пристигна и няма да сте ми оставили и голата опашка на прасето.
                          Последно редактирано от s_s1; 28-01-08, 15:47.
                          Човешко е да се греши... Но това че грешиш, още не означава, че си станал ЧОВЕК!

                          "Когато някой не може да направи нещо, поради недостатък на сили, той вини за това случая."

                          Коментар


                          • #14
                            До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                            Първоначално публикуван от s_s1 Преглед на мнение
                            Браво Яворе, много бързо отреагира, много приятно съм изненадан, т.к. очаквах да организираш нещо по към пролетта ...
                            към пролетта е Пламен от Варна . комплименти за Явор.
                            след като превземем Странджа ще се върнем пак към Стара планина и морето някъде към то пролетта.
                            и този път без неизвинени ...
                            Последно редактирано от ПЛАМЕН ТЕНЕВ; 28-01-08, 22:41.
                            ...TO THE LAST BREATH...ОФРОУД РАЛИ ''ЧЕРНО МОРЕ 2018''- 15 ГОДИНИ ЗАЕДНО

                            Коментар


                            • #15
                              До: Игра с 4Х4 Съкровището на Т-Мах и прасе, Страндажа 23.02.08

                              Първоначално публикуван от Plamen_varna Преглед на мнение
                              към пролетта е Пламен . комплименти за Явор.
                              Да ти пазя ли стая или ще си свадбар ?

                              Коментар

                              Активност за темата

                              Свий

                              В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                              Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                              Зареждам...
                              X