Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Нека и аз кажа няколко думи.Изкам да кажа още веднъж едно голямо БЛАГОДАРЯ на Чаро за организацията.Попа и ходжата ни благословиха и всички заедно поехме към трасето. Евала на такива хора.Никой няма право да каже нищо лошо за това състезание.Накрая стана малко ганьовска работа.Предлагам на другото състезание всеки джип да е обурудван с боксови ръкавици .Аз съм много доволен от постигнатото си време.Изкам да благодаря и на навигатора ми Коко който през цялото трасе ми даваше перфектни съвети.Грешката ни беше че не ползвахме лебетка. Прекарах един чудесен ден.Покарахме хапнахме че и пийнахме накрая.Защо някои екипажи си тръгнаха веднага след състезанието.Това беше едно неуважение към организатора.Банкета беше перфектен и агнешкото на ниво.Някой по горе писа чи имало джипки които са се прередили.Няма такова нещо.Чавдар покани поредния джип на старта обаче екипажа се беше запилял някъде .Чаро покани следващия по номер но и тях ги нямаше .Просто нямаше кой да стартира а времето летеше.Аз се мотаех около джипа си когато Чавдар ме видя и ме попита дали съм готов за старт.Бутнаха ме да запаля щото нещо стартера не проработи и стартирахме.
    Последно редактирано от чаро 4х4; 14-06-10, 13:50. Причина: допълване
    ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

    Коментар


    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

      Ето малко снимки от мен
      Последно редактирано от meha1971; 14-06-10, 12:17.
      ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

      Коментар


      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120620102357.jpg
Прегледи:1
Размер:137.1 КБ
ID:5185123Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120620102352.jpg
Прегледи:1
Размер:136.8 КБ
ID:5185122Натиснете снимката за да я уголемите

Име:120620102353.jpg
Прегледи:1
Размер:117.8 КБ
ID:5185120в басейна ми се варнаха силите
        Прикачени файлове
        Последно редактирано от meha1971; 14-06-10, 12:28. Причина: допълване
        ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

        Коментар


        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Искам да благодаря още веднъж на Чавдар за добрата организация. Като пеимер за това ще кажа, че в Петък следобяд на мястото на палатковия лагер беше докарана водоноска(Спартак), благодарение на слънцето водата в нея беше с много приятна температура за къпане, и вечерта преди да седнем на масата едно измиване(по-скоро изкъпване) беше равно на спасен живот. Другият организатор пък ни донесе скара и дърва, че ние бяхме забравили нашата, и благодарение на тях изкарахме вечерта преди състезанието много добре. Хората от Нова Черна са гостприемни, в това се убедих.

          Нека да има повече такива люде в България!
          "Здравей,как си приятелю?Как,добре си я караш?!"Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00250.jpg
Прегледи:1
Размер:89.1 КБ
ID:5185128Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00252.jpg
Прегледи:1
Размер:90.5 КБ
ID:5185129Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00247.jpg
Прегледи:1
Размер:138.6 КБ
ID:5185130Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00253.jpg
Прегледи:1
Размер:67.1 КБ
ID:5185131Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00249.jpg
Прегледи:1
Размер:113.2 КБ
ID:5185133Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00251.jpg
Прегледи:1
Размер:92.5 КБ
ID:5185134Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSC00246.jpg
Прегледи:1
Размер:88.5 КБ
ID:5185135 "Колееее,ма-ма ,Колеее....."-автентичен фолклор
          Чавдар Владимиров
          0887/912075
          Ленд Ровър Диско 1
          Самуад в проект

          Коментар


          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

            Хайде и аз да кажа няколко думи.Първо искам да благодаря на Чавдар за чудесното трасе, както и за добре разположените асистиращи машини.Относно съдиите мога да кажа, че като за първо състезание се справиха повече от чудесно.Чесно да си призная, аз на тяхно място щях да хвърля всичко още в 10 часа и да се скрия на сянка, а не да стоя на този пек ей така от любов към спорта и да търпя упреци от вземащи се прекалено насериозно "състезатели".Особенни адмирации към Благо за спокойствието и неподдаването на провокации,които никак не липсваха.Като слабост в организацията мога да отбележа липсата на връзка в реално време между съдиите и главния съдия, което доведе до забавяне в обработката на резултатите в края на състезанието и до изнервянето на много колеги, част от които си изпуснаха нервите, което никак не им прави чест!Но разбирам организатора защото ако беше обезпечил материално организацията, за награден фонд нямаше да има нищо което пак не е вариант нали?В заключение бих посъветвал недоволните колеги, ако гонят точки и класирания да ходят на професионални състезания(такива има много), това състезание бе любителско с цел да събере на едно място много хора с подобни интереси,които да си премерят способностите, да се запознаят и забавляват и като такова смятам се получи доста добре.Айде спирам, че стана като реч на Тодор Живков
            Николай Папазов

            Коментар


            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

              Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
              "Здравей,как си приятелю?Как,добре си я караш?!
              Разбира се, че добре. Пийвам си от твоята кайсиева и те благославям
              Вече си поправих жипката и даже ходих да я окалям в гората. Като не можах да ползвам лебедката в Нова Черна, тази вечер я побърках

              Благодаря за снимките...
              Това ми напомни да се похваля-единствената жипка която се качи от раз-без маневра назад и засилка в дълбоката дупка беше моята Макар, че не завърших-това ми остава като утеха...
              Още веднъж благодаря за подареното прежияване! И догодина пак! Никакво отказване! Ако трябва ще помагаме с организацията, но това състезание трябва да продулжи съшествуването си. Колкото и да ти се кара... Карай по другите състезания, а заради нас пак организирай твоето. Убеден съм, че догодина ще бъде по-добре.
              Има ли желание-има и начин!

              Коментар


              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                Имаше поне 200 зяпачи, скари, бири... като на панаир. И 30-тина състезатели. Не видях далечна снимка да покаже колко ора се бяхме събрали. Сигурно е имало недоволни, при толкова народ. Дано и за в бъдеше има хора като Чавдар да се хванат с такава организация.
                Благодаря за събитието!

                Коментар


                • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                  Първоначално публикуван от meha1971 Преглед на мнение
                  [ATTACH=CONFIG]218360[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]218359[/ATTACH][ATTACH=CONFIG]218357[/ATTACH]в басейна ми се варнаха силите
                  Абе,на теб не ти ли беше студено.Иначе смятам,че като,за първи път,всичко бе наред.

                  Коментар


                  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                    Всичко беше перфектно Чаро.Само ми стана жал за момчетата от Видин.То тъз наща жега в нашия край де,направо ги умори.Особено пилота на Самурайчето.Сега щему пиша нещо той ще разбере за какво става въпрос. МАЛИИИИИИИИИИИИ КАК СА НАПИХ. Негови думи ама си прекарахме супер поздрави на всички

                    Коментар


                    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                      Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
                      Това ми напомни да се похваля-единствената жипка която се качи от раз-без маневра назад и засилка в дълбоката дупка беше моята Макар, че не завърших-това ми остава като утеха...
                      За да не съм голословен:

                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                        Първоначално публикуван от meha33 Преглед на мнение
                        Всичко беше перфектно Чаро.Само ми стана жал за момчетата от Видин.То тъз наща жега в нашия край де,направо ги умори.Особено пилота на Самурайчето.Сега щему пиша нещо той ще разбере за какво става въпрос. МАЛИИИИИИИИИИИИ КАК СА НАПИХ. Негови думи ама си прекарахме супер поздрави на всички
                        Искам да благодаря на Чаро за прекрасното състезание (макар ,че не не успяхме да го започнем),както да поздравя новите ни приятели МЕХАТА И МИТАКА от КУБРАТ за невероятното прекване вечерта преди старта.
                        0878 943913

                        Коментар


                        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                          Първоначално публикуван от sivicar Преглед на мнение
                          Искам да благодаря на Чаро за прекрасното състезание (макар ,че не не успяхме да го започнем),както да поздравя новите ни приятели МЕХАТА И МИТАКА от КУБРАТ за невероятното прекване вечерта преди старта.
                          Светли а може ли да обесниш защо не можа да стартираш.Самурай да не тръгне все едно тойота да не запали!
                          https://www.youtube.com/watch?v=xvZ7xkufXn4 HEAVY BONE RACING TEAM

                          Коментар


                          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                            Първоначално публикуван от ДиДжейДавел Преглед на мнение
                            Светли а може ли да обесниш защо не можа да стартираш.Самурай да не тръгне все едно тойота да не запали!
                            Строшиха самурая докато пробваха трасето вечерта преди състезанието. Май преден диференциал, ама не съм сигурен, нека да си кажат.
                            Голям карък-да биеш толкова път, и да не можеш да стартираш...
                            Има ли желание-има и начин!

                            Коментар


                            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                              По хубавите снимки и коментарите на колеги разбирам,че се е получило много хубаво състезание! Едно голямо БРАВО за всички организатори,на чело със Чавдар! За съжаление бяхме заети с друго състезание и нямахме възможност да участваме и ние! Пожелавам на организаторите,това хубаво нещо да стане традиционно и да имате сили и възможност да го провеждате всяка година!

                              Тюркеджиев старши
                              sigpic

                              Коментар


                              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                                Първоначално публикуван от brake Преглед на мнение
                                По хубавите снимки и коментарите на колеги разбирам,че се е получило много хубаво състезание! Едно голямо БРАВО за всички организатори,на чело със Чавдар! За съжаление бяхме заети с друго състезание и нямахме възможност да участваме и ние! Пожелавам на организаторите,това хубаво нещо да стане традиционно и да имате сили и възможност да го провеждате всяка година!

                                Тюркеджиев старши
                                Догодина ще те чакаме и да участвуваш!
                                Чавдар Владимиров
                                0887/912075
                                Ленд Ровър Диско 1
                                Самуад в проект

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 2 потребители онлайн. 0 потребители и 2 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X