Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

Свий
Темата е затворена.
X
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

    Чаро, и аз искам диск със снимки, че моя обслужващ екипаж вместо да снима, предпочете да си прави плаж цял ден.
    Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
    SSang Yong Kyron 2.0xdi
    Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

    Коментар


    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

      Първоначално публикуван от atanas_93 Преглед на мнение
      Чаро, и аз искам диск със снимки, че моя обслужващ екипаж вместо да снима, предпочете да си прави плаж цял ден.
      имаш го!
      Чавдар Владимиров
      0887/912075
      Ленд Ровър Диско 1
      Самуад в проект

      Коментар


      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
        За тебе и Коко заплащането ще бъде огромно-барбекю на Дунава,бири,оркестър/жабешки/,т.е.ще ви дам дисковете след 22.00ч някоя вечер на брега на реката!Иначе -НЕ!
        р.р.имате и по един брой с ваша снимка в "Силистренски бряг"-втора вечер!
        Нямаш грижи Чавдаре ама да не прекаляваш с бирата,че нямаш насмогване
        Николай Папазов

        Коментар


        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

          Един и за мен Чаро

          Коментар


          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

            Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
            За тебе и Коко заплащането ще бъде огромно-барбекю на Дунава,бири,оркестър/жабешки/,т.е.ще ви дам дисковете след 22.00ч някоя вечер на брега на реката!Иначе -НЕ!
            р.р.имате и по един брой с ваша снимка в "Силистренски бряг"-втора вечер!
            Чаро, диска и аз го искам. А в почерпката за весника и аз трябва малко да участвам( от страната на почерпените ), снимката с Дайхацуто лично я избирах измежду 400-500 снимки,така че Меха да не се скатава )
            Поздрави на всички.....

            Коментар


            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

              Вчера,на прибиране от Русе, взех един стопаджия донякъде. Оказа се, че е бил на състезанието и беше наистина очарован от това, което е видял. Личеше си, че е далеч от калта и блокажите, но ако можехте да видите светналия му поглед, докато разказваше за състезанието ...
              О879 342 54О Не си пъхайте пръстите където ви падне, не са чак толкова много...

              Коментар


              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                4ARO KRUM SAM KVO STAVA OPRAVILI VITARKATA KOGA 6TE E UDOBNO DA MI PRATISH DISKA

                Коментар


                • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                  Здравейте на всички,четящи темата и обичащи оффроуда.Имам удоволствието да Ви съобщя,че на 11.06.2011г. ще се проведе второто любителско състезание в с.Нова Черна.

                  Състезанието ще бъде смесен тип,т.е.лек траял/тази година без влизане в канали и големи локви/ и трофи около 25км.
                  Миналата година имаше доста спонсори,да се надяваме и тази година да е така.
                  Дано река Дунав бъде милостива и да не покачи нивото си толкова,че да ни промени маршрута,но тази година наистина ще има трофи по маркири/ленти,указващи посоката/.
                  Регламента е ясен,но пак ще пиша:
                  Задъжително-КАСКИ,КОЛАНИ,ПОЖАРОГАСИТЕЛ
                  Пожелателно-лебедка,кални гуми.
                  Записване или тук в темата или по телефона:
                  Чавдар Владимиров- 0887 912 075
                  Никола Петров-0887 953 481

                  Такса за участие в размер на 30лв на екипаж,които ще бъдат включени към наградния фонд.
                  Чавдар Владимиров
                  0887/912075
                  Ленд Ровър Диско 1
                  Самуад в проект

                  Коментар


                  • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                    Традиционно, от мен абонаменти за призовата тройка (за пилот и навигатор по един).

                    Коментар


                    • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                      Първоначално публикуван от izo4x4 Преглед на мнение
                      Традиционно, от мен абонаменти за призовата тройка (за пилот и навигатор по един).
                      Благодаря от името на призовата тройка предварително.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                        Трофи 25 км сигурно ще има и роудбук.Звучи интересно,ама пак ще съм само зрител .

                        Коментар


                        • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                          Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                          Трофи 25 км сигурно ще има и роудбук.Звучи интересно,ама пак ще съм само зрител .
                          Цък,не позна.Трофито ще бъде не по роудбук,а по маркири.Например лента,окачена на дърво,или три,четири колчета свързани с лента.Няма да е сложно самото ориентиране.Ще се кара и през мостчета,които само по себе си са супер ориентири и по диги,от които няма как да слезеш,а ако слезеш явно си извън трасето и т.н.
                          След 24.05 .ще покажа и снимки от трасето,ще се знаят точните километри,а на самият старт ще дам и подробни разяснения.
                          И още нещо.Съорганизатора се налага да отцъствува от страната,затова моля,звънете само на моят телефон.
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                            Чаро, направи нова тема за тазгодишното издание, че така малко е объркващо. В заглавието на темата стои миналогодишната дата и ако някои иска да види датата за тази година, ще трябва да рови из сраниците, а те ще стават все повече. И успех в трудното начинание с което се нагърбваш пак. Надявам се да се видим на старта.
                            Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                            SSang Yong Kyron 2.0xdi
                            Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                            Коментар


                            • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                              Моля модератор за съдействие и обединяване на новата/тазигодишна/ и миналогодишната тема.Съответно корекция на датата.
                              Чавдар Владимиров
                              0887/912075
                              Ленд Ровър Диско 1
                              Самуад в проект

                              Коментар


                              • От: Любителско състезание в с.Нова Черна на 12.06.2010г.

                                Първоначално публикуван от Кесов (kiki45) Преглед на мнение
                                Трофи 25 км сигурно ще има и роудбук.Звучи интересно,ама пак ще съм само зрител .
                                Щом ще е през Юни може и като навигатор да се пишеш . Ама чакай да видим какво ще е трасето - ако няма геометрично непроходими места за кораба може и да се включим.
                                Jeep Grand Cherokee 5.7 HEMI Quadra Drive II

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X