Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Мислех да не пиша ,но не се сдържах.Аз съм единият от съдиите на трети екстрим.Много суперлативи се изписаха и то заслужено, целта на организаторите беше да се получи точно това.Относно състезанието най-голямо впечатление ми направи отзивчивоста и голямото сърце на Любо Динев,въпреки цъкането на часовника той отпуши тапата на екстрима,разубеди един екипаж да не заобикаля препятствието,помогна му, а чувам че и на други е помагал по трасето.БРАВО Любо,дано са по-вече хората като теб.

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      И аз мислех да не пиша, ама и аз като теб. Я кажи сега, на какво основание спря времето на 3 коли, като в екстрема бяха 2 и то на един изход? Имаше място да влязат и трите, без да си пречат.
      За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

      Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Благодарни бъдете че бяхте от първите/четвърти/ екипажи влезли в малката още вода.Преди вас влязоха гърците 111 и 110, първият издрапа бързо в дясно от вашият изход,вторият се удави и беше изваден от първият.Веднага влезе/без да се спира времето/ 104 с повредена предна лебедка .Когато вие влязохте той правеше маневри в дясно от вас да се извади със задната.След вас единствено Борко премина без проблеми.Имаше и екипаж който влезе на 3-4 метра и се изтегли със задната лебедка и заобиколи препятствието.Времената съм ги спирал по желание на екипажите.Всеки преценява възможностите си.Реално имаше 2 опорни точки за които да се вържеш и как 5 автомобила биха излезли едновремено незнам.И дали нямаше да стане някой сакатлък в тази плетеница от въжета също незнам.Ако искаш да намекнеш че така са дали по-добро време много се лъжеш,почти всички имаха проблеми с водата.Два от екипажите дори бяха до тук.Мисля че съм ти дал сносен отговор.

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Още като се опъваха лентите се разбра, че по средата е много дълбоко и само в краищата е по-плитко... А после като направихте коловозите навсякъде беше весело.
          Техниката на безопасност е като религия - може и да не вярваш, но по-добре да спазваш ритуалите...
          Калоян Кирилов
          LZ2ZGT

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от georgi_hristov.1961 Преглед на мнение
            Благодарни бъдете че бяхте от първите/четвърти/ екипажи влезли в малката още вода.Преди вас влязоха гърците 111 и 110, първият издрапа бързо в дясно от вашият изход,вторият се удави и беше изваден от първият.Веднага влезе/без да се спира времето/ 104 с повредена предна лебедка .Когато вие влязохте той правеше маневри в дясно от вас да се извади със задната.След вас единствено Борко премина без проблеми.Имаше и екипаж който влезе на 3-4 метра и се изтегли със задната лебедка и заобиколи препятствието.Времената съм ги спирал по желание на екипажите.Всеки преценява възможностите си.Реално имаше 2 опорни точки за които да се вържеш и как 5 автомобила биха излезли едновремено незнам.И дали нямаше да стане някой сакатлък в тази плетеница от въжета също незнам.Ако искаш да намекнеш че така са дали по-добро време много се лъжеш,почти всички имаха проблеми с водата.Два от екипажите дори бяха до тук.Мисля че съм ти дал сносен отговор.
            Разгледай пак ситуацията. Сма казваш, че там от където сме минали е станало дълбоко. Защо тогава не пробваха в ляво, където има място за закачване поне за 1 кола или в дясно? Там могат да вървят поне 2 коли. И дървета има много. Всички чакат да минат по ясния път. На първи екстрем, като видях двамата гърци пред мен, пробвах в ляво и се набих на бетона, който не трябваше да е там. Не питай колко време изгубих. Бай Матьо на същото място строши предния мост и лебедката. В се пак Чаро на брифинга изрично подчерта, че ако няма 3 коли в екстрема, времето няма да се спира.
            За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

            Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от georgi_hristov.1961 Преглед на мнение
              Мислех да не пиша ,но не се сдържах.Аз съм единият от съдиите на трети екстрим.Много суперлативи се изписаха и то заслужено, целта на организаторите беше да се получи точно това.Относно състезанието най-голямо впечатление ми направи отзивчивоста и голямото сърце на Любо Динев,въпреки цъкането на часовника той отпуши тапата на екстрима,разубеди един екипаж да не заобикаля препятствието,помогна му, а чувам че и на други е помагал по трасето.БРАВО Любо,дано са по-вече хората като теб.
              За мен това е реалният победител в състезанието. Затова и гърците повечето пъти имат стълбички - защото се движат в екип. Дано виждаме повече български екипажи, които си помагат.

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Здравейте, извиняваме се за късното включване тук. Пиша от името на Любчо. В понеделник той постъпи в болница и в четвъртък му правиха тежка коремна операция. Все още е в реанимация, но вече постепенно се оправя.
                Благодарим на Чаро, Наско и целия орга тим, съдии, колеги за страхотното преживяване. По точна книга от тази не съм имала в ръцете си. Организацията беше страхотна. Специално да похвалим печеното теленце, такова не бяхме опитвали до сега. Радваме се, че бяхме част от това събитие. Хиляди благодарности. Благодарим и за хубавите снимки на фотографите, Диди, Веско и др. Дано не пропускам някой.
                П.П. Аз се регистрирах тук mk.ivanova но още незнам как да достигна точки или нещо такова. Ще чета и ще се оправя.
                Поздрави: Мария
                0887 526 564/ 0897 933 755 /

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Да благодаря и от моя профил. Желая на всички много здраве и кални емоции. Дъждът в момента е много подходящ за това.

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                    Здравейте, извиняваме се за късното включване тук. Пиша от името на Любчо. В понеделник той постъпи в болница и в четвъртък му правиха тежка коремна операция. Все още е в реанимация, но вече постепенно се оправя.
                    Благодарим на Чаро, Наско и целия орга тим, съдии, колеги за страхотното преживяване. По точна книга от тази не съм имала в ръцете си. Организацията беше страхотна. Специално да похвалим печеното теленце, такова не бяхме опитвали до сега. Радваме се, че бяхме част от това събитие. Хиляди благодарности. Благодарим и за хубавите снимки на фотографите, Диди, Веско и др. Дано не пропускам някой.
                    П.П. Аз се регистрирах тук mk.ivanova но още незнам как да достигна точки или нещо такова. Ще чета и ще се оправя.
                    Поздрави: Мария
                    Здравей Мария,какво е състоянието на Любо ,ако трябва помощ пиши може и на лични.
                    Предай на Любо поздрави и кураж и да се стяга за Стара Загора.
                    Успех.

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Първоначално публикуван от lyubo73 Преглед на мнение
                      Здравейте, извиняваме се за късното включване тук. Пиша от името на Любчо. В понеделник той постъпи в болница и в четвъртък му правиха тежка коремна операция. Все още е в реанимация, но вече постепенно се оправя.
                      Благодарим на Чаро, Наско и целия орга тим, съдии, колеги за страхотното преживяване. По точна книга от тази не съм имала в ръцете си. Организацията беше страхотна. Специално да похвалим печеното теленце, такова не бяхме опитвали до сега. Радваме се, че бяхме част от това събитие. Хиляди благодарности. Благодарим и за хубавите снимки на фотографите, Диди, Веско и др. Дано не пропускам някой.
                      П.П. Аз се регистрирах тук mk.ivanova но още незнам как да достигна точки или нещо такова. Ще чета и ще се оправя.
                      Поздрави: Мария

                      Нека всичко да бъде добре !Пиши моля да знаем,че няма проблеми.
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Нека всичко да бъде добре !Пиши моля да знаем,че няма проблеми.
                        Любо се възтановява добре.Все още е отпаднал и трябва да почива,но лошото мина.Благодари на всички Ви за съчуствието.

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Добре е, лошото мина. До ден, два ще се изправи на крака. Възстановаването ще е бавно. Най-голямото мъчение за него, да лежи на едно място. Благодаря ви! Утре се надявам да го преместят в отделението и да започне да щъка. Поздрави: Мария
                          0887 526 564/ 0897 933 755 /

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            В съботния следобед бях посетен от четирима надъхани екстремисти /в смисъл екстремни състезатели/от Ст.Загора.
                            Дойдоха да си приберат желязото,останало след състезанието на отговорно пазене у дома.Е,правиха,чукаха,заваряха/Борко водния от Руси/,а ние спретнахме една маса.И понеже сме на Дунав,естествено основното ястие беше.....СОМ!/проблем,защото пратихме Мехата да хване,пък той нищо за ден и половина/Ето няколко снимки от вечерта,а и от изпращането.Дори бай Матьо и Гошо дойдоха да видят и помогнат да ги изгоним тия......Любо да го каже,както си знае.
                            бай Матьо се опита да ни подкупи с Наско,но много евтино искаше да мине,та ще видим на Бабово дали ще се отсрами по-добре.Ето и снимки:Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1424566_928305073898602_5977427013381281200_n.jpg
Прегледи:1
Размер:72.0 КБ
ID:5667449Натиснете снимката за да я уголемите

Име:1507912_928302313898878_7335235503877440877_n.jpg
Прегледи:1
Размер:78.1 КБ
ID:5667450Натиснете снимката за да я уголемите

Име:11137181_928304330565343_2049636548357259623_n.jpg
Прегледи:2
Размер:87.0 КБ
ID:5667451Натиснете снимката за да я уголемите

Име:10440915_939622832724562_3610307481558824687_n.jpg
Прегледи:1
Размер:75.3 КБ
ID:5667454
                            Чавдар Владимиров
                            0887/912075
                            Ленд Ровър Диско 1
                            Самуад в проект

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Току що се прибрахме.Прекарахме една страхотна вечер в компанията на добри приятели.
                              Чаро бе страхотен домакин! Рибата която бе приготвил бе една от най-вкусните които съм опитвал......за кайсиевата ракия няма да ви казвам
                              Благодаря ти Чаро!

                              П.П. Прочетохме и местния вестник: Натиснете снимката за да я уголемите

Име:20150620_170039.jpg
Прегледи:1
Размер:216.0 КБ
ID:5667486
                              "АСК ЗАГОРА 4х4"
                              0897937797....по всяко време!

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Здравейте, събрах уловените от мен кадри в 5 минутки и се получи това: https://www.youtube.com/watch?v=dmzP...ature=youtu.be
                                Надявам се да ви хареса
                                Поздрави Т. Бончев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X