Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Любо честито!
    Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

    0878 710712 Стоян Малчев

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Някой от каралите може ли да каже колко километра "трофи" му се събраха за двата иначе наистина чудесни дни в Нова Черна, защото дойдох късно в събота и не успях да отида по трасето, а втория ден "трофи" не видях никъде..?!! Не искам да звуча като "критикар" но на доста разходки се кара повече "трофи" като километри, от колкото на това състезание. Бих искал да попитам в смисъла на състезанието - каква беше идеята на "италианското преследване" втория ден, спрямо генералното класиране от първия ден, когато се предполага, че е било трофи-то (и извън смисъла на селската кушия за публиката). Някак си не успях да си представя как се наваксват 30 минути пасив (примерно) с две обиколки в рамките на 4-5 минути...?!!

      Питам като човек бил 800 километра в рамките на 24 часа да гледа офроуд. Предварително благодаря за отговорите.

      Поздрави

      П.П. - Като съм почнал да питам, да довърша - как се обосновава факта, че иначе заслужило победилите в състезанието получават едни и същи точки за веригата с каралите и победили в други състезания, в които се кара в ПЪТИ повече (имали с в пъти повече разходи, щети и т.н.). Събирахте се в Троян уж да решавате проблемите на българското трофи... Надявам се поне да хапнали и пийнали подобаващо на сбирката. На мен от Нова Черна това ще ми остане като спомен...
      Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 15-06-15, 07:41.

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Втория ден точките бяха наполовина от първия. А шоу за публиката трябва да има, че иначе няма спонсори. А както знаеш Чаро не е от най богатите. Трофито си беше добро, само за първия екстрем ще се разправям с Чаро и Наско, но не тук. Че някои само това чакат. За купона, книгата, атмосверата и организацията-поклон. Стри муцуни, нови муцуни, един двама освидетелствани луди. Бе всичко си имаше. Догодина пак съм там. Без значение какво ще правя точно. Ти вземи най после си сглоби един кашон и почни да караш.
        За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

        Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Благодарности за добрата организация
          Дидо
          Без Паджеро 2

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от targa Преглед на мнение
            Втория ден точките бяха наполовина от първия. А шоу за публиката трябва да има, че иначе няма спонсори. А както знаеш Чаро не е от най богатите. Трофито си беше добро, само за първия екстрем ще се разправям с Чаро и Наско, но не тук. Че някои само това чакат. За купона, книгата, атмосверата и организацията-поклон. Стри муцуни, нови муцуни, един двама освидетелствани луди. Бе всичко си имаше. Догодина пак съм там. Без значение какво ще правя точно. Ти вземи най после си сглоби един кашон и почни да караш.
            Кашона е взет и се събира (и аз не съм от богатите)...

            Въпросите ми не съм към Чаро - човека се беше справил повече от чудесно с оглед на ресурса (финансов, човешки, технически, времеви и т.н.) с който разполага! Хепънинга в бивака беше на световно ниво, както и условията - безкраен респект за което. Въпросите ми са насочени към тези, които глобално вземат решения за веригата. Докато няма приети минимални задължителни състезателни дистанции/брой и вид на екстремите/брой състезателни дни/задължителни елементи в пътните книги (свързани със степента на трудност на ориентацията) и т.н. и т.н. за всички състезания от веригата или казано с две думи - приети и утвърдени стандарти, ще е така... Селската кушия е хубаво нещо за публиката, но тя трябва да е "черешката на тортата", а не половината торта...
            Последно редактирано от Марто (Мартин Христов); 15-06-15, 07:57.

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
              Нямаше. Колко ги търсихме, ама сезона е сух, та няма.

              В интерес на истината новия навигатор се справи доста добре като за пръв път. Преди състезанието имахме само една тренировка, като минахме 13 точки от една стара пътна книга. И на самото състезание Краси се оправи доста добре, даже и азимутите започна да разбира.
              Е, когато дойде до използване на въжета, колани, блок-макари(дето им викат поилспаст), шегели-малко се чуди какво да прави, ама ако има мерак и идва по състезания-ще се научи, млад е, времето е пред него.
              Аз му благодаря за добрата работа, останах приятно изненадан.

              А голямото ми закъснение за финала е заради отвисените над 3 часа заради намокрения компютър в дълбокия екстрем. Тук е момента да благодаря на бат'Любо задето ме извади от водата, и на Краси и Зари задето ме дърпаха 2-3 километра по гаден път за да изляза на поляната.
              Ако не беше угаснал двигателя-щях да имам много по-добро време, съответно и по-напред в класирането.
              Ама каквото-такова, да съм си сложил компютъра по-високо, никой не ми е виновен.
              През 2013 година с мой приятел бяхме на Нова Черна като зрители,познавах бегло само двама участници. Е няма какво да си кривя душата -влюбих се в това състезание.То организация,то кал колкото искаш,то подготвени машини и голям купон. Ако някой ми беше казал ,че на следващото издание ще участвам на точно това състезание,щях да му се изсмея.
              Тук е момента да благодаря най-искрено на бат Кольо-Коле ,приятелю голям българин си да знаеш ,невероятен човек и бих те помолил да си смениш името отдолу дето си писал "Цървул" ,защото ти ми сбъдна мечта човече ,а цървулите не сбъдват мечти ,те ги провалят. Благодарение на теб видях какво е дунавска кал ,усетих тръпката от истинско състезание ,направи ме съпричастен и да съм в центъра на събитията ,да се запозная с невероятно хора ,който само съм гледал на клипове и виждал във форума.Благодарение на теб се запознах с толкова много хора ,видях какво е въпреки състезанието,как екипажите си помагат и преди всичко си остава приятелството и уважението, че тези два дни ми минаха като сън и едва след като се прибрах ,започнах да осмислям всичко. Един голям поклон пред теб приятелю-ГОЛЯМ СИ да знаеш.
              Искам да благодаря на всички ,който ми вдъхваха кураж преди състезанието ,че така бях блокирал от притеснение да не изгубя Колето из трасето.
              На Наско Арабаджиев -браво за перфектната книга ,щом новобранец като мен успя да се справи с нея.
              На Чаро-браво за това ,че за кратко време успя да превърне едно край дунавско село ,в задължителна дестинация за всеки офроудър и всеки да остане доволен ,без значение за какво е дошъл,дали да се състезава ,да яде и пие или просто да гледа. Поклон и на Наско и Чаро.
              Не съм присъствал на нещо по екстремно и запомнящо се от НОВА ЧЕРНА 2015 и от сърце благодаря на Колето ,че ме направи част от него
              Да опитомиш животното "човек"-е наука на науките и изкуство на изкуствата.
              Уаз 469
              Nissan Patrol Y160

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Класиране:
                Експерт класиране.xls
                АТВ класиране.xls
                Хоби класиране.xls
                Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
                SSang Yong Kyron 2.0xdi
                Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Голямо БЛАГОДАРЯ на всички!

                  ЧАРО - ПРЕЗИДЕНТ!
                  Последно редактирано от Георги Донев; 15-06-15, 11:38.
                  Георги Донев, 0889 437 687
                  Nissan Patrol Y60

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Наско, бях останал с впечатление, че на италианското преследване времето на нашия екипаж е 4'38". В таблицата е записано 5'38". Дали аз не съм разбрал правилно, или имаме някакво наказание? Не, че има голямо значение. Ама цяла нощ спах с мисълта, че имаме еднакво време с Илиян Илиев! Да се равняваш с най-добрите е страхотно удовлетворение...
                    До преди малко...

                    Или щото аз те залях!!!
                    Последно редактирано от Георги Донев; 15-06-15, 11:57.
                    Георги Донев, 0889 437 687
                    Nissan Patrol Y60

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      4:38 мин ни беше времето от вторият ден!!!!!!! Искам да се публикува времената от първият ден на старт-финал за първия етап и старт-финал на вторият етап!!!
                      Вече тотално съм разочарован от класирането за двата дни...... Все още чакам някой да коментира клипа който публикувах вчера с липсващото наказание за скорост. Което ме навежда на мисълта, дали изобщо се гледат тези ограничения, стопове и т.н. в трака.... Уважавам ви всичките в ОРГА-та но ми се струва, че не е редно да се постъпва така!!!
                      Последно редактирано от Деян Давидов; 15-06-15, 13:22.
                      TT-Tuning Team
                      АСК Добрич

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0482.jpg
Прегледи:1
Размер:296.2 КБ
ID:5666607

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0483.jpg
Прегледи:1
Размер:290.0 КБ
ID:5666608

                        Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0484.jpg
Прегледи:1
Размер:265.8 КБ
ID:5666609
                        Прикачени файлове
                        Нищо не мога,и нищо не знам...

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0485.jpg
Прегледи:1
Размер:217.4 КБ
ID:5666610

                          Повече от прес-службата
                          Натиснете снимката за да я уголемите

Име:DSCF0475.jpg
Прегледи:1
Размер:193.9 КБ
ID:5666611
                          Нищо не мога,и нищо не знам...

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Искам да изкажа огромна Благодарност на целия Орга тим за перфектната организация, ред и усилия!!!
                            Това за мен беше едно от най-стриктно подготвените състезания! Просто беше помислено за всичко и то в детайли - БРАВО!!!
                            Още веднъж Благодаря на Всички и не на последно място на колегите, с които бяхме солидарни в неволите и изпитанията - най вече специално на Любо и Милен и тяхната Червена машина, която ни влачеше из трасето като прани гащи! Просто имаше много Феърплей в цялата битка и мисля, че така трябва и да бъде!!!! Само така страшните Гърци ще са отзад......

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Първоначално публикуван от Деян Давидов Преглед на мнение
                              4:38 мин ни беше времето от вторият ден!!!!!!! Искам да се публикува времената от първият ден на старт-финал за първия етап и старт-финал на вторият етап!!!
                              Вече тотално съм разочарован от класирането за двата дни...... Все още чакам някой да коментира клипа който публикувах вчера с липсващото наказание за скорост. Което ме навежда на мисълта, дали изобщо се гледат тези ограничения, стопове и т.н. в трака.... Уважавам ви всичките в ОРГА-та но ми се струва, че не е редно да се постъпва така!!!
                              Хлапе,днес го коментирахме с Русев.Този Патрул както и още 4-5 джипа караше с 35-ци.На старта разбрах,че ще кара извън класирането,но явно не е било така.Според мен аршина за гумите трябва да е на старта.Излиза че не може да се вярва на състезателите.Иначе атмосферата в лагера и по трасето беше върха.
                              Помогни си сам,за да могат и другите да ти помогнат.
                              АСК Ален Мак

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Огромно БЛАГОДАРЯ на Чаро, Наско и на целия орга тим. Невероятно състезание невероятно изкарани два дни със стари и нови приятели.
                                Съжалявам искренно че не можах да остана за награждаването и да изкарам купона до края. Живот и здраве догодина пак сме там "На пук на всички завистници.
                                Благодаря Ви още веднъж
                                Само слабите се стремят към порядък. Силните владеят хаоса.

                                0878 710712 Стоян Малчев

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X