Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #16
    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    И аз ще дойда да ви видя. Не знам какво точно ще правя, но съм там. Нали ще кажете на комарите да не идват?
    За заеми и кредити поискани от лица с които нямам кръвна връзка не отговарям.

    Работя бързо, евтино и качествено. Можеш да избереш две от трите опции.

    Коментар


    • #17
      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Жив и здрав да си,Чаро,за тази новина!Дали като зрител,дали като състезател,няма да пропусна Нова Черна 2015!.
      П.П.Това за завистниците не го разбрах...

      Коментар


      • #18
        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        По-добре да не го разбираш...
        Има ли желание-има и начин!

        Коментар


        • #19
          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Чочо добра новина споделяш .Току що я прочетох и Райка вика отивам да помагам,тъй че с каквото можем се включваме

          Коментар


          • #20
            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Тази нали ще е 5-та по ред? До сега не съм пропускал, 2 пъти съм участвал и 2 пъти съм бил публика. Няма да я пропусна и догодина, дали ще карам, навигирам, помагам или люпя семки не знам, но съм там.
            Citroen C-Crosser 2.4 бензин ръчка 2009г.
            Телефон - в профила!

            Коментар


            • #21
              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Чаро, голяма бомба хвърли във форума, явно на всички е липсвала Нова Черна

              Коментар


              • #22
                От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Чаро в Шумен ми каза устно но сега вече е документирано вьв форума стягам оранжадката и мен ме записвай

                Коментар


                • #23
                  От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Ха,в моя личен календар тези дати бяха с ? и все се надявах,но за голяма радост ги запълни.Успех в организацията,а ние ще дойдем да ударим по една кайсиева и да люпим Павликенски семки
                  тел. за приятели по всяко време 0888 909394

                  Коментар


                  • #24
                    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    След участието на Шумен 2014 решихме да направим "по-мъжко" трасето на А1.Обещавам интересни ,тежки екстреми,които предварително ще бъдат преминати от мен и в никакъв случай няма да са непреодолими за подготвени джипове.Имаме приказка да дойдат и румънски екипажи,но официално ще им изпратим покана след Нова Година.
                    Ще се постараем да направим така,че да има много адреналин,много положителни емоции,а и времеизмерването да бъде коректно и бързо/имам уверение от Яни-TRIP X/.
                    Имам и някои идеи за по-приятно преминаване на състезанието,но ще ги споделя по-късно тук в темата.Има организационни мероприятия с общините,на чиято територия ще минава трасето,но има време.
                    Правилника ще бъде публикуван до края на тази година и няма да има съществени промени от миналите издания.
                    Класове "А1" и "А2".
                    За записване тук в темата.
                    Чавдар Владимиров
                    0887/912075
                    Ленд Ровър Диско 1
                    Самуад в проект

                    Коментар


                    • #25
                      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Здравейте, това ни е второто домашно състезание,така че ние сме готови дори и за 13 и 14 януари.
                      Георги Георгиев / Здравка Георгиева - Нисан Патрол А2.

                      Коментар


                      • #26
                        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Каква беше работата с А1 и А2 да знам къде да се запиша? Даниела /Благой - Banjo team - Suzuki SJ410 -Варна . Май сме за А1 по спомени.
                        Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                        Дий Снайдер

                        Коментар


                        • #27
                          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Първоначално публикуван от banjo Преглед на мнение
                          Каква беше работата с А1 и А2 да знам къде да се запиша? Даниела /Благой - Banjo team - Suzuki SJ410 -Варна . Май сме за А1 по спомени.
                          Класовете на автомобилите се делят на:
                          -А1 оборудвани с лебедка и клетка.Преминаването през екстремите е пожелателно,ще има наказание време за непреминаване на екстрем от 60мин.
                          -А2 без клетка и лебедка.За тях преминаване през екстремите не се предвижда.
                          -Т1,A1 клетка,лебедка за траялно трасе "майстори"
                          -Т2,А2 за траялно трасе "готини"
                          Чавдар Владимиров
                          0887/912075
                          Ленд Ровър Диско 1
                          Самуад в проект

                          Коментар


                          • #28
                            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Значи А1
                            Неможе да вземаш трезво решение ако мозъкът ти е изгорял от наркотици и алкохол .
                            Дий Снайдер

                            Коментар


                            • #29
                              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Еееее супер да се запиша и аз Калоян Христов / ............ ......... Сузуки Витара Аматиор

                              Коментар


                              • #30
                                От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Да не го правиш само по местата дето ходя за риба ...Абе Чаро на мен ще ми разрешиш ли да участвам...
                                ТЛК 90 120кв Дайхатсу Ф20 Няма да пия повече .....ама и по малко няма да пия...

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X