Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • #76
    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Откривам официално записването за "Нова Черна 2015".
    Таксата за участие в състезанието ще бъде в размер на :

    За клас А1-100лв.
    За клас А2-100лв.
    За АТВ-40лв.Такъв клас ще има ,ако се съберат поне 5 бр.АТВ-та и ще карат по трака на А2.Те ще стартират последни.
    Таксите са определени за всички състезания от веригата за трофи и за двудневни състезания ще бъдат 100лв,а за тридневни 120лв.Това е решено след консултации с всички организатори.

    Може да плащате по банков път:
    IBAN BG21STSA93000022290797 клон Тутракан на името на ЕТ Калето-Ч.Владимиров
    основание за плащане-за състезанието
    или до Еконт,гр.Тутракан Чавдар Владимиров


    Таксите платени след 1-ви юни ще бъдат с 20лв по-високи,т.е.А1-120лв,А2-120лв,АТВ-60лв.В деня на самото състезание А1-150лв,А2-150лв,АТВ-70лв



    Последно редактирано от чаро 4х4; 15-04-15, 19:20.
    Чавдар Владимиров
    0887/912075
    Ленд Ровър Диско 1
    Самуад в проект

    Коментар


    • #77
      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Ами да се записваме тогава.
      1. Николай Колев-навигатор неизвестен-Сузуки Франко, АСК "Стари столици".
      Има ли желание-има и начин!

      Коментар


      • #78
        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Николай Колев---Вилик Казаков Самурай Ямбол.
        ТЛК-120 Николай Колев
        0898521295

        Коментар


        • #79
          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Първоначално публикуван от Кольо Преглед на мнение
          Ами да се записваме тогава.
          1. Николай Колев-навигатор неизвестен-Сузуки Франко, АСК "Стари столици".
          Ако сме живи и здрави до тогава и ако ме искаш да ти тежа-съм навит да те загубя в блатата Новочерненски.
          Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
          Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
          0885 660 613

          Коментар


          • #80
            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Само като влезеш във Франко да не избягаш с викове...
            Че той е силно спартански отвътре, и калта се мие само при особено належаща нужда.

            Сериозно-ако лапето се откаже(а иска да спира да идва с мен, защото го заболява кръста от друсането)-ти ще си човекът, но ако иска и този път да участва-не мога да му откажа.
            Абе като наближи ще се уточним, стига да сме здрави, другото ще го направим.
            Има ли желание-има и начин!

            Коментар


            • #81
              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              Ако иска,няма да му трошим хатъра, калта не ме плаши, а кефа надделява над болката в кръста.
              Бил спартански отвътре, че отвън да не е лимузина я.
              Последно редактирано от Валентин Исаев; 06-03-15, 18:39.
              Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
              Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
              0885 660 613

              Коментар


              • #82
                От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Първоначално публикуван от Бакалов Преглед на мнение
                Чаро , оправете го този член защото не става ясно колко време и какво е наказанието .
                Живко,не разбирам какво не е ясно.Получава времето на последния завършил от същия клас,плюс наказанията на същия,плюс собствените си наказания,ако има ,разбира се.Прочети го пак и звънни при неяснота.
                Чавдар Владимиров
                0887/912075
                Ленд Ровър Диско 1
                Самуад в проект

                Коментар


                • #83
                  От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  Чаро, увеличи и наказанието за не преминат екстрийм,поне на 2 часа.
                  Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                  Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                  0885 660 613

                  Коментар


                  • #84
                    От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                    Живко,не разбирам какво не е ясно.Получава времето на последния завършил от същия клас,плюс наказанията на същия,плюс собствените си наказания,ако има ,разбира се.Прочети го пак и звънни при неяснота.
                    На мен ми е ясно за какво иде реч , но щеше да е по лесно ако беше го направил така

                    5.1.При липса на GPS трак, загубен карнет, ако екипажът не стартира, или стартира но не премине повече от 2 км от трасето за деня, или не премине през нито една контрола, получава времето за преминаване на последния завършил същия състезателен ден от същия клас (вкл. наказанията). Към това време се добавят и наказанията на екипажа.

                    VEREYA MOTORSPORT TEAM

                    Коментар


                    • #85
                      От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Първоначално публикуван от Валентин Исаев Преглед на мнение
                      Чаро, увеличи и наказанието за не преминат екстрийм,поне на 2 часа.
                      Няма смисъл.Например при непреминати дори 2 екстрема,се отива към опашката на класирането.А те екстремите ще бъдат поне 5.Поне!
                      Освен това не прави чест на който и да е екипаж умишлено да не преминава през екстремите.Щом не иска екстреми да карат в А2.Друг е въпроса ,ако имат техн. проблем,например не работи предния мост/визирам Витарите,че те най-често правят такива проблеми/
                      Чавдар Владимиров
                      0887/912075
                      Ленд Ровър Диско 1
                      Самуад в проект

                      Коментар


                      • #86
                        От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Първоначално публикуван от чаро 4х4 Преглед на мнение
                        Няма смисъл.Например при непреминати дори 2 екстрема,се отива към опашката на класирането.А те екстремите ще бъдат поне 5.Поне!
                        Освен това не прави чест на който и да е екипаж умишлено да не преминава през екстремите.Щом не иска екстреми да карат в А2.Друг е въпроса ,ако имат техн. проблем,например не работи предния мост/визирам Витарите,че те най-често правят такива проблеми/
                        Само ще ти дам за пример 2012год,когато карахме с брат ми при теб-не влязохме в първия екстрийм-така реши брат ми и не сбърка,другите ги карахме,финиширахме първи и ако не бяхме спирали да "дера лисицата" и поне 25 минути да охлаждаме кутията,Живко нямаше да е на първо място.Не ми се рови да търся времената,но разликата ни беше малка,защото другите бяха загубили много време за преминаването на първия екстрийм.
                        п.п.Само предлагам Чаро-ти си човека който "реже хляба"-колкото отрежеш,толкова ще ядем.
                        Чувствам се силен-защото съм БЪЛГАРИН... Дан Колов
                        Ноевия ковчег е направен от любители.Професионалистите,са построили "Титаник".
                        0885 660 613

                        Коментар


                        • #87
                          От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Пламен Исаев-Йордан Йорданов /ако не го е стрх,че ще го хвърля по таван в някое дере/-Jeep-A2/щом няма А3 /

                          Коментар


                          • #88
                            От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Аз пропуснах класа- А1. Нека има повече екстреми, само кажи колко ще плуваме... дали и компа да бъде до шнорхела.
                            ТЛК-120 Николай Колев
                            0898521295

                            Коментар


                            • #89
                              От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Първоначално публикуван от Пламен Исаев Преглед на мнение
                              Пламен Исаев-Йордан Йорданов /ако не го е стрх,че ще го хвърля по таван в някое дере/-Jeep-A2/щом няма А3 /
                              Щом ще си в А2 ще бьда пльтно до теб ще дишам в пазвати

                              Коментар


                              • #90
                                От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Първоначално публикуван от deko les 1 Преглед на мнение


                                Щом ще си в А2 ще бьда пльтно до теб ще дишам в пазвати
                                Ще ми дишаш праха май.Носи си противогаз.

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                В момента има 1 потребители онлайн. 0 потребители и 1 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X