Обява

Свий
Няма добавени обяви.

Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

Свий
X
 
  • Филтър
  • Час
  • Покажи
Изчисти всичко
нови мнения

  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

    Първоначално публикуван от Георги Донев Преглед на мнение
    Чаро, от трите съставки на нашия екипаж две вече отпаднаха - Витарата е пенсионирана, Емо Комаровски ще АТВ-ейства.
    Много се надявам Патрола ми другата седмица да е готов. Ако с него всичко е наред, ще ми трябва малко помощ за монтаж на трипа. И ще дойда, само че в лекия клас.
    В края на другата седмица може да се наложи да обявявам конкурс /кастинг/ за навигатор/ка/... Какви изисквания да поставя?
    Той ПАТРОЛ-а ако стане до тогава........... може пък АТВ-то изненадващо да се повреди
    Струва си да съм в машината , те само него ще снимат

    Кастинга за навигаторка нека остане, може и тримата да се возим
    ЕМО КОМАРОВСКИ 353 YAMAHA RAPTOR 700 SE
    [SIGPIC][/SIGPIC]

    Коментар


    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

      Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
      Ако някой иска да рискува и да ми даде кола под наем, нека подходи по-смело.
      Аа, аз ще ти дам, ама двигателя е в съседната до нея. Прати някой да го премести и си ти.
      П.П. Така и Пл. Русев може да има една от уникалните купи.
      Последно редактирано от atanas_93; 15-05-15, 08:30.
      Suzuki Vitara 1.6 Avtomatic
      SSang Yong Kyron 2.0xdi
      Jeep Grand Cherokee WJ 2.7crd ; Jeep Grand Cherokee WК2 3.0crd

      Коментар


      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

        Първоначално публикуван от ПЛАМЕН ТЕНЕВ Преглед на мнение
        Ако някой иска да рискува и да ми даде кола под наем, нека подходи по-смело.
        Аз имам едно подходящо 4х4, но няма да те допуснат. Чаро каза - не може.

        Коментар


        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

          Първоначално публикуван от nikodim13 Преглед на мнение
          Хайде да запишем и един екип от Бяла Слатина, Николай Димов - пилот, Николай Начев - навигатор. Клас А2. Тойота LJ70.
          Това истина ли е?Хайде и още записвания от Б.С.
          И да вземете озвучаването .

          Коментар


          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

            Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
            Аз имам едно подходящо 4х4, но няма да те допуснат. Чаро каза - не може.
            Чаро казва и че карането е за кеф, значи извън класиране, но за кеф, би трябвало да може.

            Да се запишем и ние - Теодор Енев / Димитър Киряков ЛР Дефендер 90, клас А2 (Хоби)

            Коментар


            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

              [QUOTE=Tedo56;2763864]Чаро казва и че карането е за кеф, значи извън класиране, но за кеф, би трябвало да може.



              Не го надъхвайте ако това нещо потъне в блатата то и Воените немооад го извадят...не забравяйте че Нова Черна е Българската Ладога...
              Последно редактирано от Zahari; 15-05-15, 13:28.
              Възпитаният мъж не прави забележка на жена, носеща неправилно траверса.
              "В рали рейда е така. Да си добър не е достатъчно. Трябва да си добър мноооого часове и дни наред." - rusev

              Коментар


              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                Първоначално публикуван от unikat13 Преглед на мнение
                Това истина ли е?Хайде и още записвания от Б.С.
                И да вземете озвучаването .
                Пешо, истина е. Нали сме ти обещали че ще дойдем. Озвучаването е ясно, приготвено е.
                TOYOTA Land Cruiser LJ70
                Fiat Croma II 1.9 JTD

                Коментар


                • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                  [QUOTE=Zahari;2763896]
                  Първоначално публикуван от Tedo56 Преглед на мнение
                  Чаро казва и че карането е за кеф, значи извън класиране, но за кеф, би трябвало да може.

                  Не го надъхвайте ако това нещо потъне в блатата то и Воените немооад го извадят...не забравяйте че Нова Черна е Българската Ладога...
                  Аз си мисля, че няма защо някой да го надъхва, той си е надъхан.

                  Коментар


                  • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                    Здравейте, малка промяна при нас-размяна на местата:
                    Здравка Георгиева/Георги Георгиев - Нисан Патрол А2

                    Коментар


                    • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                      Абе всичките за А2 се записвате.
                      Кой ще кара в големия клас бе?
                      Ама нека де, така ще има купа за всички които ще караме в А1
                      Има ли желание-има и начин!

                      Коментар


                      • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                        Еми аз искам да карам, но Чаро не ме пуска! До 3500кг било...

                        Коментар


                        • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                          Абе заставай на старта, пък Чаро ще го забамбальосаме...

                          Каква е машината, Виетнам? Джуган?
                          Или може би Унимог?
                          Има ли желание-има и начин!

                          Коментар


                          • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                            Не бе. Компактна е и е подготвена за траял. 4х4, с 2 управляеми моста. Ще ви счупя всичките по домова книга!!!

                            Коментар


                            • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                              Давай, да видим!
                              Аз не се давам без бой.
                              На свързващите етапи ще има да ни дишаш праха...
                              Е, по екстремите няма кой да те бие, ама после...

                              Абе давай я машината, пък ще се дърляме по трасето.
                              Чаро ДГД, важното е машини да има.

                              Пък ако е толкова неотстъпчив-де ви пусне да карате без да сте в класирането, за мен е важно да има с кого да се боря.
                              Има ли желание-има и начин!

                              Коментар


                              • От: Нова Черна 2015 ще има напук на кризата и всички завистници!

                                Първоначално публикуван от tk3c-pyce Преглед на мнение
                                Не бе. Компактна е и е подготвена за траял. 4х4, с 2 управляеми моста. Ще ви счупя всичките по домова книга!!!
                                Ако и откачим кофата може и да влезем в нормите

                                Коментар

                                Активност за темата

                                Свий

                                Тук са 3 потребители онлайн. 0 потребители и 3 гости.

                                Най-много потребители онлайн 8,787 в 16:37 на 21-06-23.

                                Зареждам...
                                X